Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy piwo ze Zwierzyńca?

Utworzony przez rob, 15 maja 2013 r. o 13:36 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że Perła się nie wyrobi bo wzieli ten browar tylko po to aby nie dopuścić Ciechana do rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda co napisałeś. Koncernowy syf jaki produkuje ten cały koncern Lubelskie Browary ( połowa w rękach funduszu z Cypru , połowa koncernu duńskiego) jedzie na dawnej marce i tradycji produkując szczyny. Wielka szkoda że musiał przegrać Ciechan może wtedy wielu poznałoby jak smakuje piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacca napisał:
To prawda co napisałeś. Koncernowy syf jaki produkuje ten cały koncern Lubelskie Browary ( połowa w rękach funduszu z Cypru , połowa koncernu duńskiego) jedzie na dawnej marce i tradycji produkując szczyny. Wielka szkoda że musiał przegrać Ciechan może wtedy wielu poznałoby jak smakuje piwo.
a ja pije perle i uważam ze to jedno z najlepszych piw, ale każdy niech pije co lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perły nie da się pić ponoć zamiast chmielu dodwawana jest żułć ja nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perła Chmielowa to nasza królowa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...