Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca PKS odebrał poród w autobusie

Utworzony przez bania, 26 października 2014 r. o 13:47 Powrót do artykułu
baby to wytrzymałe istoty, nie dość, że rodzą jak królice to jeszcze gdzie popadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO dla kierowcy, to jest dla mnie KTOŚ godny naśladowania. Szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogratulować zimnej krwi kierowcy i godnej postawy oraz życzę dużo zdrowia mamie i jej maleństwu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie to brzmi:   "Jak podaje serwis .... pasażerowie uciekli, a kierowca został sam z rodzącą."   Pokazuje to ku*** znieczulicę jak ateraz jest. Każdy dupę wypina na wszystko.   Dobrze, że przynajmniej kierowca okazał się człowiekiem wśród tej hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby to wytrzymałe istoty, nie dość, że rodzą jak królice to jeszcze gdzie popadło
    niesmaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy !!! Najlepiej spier... , tchórzliwy naród co tylko kłapać ryjem dużo potrafi, a jak co do czego to jak struś - łeb w piasek.
    Dokładnie tak jest kolego. Polacy to hołota. Wcale się nie dziwię, że nas nie lubią na swiecie. Modlą się pod figura, a diabeł tkwi za skórą. Tfu! Znam takich wielu. Typowa postawa jak tych je***ych chłopów z Wiernej Rzeki. Jak widac nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerowie uciekli a dzisiaj wiekszośc pewnie w kościele była, wszak Polacy to naród katolicki co słuzy pomocą i blixniemu w potrzbie pomoze. K..wa jak to czytam to mnie szlag trafia.
    ha ha ha - dokładnie kolego. Dlatego ja w Boga wierzę - w ludzi i księży - NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do -olo-   Niesmaczne to było to, że matka cię urodziła. Ile by było więcej przyjaznego powietrza bez ciebie. Wyrazy współczucia dla twoich rodziców i obyś nigdy nie zaznał szczęścia jakim jest dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to moze PKS zafunduje małemu dożywotni darmowy przejzad??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo uciekł z Abramowic i wypisuje bzdury.Przy takim podejśćiu do kobiet i dzieci nie dziwi fakt dzieciobójstw,gwałtów na dzieciach.Olo natury nie oszukasz.Przychodzi czas i nieważne jak lekarz wyliczył.Piękna postawa kierowcy.Gratulacje dla matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie uciekli, a wyszli żeby nie robić za gapiów, co mieli dopingować czy się gapić jak rodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie byłeś nigdy przy żadnej akcji medycznej i nie uczęszczałeś na lekcje PO. W takich sytuacjach jedna osoba zostaje kierownikiem akcji, i pozostałe osoby muszą się jej podporządkować, ponadto żeby nie robić tłumu i zamieszania, należy się oddalić tak żeby nie przeszkadzać w prowadzeniu akcji medycznej.
 dokładnie, gapiów w takiej chwili potrzeba najmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na miejscu zdarzenia. NIKT, powtarzam, nikt nie uciekł. Pasażerowie byli w środku, nie chcieli przeszkadzać - nie robili sztucznego tłumu, nie przeszkadzali kierowcy. Proszę aby Redakcja zastanowiła się dwa razy nim opublikuje informację z nieprawdziwymi informacjami!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerowie uciekli a dzisiaj wiekszośc pewnie w kościele była, wszak Polacy to naród katolicki co słuzy pomocą i blixniemu w potrzbie pomoze. K..wa jak to czytam to mnie szlag trafia.
A mnie trafia, że ludzie wierzą we wszystko co przeczytają! nikt nie uciekł!! plotka została puszczona i się roznosi głośnym echem, jedni napisali bzdurę a drudzy powtarzają! byłam w tym autobusie i wiem, że nikt nie uciekł, kierowca wszystkim się sprawnie zajął. Wszystko działo się w 5min! Szacunek dla kierowcy ogromny.Ale proszę nie oskarżać ludzi o coś czego nie zrobili! Poza tym w autobusie jest mało miejsca, ledwo kierowca miał dostęp do rodzącej, to kto jeszcze miał się tam pchać??? Ludzie myślcie logicznie! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca jak kapitan, ponosi odpowiedzialność za to, co dzieje się w jego autobusie, dobrze, że świadkowie sytuacji prostują kłamstwo, uciekli i co? na piechotę mieli iść dalej ileś kilometrów? autobusami bogacze nie jeżdżą (więc lekarza nie było); a może mieli stać między nogami rodzącej i filmować jak hieny? zarazić dziecko swymi bakteriami? Dziennikarze niech powtórzą (jeśli mieli) egzamin z etyki, czy oni wiedzą co to etyka w mediach? Nie czują się odpowiedzialni za pozytywny wizerunek społeczeństwa? Tylko podkręcać atmosferę pogardy do drugiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachował się po prostu jak trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilecik do kontroli ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...