Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Codziennie rano w drodze do pracy ok.6 wymijam kilku piszych w ciemnych kutkach i 3 rowerzystow. Znam teren wieć sie ich spodziewam, ale ci jezdzacy  sporadycznie o takiej porze maja duże szanse ich trafic. Ale nie ma do kogo mówić, raz się zatrzymałam z proścba to spotkały mnie tylko wyzwiska. Niech gina jak idioci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://elokalizacja.com.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie rano w drodze do pracy ok.6 wymijam kilku piszych w ciemnych kutkach i 3 rowerzystow. Znam teren wieć sie ich spodziewam, ale ci jezdzacy  sporadycznie o takiej porze maja duże szanse ich trafic. Ale nie ma do kogo mówić, raz się zatrzymałam z proścba to spotkały mnie tylko wyzwiska. Niech gina jak idioci !!!!
ja za każdym razem jak  mijam takiego idiote na rowerze bez świateł w nieoświetlonym miejscu  to trąbie, może kiedys coś do takiego dotrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka, będzie miał na sumieniu nieumyślne zabicie pieszego. To chyba zmora każdego kierowcy, piesi nie mają wyobraźni, może trzeba postawić na edukację społeczną, uświadamiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://elokalizacja.com.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
dzięki, super strona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci kierowcy z Tomaszowa jeżdżą tragicznie nie wiem ,gdzie oni robią prawa jazda ale tak to jest jak przez miasto jest jedna ulica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca ma ciemno przed oczami tak wiec to pieszych wina ze sa niewidoczni. brak latarni przy ciemnej nocy to gwarancja ze cos sie wydazy jesli laza lajzy bez odblaskow po drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...