Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca BMW pędził z prędkością 220 km/h (wideo)

Utworzony przez baltic, 12 kwietnia 2011 r. o 10:03 Powrót do artykułu
VAREA napisał:
glupie to by bylo jakby kogos potracil, a jak umie to niech szaleje.
gdyby kogos potracil przy takiej predkosci to z tej osoby zostala by tylko mokra plama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to prawda, ale nie potracil, przycinal mocniej, jezeli umie tak sie bawic i kontroluje to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko niestety nasze drogi nie sa do takiej jazdy przystosowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wiem wiem - stanowi zagrozenie. majac dobry silnik, to az sie samo prosic zeby tego sprobowac. oczywiscie w niewielu miejscach mozna. mial pecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tylko niestety nasze drogi nie sa do takiej jazdy przystosowane
i to tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
tak wiem wiem - stanowi zagrozenie. majac dobry silnik, to az sie samo prosic zeby tego sprobowac. oczywiscie w niewielu miejscach mozna. mial pecha.
moim skromnym zdaniem to mial szczescie lepiej zaplacic 500 niz byc kaleka do konca zycia albo sie zabic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
moim skromnym zdaniem to mial szczescie lepiej zaplacic 500 niz byc kaleka do konca zycia albo sie zabic
spoko. jezeli jest wariatem to nikt go nie uratuje, a nie daj boze i skrzywdzi obca rodzine. ale jezeli umie na jakims dystansie przycisnac zeby potem zwolnic, jezeli sprawia mu to radosc... czasami ma sie taka potrzebe, wiedzac czym sie wozisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
spoko. jezeli jest wariatem to nikt go nie uratuje, a nie daj boze i skrzywdzi obca rodzine. ale jezeli umie na jakims dystansie przycisnac zeby potem zwolnic, jezeli sprawia mu to radosc... czasami ma sie taka potrzebe, wiedzac czym sie wozisz.
to na wyscigi niech jedzie jak taki dobry jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wyscigi to moze akurat za slaby, bo to trzeba treningu, chociaz bmw sie nadaje. ale szkoda jej. mozemy miec rozne zdania wtedy forum ma sens. popatrz na oddzialy szturmowe pisu i po jak tu sie wspieraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
na wyscigi to moze akurat za slaby, bo to trzeba treningu, chociaz bmw sie nadaje. ale szkoda jej. mozemy miec rozne zdania wtedy forum ma sens. popatrz na oddzialy szturmowe pisu i po jak tu sie wspieraja
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprecyzuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ???
Chyba ZYD bo ani tu ani tu,moze jeszcze WINETU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to niby mialo byc haslo sluzace poszukiwaniu swoich? a to zly adres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne ze poczta sie zawiesila po tel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powaznie cio mowie, zobacz jaki temat nice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
tak wiem wiem - stanowi zagrozenie. majac dobry silnik, to az sie samo prosic zeby tego sprobowac. oczywiscie w niewielu miejscach mozna. mial pecha.
trzeba jezdzic z glowa nie z gazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bez gazu to raczej ciezko, chyba ze z gorki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...