Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i być może powiedział prawdę - co nie spowoduje, że uniknie konsekwencji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
psi vicent napisał:
i być może powiedział prawdę - co nie spowoduje, że uniknie konsekwencji
... aczkolwiek ta prawda może stanowić dla niego okoliczność łagodzącą, jeśli poruszał się z dopuszczalna na tym odcinku drogi prędkością a piesze dokonały czegoś na kształt wtargnięcia na przejście dla pieszych. Piesi i rowerzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy matka i dwie ośmioletnie córeczki zostały przebadane na okoliczność alkoholu we krwi? Może to one zatoczyły się na przejście dla pieszych prosto pod nadjeżdżającego poloneza?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamyślił się biedaczek. Durniom nie powinno się nigdy dawać prawa jazdy. To chyba już norma, że tacy młodzi kierowcy powodują wypadki czy najeżdżają na ludzi na przejściach. A to go słońce oslepi a to skacowany po imprezie albo się rozkojarzy, znaku nie zauwazy bo toto nie myśli po prostu tylko ciśnie złoma nie zwracając uwagi na nic a piesi to mają fruwać nad przejściem żeby nie blokować ruchu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
piesi też są dobrzy, przed koła wyskakują, myślą że nieśmiertelni, czasami to człowiek tak musi uważać tam gdzie świateł nie ma bo prosto przed koła wyskakują, a nie myślą że kierowca też człowiek i też może wszystkiego nie zauważyć albo się zagapić a później grabaż się już nie pomyli. Na ukrainie to samochód ma pierwszeństwo przed pieszym, bo samochód może się zepsuć i nie zatrzymać a człowiek raczej nie wbiegnie pod koła bo mu linka puściła
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wystarczy chwila nieuwagi i tragedia gotowa. Szkoda mi portąconych. Przy okazji - faktycznie słońce może dać niezle w kość kierowcom, trzeba uważać na drodze!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może to one zatoczyły się na przejście dla pieszych prosto pod nadjeżdżającego poloneza?
Wtargnąć to może jedna osoba.Trójka to raczej nie prawdopodobne.Słońce to nie okoliczność łagodząca,tak jak zły humor kierowcy bądź niskie ciśnienie atmosferyczne.Jak słońce oślepia to należy zwolnić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i nagle na forum wysyp ekspertów sie znalazł... żal akurat mu wierzę, sam jestem często oślepiany przez słońce a w nocy przez osłobaranów, którzy montują w swoim autach żarówki ksenonowe
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: