Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca BMW pędził z prędkością 220 km/h (wideo)

Utworzony przez baltic, 12 kwietnia 2011 r. o 10:03 Powrót do artykułu
VAREA napisał:
a lubie jednak posiadanie takiego dylizansu pozostaje w sferze marzen
Marzenia się spełniają. To są ładne samochody a i kobietom pasują, zwłaszcza takie 7, wielkie, masywne a przy tym dające wiele radości z jazdy. W trasie są rewelacyjne i dobrze się prowadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozje***łem sie na drzewie, z ust mi cieknie gęsta krew, wiem karetka nie przyjedzie, flaszka pękła, a to pech.
Zazdrośnik... aż tak ci szkoda, że cię nie stać nawet na złoma tylko na flaszkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marzenia się spełniają. To są ładne samochody a i kobietom pasują, zwłaszcza takie 7, wielkie, masywne a przy tym dające wiele radości z jazdy. W trasie są rewelacyjne i dobrze się prowadzą.
jasnowidz czy wnioski z obserwacji? takie marzenie sie nie spelni, nie mam niestety bogatej rodziny, ktora by mnie spadkiem obdarowala. z kolei zaciaganie kredytow na sam samochod jest dla mnie dziwne. slowem - nie dla mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
jasnowidz czy wnioski z obserwacji? takie marzenie sie nie spelni, nie mam niestety bogatej rodziny, ktora by mnie spadkiem obdarowala. z kolei zaciaganie kredytow na sam samochod jest dla mnie dziwne. slowem - nie dla mnie
Cóż, jeżeli tak twierdzisz. Takie auto można kupić bez kredytu, oczywiście nie nowe, kilkuletnie. Na nowe mało kogo stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet na te kilkuletnie mnie nie stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
nawet na te kilkuletnie mnie nie stac
Cóż, podejrzewam, ze byłabyś lepszym kierowcą bmw niż niejeden burak zadając tym samym kłam fałszywej i krzywdzącej opinii o tych samochodach. Wielu ludzi wypowiada się o tych autach krytycznie chociaż tak naprawdę nigdy nimi nie jeździli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakie mile slowa no musialabym sie natrudzic , zeby okielznac tego "potwora", wtedy juz bym mogla zostac oficjalnym kierowca BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtrace jeszcze, ze chodzi o tylny naped
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
wtrace jeszcze, ze chodzi o tylny naped
Nowoczesne auta z tylnym napędem są wyposażone w szereg czujników które kiedy auto robi się nadsterowne korygują tor jazdy. Można się szybko przyzwyczaić do auta z napędem na tylną oś i nie potrzeba żadnych wybitnych umiejetności wystarczy nieco wyobraźni, wiedzy i można jeździć długo i bezwypadkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za granicą dostał by 5000 euro i jeszcze pałą przez łeb. A u nas 500zł i "to wszystko z naszej strony, szerokiej drogi i wolniej" - cytat z "Uwaga Pirat" na TVNie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Za granicą dostał by 5000 euro i jeszcze pałą przez łeb. A u nas 500zł i "to wszystko z naszej strony, szerokiej drogi i wolniej" - cytat z "Uwaga Pirat" na TVNie.
Niestety, u nas kary dla takich piratów są zdecydowanie za niskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McWiesniak napisał:
pewnie wiózł jakaś wiejską tleniona blondynę z kwadratową głową i wielkimi stopami i chciał zabłysnąć swoim składakiem którego z ojcem zespawał w stodole bądź w oborze. Rozpędził się bo chciał zrzucić obornik z "karoserii" i przewietrzyć "wnętrze" ze smrodu łajna. A i sąsiady widziały i na pewno słyszały jak zapier***ał po wsi z laską. buhahahahaha. Był polonez tera jest BMW(Buraczana Masturbacja Wiejska)!!!! Wow, a w niedziele jak pod kościoła zajedzie to za nim wylezie ze swej furmanki to słomę chowa w gumiakach. Wiejskie małolaty na miastowych się robią, ale smrodzik pozostaje.By żyło się lepiej!!!!!!!!!!!!!!
A skąd u Ciebie tyle nienawiści? Chyba masz zły stereotyp co do wsi i jej mieszkańców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nowoczesne auta z tylnym napędem są wyposażone w szereg czujników które kiedy auto robi się nadsterowne korygują tor jazdy. Można się szybko przyzwyczaić do auta z napędem na tylną oś i nie potrzeba żadnych wybitnych umiejetności wystarczy nieco wyobraźni, wiedzy i można jeździć długo i bezwypadkowo.
no spodziewalabym sie tego, za taka cene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to fajnie czytać wypowiedzi nieudaczników których nie stać na taki samochód - jedyne na co ich stać to wołanie o jak najwyższe kary dla tych którym zazdroszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie ciesz, ze ciebie stac zazdroszcze az
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon napisał:
Jak to fajnie czytać wypowiedzi nieudaczników których nie stać na taki samochód - jedyne na co ich stać to wołanie o jak najwyższe kary dla tych którym zazdroszczą
To nie zazdrość ale prędzej niewiedza. Ludzie którzy nigdy nie jeździli lub nie mieli do czynienia z tą marką zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Tak samo burackimi samochodami można nazwać golfy, audi czy ople ale czy mając na myśli "buracki" kojarzymy od razu stare auta, którymi młodzież jeździ czy konkretną markę? Klasyfikowanie wsystkich bmw jako aut "wiejskich" świadczy tylko o ignorancji osób głoszących takie teorie takich co nie widzieli innego bmw niż e36. Poza tym każdą markę samochodu może prowadzić kretyn, tak jak to było w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e36 mimo wszystko nie jest kiepska i wiejska. wspominam ja z sentymentem, bo wlasnie na takiej bejcy uczylam sie jezdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
e36 mimo wszystko nie jest kiepska i wiejska. wspominam ja z sentymentem, bo wlasnie na takiej bejcy uczylam sie jezdzic
No ale nieszczęsne e36 własnie kojarzy się z bryką młodzieży wiejskiej. Ja się uczyłam na e46 i też źle nie wspominam pomimo, że trochę KM toto miało. Przezyłam, jeżdżę bmw i jakoś nie musze się popisywać na drodze, wystarczy mi że dobrze się takie auto prowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon napisał:
Jak to fajnie czytać wypowiedzi nieudaczników których nie stać na taki samochód - jedyne na co ich stać to wołanie o jak najwyższe kary dla tych którym zazdroszczą
jak go stac na taki samochod to stac go tez zaplacic 5 tys mandatu za glupote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak go stac na taki samochod to stac go tez zaplacic 5 tys mandatu za glupote
glupie to by bylo jakby kogos potracil, a jak umie to niech szaleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...