Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca PKS odebrał poród w autobusie

Utworzony przez bania, 26 października 2014 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Polacy !!! Najlepiej spier... , tchórzliwy naród co tylko kłapać ryjem dużo potrafi, a jak co do czego to jak struś - łeb w piasek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy !!! Najlepiej spier... , tchórzliwy naród co tylko kłapać ryjem dużo potrafi, a jak co do czego to jak struś - łeb w piasek.
nie, no, jeden został
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy !!! Najlepiej spier... , tchórzliwy naród co tylko kłapać ryjem dużo potrafi, a jak co do czego to jak struś - łeb w piasek.
Chyba nie byłeś nigdy przy żadnej akcji medycznej i nie uczęszczałeś na lekcje PO. W takich sytuacjach jedna osoba zostaje kierownikiem akcji, i pozostałe osoby muszą się jej podporządkować, ponadto żeby nie robić tłumu i zamieszania, należy się oddalić tak żeby nie przeszkadzać w prowadzeniu akcji medycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję kierowcy .niektórzy lekarze nie mają pojęcia jak to się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) brawo...ludzie uciekli to juz brak odwagi zeby pomóc..jednym słowem głupole..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerowie uciekli a dzisiaj wiekszośc pewnie w kościele była, wszak Polacy to naród katolicki co słuzy pomocą i blixniemu w potrzbie pomoze. K..wa jak to czytam to mnie szlag trafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, w piątek wieczorem to gimbaziarnia wracała do domu, to kto miał pomóc? dzieciaki  gimnazjum? Brawo dla kierowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerowie uciekli a dzisiaj wiekszośc pewnie w kościele była, wszak Polacy to naród katolicki co słuzy pomocą i blixniemu w potrzbie pomoze. K..wa jak to czytam to mnie szlag trafia.
  no własnie. bo jak sobie wczoraj zwichnąłem kostkę, to tez wina tego Kościoła! Mnie tez trafia szlag. Jak czytam tak idiotyczne komentarze jak powyższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w nagrode powinien dostac wolne :) bo o 6 rano wyjezdza a wraca na 22 do domu...daleka to trasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie uciekli katolicy walczący o nienarodzone,bo narodzone to balast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie uciekli katolicy walczący o nienarodzone,bo narodzone to balast
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasazerowie uciekli ,bo tak socjalizm uczy,pomyslcie jezeliby przy porodzie wyszlo by cos nie tak,np.kobieta zmarla to kierowca by mial przechlapane,ps.odpier............sie od katolikow .    do tego typa co ma cos do katoli,zakladamy ze ta kobieta jest muzulmanka i porod odbieral ten kierowca albo inny mezczyzna, jak myslisz maz jej przyjmie ja do domu?zastanow sie jakie jest prawo w tym kraju,ten kierowca zaryzykowal i mial farta.brawo dla niego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerowie uciekli a dzisiaj wiekszośc pewnie w kościele była, wszak Polacy to naród katolicki co słuzy pomocą i blixniemu w potrzbie pomoze. K..wa jak to czytam to mnie szlag trafia.
Ulżyło ci?.No to super.Okazało się,że do takiej pomocy gapie są zbędni.Po co zużywać powietrze i głupie komentarze są zbędne.Postawa kierowcy zasługuje na wysokie uznanie-nagrodę też.Jak czytam podobne komentarze to też "cuś" mi się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie uciekli katolicy walczący o nienarodzone,bo narodzone to balast
A ty to kto niby jesteś?.Muzułmanin,?.czy......?. Bohaterski,krytykant się znalazł.Powiedz to swojej babci-to napewno ci da parę zł ze swojej emerki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz kierowca powinien być ojcem chrzestnym a PKS powinien zakupić wózek dla dziecka i do żywotni przejazd za darmo dla dzieciaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie. bo jak sobie wczoraj zwichnąłem kostkę, to tez wina tego Kościoła! Mnie tez trafia szlag. Jak czytam tak idiotyczne komentarze jak powyższy.
Chyba nie rozumiesz tego co napisałem. Inni widze też nie!!! Nie mam nic do kościoła a do dużej czesć ludzi chodzących do kościoła a niepotrafiących zachowac sie jak na katolika przystało. Religia katolicka uczy aby pomagac i bliźniego w potrzebie nie zostawiać. wszystko skończyło sie szczęsliwie a nie musiało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasazerowie uciekli ,bo tak socjalizm uczy,pomyslcie jezeliby przy porodzie wyszlo by cos nie tak,np.kobieta zmarla to kierowca by mial przechlapane,ps.odpier............sie od katolikow . do tego typa co ma cos do katoli,zakladamy ze ta kobieta jest muzulmanka i porod odbieral ten kierowca albo inny mezczyzna, jak myslisz maz jej przyjmie ja do domu?zastanow sie jakie jest prawo w tym kraju,ten kierowca zaryzykowal i mial farta.brawo dla niego!!!
Zgodnie z prawem nic by mu nie możnabyło zrobić gdyż była to tzw pierwsza pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abstrahując od urażonej dumy co poniektórych. również uważam, że pewnie pasażerowie na zajutrz poszli do kościoła, wszak była niedziela. a kierowca niech sam se radzi. ale do kościoła trzeba - bo co ludzie powiedzą (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elyza chrzanisz jak potłuczona(-y-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...