Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca BMW pędził z prędkością 220 km/h (wideo)

Utworzony przez baltic, 12 kwietnia 2011 r. o 10:03 Powrót do artykułu
Gość napisał:
U nas pobocza to las głupich znaków zakazu. Na prostej drodze z dobrą widocznością i w szczerym polu stawia się znak ograniczenia szybkości, chyba tylko i wyłącznie po to aby takie deb***e jeżdżący samochodami z wideo rejestratorami mieli pracę a przy okazji "władza" pokazuje obywatelowi że to ona jest najważniejsza. To nic że przepisy mamy głupie ale te przepisy wymyśliła "władza". WŁADZA WŁADZA I TYLKO WŁADZA się liczy i nic więcej. Zdrowy rozsądek się nie liczy.
a suty to cię nie pieką przypadkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolid Młodego Wiesniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wiele innych... Bedziesz Mial Wypadek etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bolid Młodego Wiesniaka
Ciekawe ilu wieśniaków stać na nowe auto za sześćset tysięcy? Pokaż mi młodego wieśniaka które jeździ nowym lub kilkuletnim bmw a nie jakimś złomem ze szrotu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o i tu sie mylisz, czesciej to wiesniaki maja luksusowe samochody... pole, dzialki, te sprawy... no i chec pokazania sie ! oczywista!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe ilu wieśniaków stać na nowe auto za sześćset tysięcy? Pokaż mi młodego wieśniaka które jeździ nowym lub kilkuletnim bmw a nie jakimś złomem ze szrotu?
a jaki to model Bolidu kosztuje szesc setek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jaki to model Bolidu kosztuje szesc setek?
Seria 7 z dodatkowym wyposażeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Seria 7 z dodatkowym wyposażeniem.
chyba indywidualne zamowienie i nie ma takich w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Seria 7 z dodatkowym wyposażeniem.
+ dodatkowe dwie zlote kostki na lusterkach, naglosnienie zeby sasiednia gmina slyszala, fele i luz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
o i tu sie mylisz, czesciej to wiesniaki maja luksusowe samochody... pole, dzialki, te sprawy... no i chec pokazania sie ! oczywista!
Nieprawda, jeżeli już kupują to najczęsciej vw passaty lub audi a młodzież rozbija się tymi nieszczęsnymi e36 zajeżdżonymi do granic możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba indywidualne zamowienie i nie ma takich w Polsce
sek w tym ze w naszej Polsce to wszystko sie moze zdarzyc, nawet to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba indywidualne zamowienie i nie ma takich w Polsce
Są: http://www.bmw.pl/pl/pl/newvehicles/prices/prices.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nieprawda, jeżeli już kupują to najczęsciej vw passaty lub audi a młodzież rozbija się tymi nieszczęsnymi e36 zajeżdżonymi do granic możliwości.
no tak, bo bogaty ojciec, ktory sam trzyma fajna bryke w jednym z garazy kupuje malolatowi grata, zeby sie wyslizgal... no i nie szkoda jak rozbije, co nie zmienia faktu ze samochod "reprezentacyjny" dzieli garaz z tym gorszym, do nauki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
+ dodatkowe dwie zlote kostki na lusterkach, naglosnienie zeby sasiednia gmina slyszala, fele i luz...
Sprawdź sobie w cenniku bmw ile kosztuje limuzyna serii 7 z silnikiem v12. Jeżeli cię stać a podejrzewam, ze raczej nie to możesz sobie takie auto kupić i nawet sam skonfigurować wyposażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sprawdź sobie w cenniku bmw ile kosztuje limuzyna serii 7 z silnikiem v12. Jeżeli cię stać a podejrzewam, ze raczej nie to możesz sobie takie auto kupić i nawet sam skonfigurować wyposażenie.
absolutnie mnie nie stac i zapewne nigdy stac nie bedzie spojrzalam na ten cennik. a o tych kosciach, to bylo, ze "jak luksus - to luksus"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sprawdź sobie w cenniku bmw ile kosztuje limuzyna serii 7 z silnikiem v12. Jeżeli cię stać a podejrzewam, ze raczej nie to możesz sobie takie auto kupić i nawet sam skonfigurować wyposażenie.
i to wlasnie takim bilidem ten wiesniak jechal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
absolutnie mnie nie stac i zapewne nigdy stac nie bedzie spojrzalam na ten cennik. a o tych kosciach, to bylo, ze "jak luksus - to luksus"
Sama widzisz, że nowe auta są drogie i młody wieśniak nie będzie sobie kupował beemki tylko dlatego, żeby się pościgać na prostej. To samochody dla ludzi bogatych i też nie dla kazdego. Albo je się lubi albo nienawidzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a lubie jednak posiadanie takiego dylizansu pozostaje w sferze marzen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i to wlasnie takim bilidem ten wiesniak jechal
Idiota jechał innym bolidem gdyż tylko na taki było go stać, dlatego uważam, ze klasyfikowanie posiadaczy samochodów na buraków od beemek i całą resztę jest śmieszne. Bmw to samochody dla ludzi z wyobraźnią i z zasobnym portfelem. Złomy, owszem, dla tzw. młodziezy wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę, jadę na beemce, wiater mi owiewa twarz ... mam na sobie czarne spodnie, a na brzuchu czarny pas. Biere każde auto z boku, nikt dziś do mnie nie ma szans błyszczy się na słońcu motór, a na ramie wisi kask. Czarny kot mi przebiegł drogę, jużem go na kole mioł ale uciekł mi na pole, ino z buta żemmu doł. Ryk motoru mnie podjarał, linkę gazu kręcę bo, Jeszcze tylko cztery wioski i u Ciebe będę stoł. Hej dziewczyno rób zagrychę, flaszkę ja w kieszeni mom, wypijemy, pojadymy, wiater poprowadzi nos. Mówią żem jest Paranoid, a ja nie przejmuje się, Jadę co fabryka dała, jadę jadę do Ciebie. Rozje***łem sie na drzewie, z ust mi cieknie gęsta krew, wiem karetka nie przyjedzie, flaszka pękła, a to pech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...