Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca z gminy Dzwola zginął w wypadku w Zamościu

Utworzony przez Gość, 18 października 2010 r. o 16:59 Powrót do artykułu
ma ktos zdjecia wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie wlasnie konczy zycie dla wiesniaka ktoremu powinni juz dawno zabrac prawko..STARSI ludzie niech chodza z buta a nie jezdza jak poryciuchy...spiesz sie powoli i nie wymuszaj pierwszensta bo tak samo skonczysz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejezdzalem tamtedy i widzialem, dziadek jechał vanem dostał w bok od strony kierowcy polowa auta wgięła sie do srodka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również tamtędy przejeżdżałem. i to nie "dziadek" jechał Vanem tylko renaultem scenic. Bus praktycznie nie miał przodu którym kierowała kobieta. a renault dostał w bok. i znajdował się po drugiej stronie ulicy poza pasem jezdni. obok auta leżał czarny worek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włos na głowie mi się jeży jak to czytam,przecież zginął człowiek!Nie był to żaden wieśniak tylko wykształcony inżynier,i naprawdę setki kilometrów miał na swoim liczniku a wypadki po prostu się zdarzają .Wiem to bo go znałam więc może należało by się zastanowić co się pisze i nie oceniać po rejestracji w samochodzie.A wieśniak to nie jest człowiek który mieszka na wsi tylko taki co się nie potrafi zachować np.pisze takie głupie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Ja również tamtędy przejeżdżałem. i to nie "dziadek" jechał Vanem tylko renaultem scenic. Bus praktycznie nie miał przodu którym kierowała kobieta. a renault dostał w bok. i znajdował się po drugiej stronie ulicy poza pasem jezdni. obok auta leżał czarny worek
To z jaką szybkością jechał bus jak nie miał przodu? 50 km/h razy ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był to czlowiek wielkiego serca, cieply i rozwazny. Pomogl i doradzil kazdemu kto go o to poprosil. Jak mozna pisac cos o kims kogo sie zupelnie nie zna?? Jak mozna osadzac kogos kto juz odszedl???? Byl cudownym dziadkiem , ojcem , mezem i tesciem szkoda ze nie moze dalej byc.Spadlo to dla nas jak grom z jasnego nieba. Ale czy ktos jest przygotowany na smierc najblizszych? Tyle pytan sie nasuwa czlowiekowi w takiej chwili na mysl... Czy zna ktos jakies slowa pocieszenia ktore ukoja bol po stracie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i był to człowiek wielkiego serca ale spowodował wypadek i to jest jego wina, że cierpi z tego powodu wiele osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Renault wyjechał wprost pod jadącego busa. Kierująca busem nie miała najmniejszej szansy na wykonanie jakiegokolwiek manewru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To z jaką szybkością jechał bus jak nie miał przodu? 50 km/h razy ile?
tą ulicą Dzieci Zamojszczyzny jest nakaz minimum 70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak "nakaz minimum". Jest ograniczenie do 70km/h!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać o człowieku wieśniak nie znając go ,ja też go nie znam ,ale mam szacunek do osób starszych i razi mnie to jak ktoś taki płytki tak pisze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on uczył moja mame muzyki .... Straszne... jak zobaczyłaam to auto to powiedzialam ooo ku*** biedny pan dyjach ; (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halunnn napisał:
tak sie wlasnie konczy zycie dla wiesniaka ktoremu powinni juz dawno zabrac prawko..STARSI ludzie niech chodza z buta a nie jezdza jak poryciuchy...spiesz sie powoli i nie wymuszaj pierwszensta bo tak samo skonczysz !!!
Poczułam potrzebę odpowiedzi panu,chociaz wolałabym spotkać pana osobiście,tatuś był wielkim człowiekiem,młodym duchem i ciałem,skończył studia we Wrocławiu,regularnie podróżował po Europie,ostatnio był we Francji,wieśniak!bo mieszkał na wsi?kochał wieś,prościuch?człowieku!uważaj co piszesz,bo słowa moga czasami zabić!sekcja zwłok wykazała,że zasłabł wcześniej i dlatego wyjechał!twoje słowa mnie zabiły!zraniły prosto w serce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TABU napisał:
Może i był to człowiek wielkiego serca ale spowodował wypadek i to jest jego wina, że cierpi z tego powodu wiele osób.
Moze to jest w waszych oczach jego wina, ale nie mozna sie wypowiadac nie znajac sprawy do konca. Ciekawa jestem co bys napisal gdyby zdarzylo sie to tobie? Tez bylbys takim "twardzielem "?Nikomu nie zycze byc w takiej sytuacji, tracic kogos bliskiego tak nagle...Po rozmowie z lekarzami i policja wiemy ze kierowca z tym stazem km i doswiadczeniem nie mogl ot tak wymusic pierwszenstwa. Przyczyna bylo zaslabniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Jak można pisać o człowieku wieśniak nie znając go ,ja też go nie znam ,ale mam szacunek do osób starszych i razi mnie to jak ktoś taki płytki tak pisze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ma mam wyje***e na wiesniakow powinni winiety zrobic dla ludzi z poza zamosci a po 2gie taki stary chlop ze wsi powinien co najwyzej koniem jezdzic a nie samochode bo jak sie ma tyle lat to kwity powinno sie odlozyc do szafy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i byl wiellkim czlowiekiem ja tez nie naleze do malych hee moje slowa cie zabily wiesniaczko hmmm to moech ci ziemia ciezka bedzie a co do tego chama ze wsi to jak wiedzial ze jest nie taki to po jaki ch.. za ster siadl mogl PKSm do zmc zawitac aa tak to teraz nie zyje ... tyle szcesci ze nikogo ze soba nie zabral pod ziemie ...jak masz chec sie spotkac to ok chyba ze juz jestes tam gdzie tatus ...POZDRO od szatana z ZAMOSCIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i byl wiellkim czlowiekiem ja tez nie naleze do malych hee moje slowa cie zabily wiesniaczko hmmm to moech ci ziemia ciezka bedzie a co do tego chama ze wsi to jak wiedzial ze jest nie taki to po jaki ch.. za ster siadl mogl PKSm do zmc zawitac aa tak to teraz nie zyje ... tyle szcesci ze nikogo ze soba nie zabral pod ziemie ...jak masz chec sie spotkac to ok chyba ze juz jestes tam gdzie tatus ...POZDRO od szatana z ZAMOSCIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteś buras halunn, wstyd, ze takich ciołów w Zamościu mamy. Taki twardziel z ciebie? To możemy się spotkac, no problem. Przyspieszę ci starośc. Cienasie z miodem w uszach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...