Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klemensów: Cukrownia jak pobojowisko

Utworzony przez Bolo, 5 maja 2009 r. o 13:33 Powrót do artykułu
To tak ma być,niszczyć, niszczyć i jeszcze raz niszczyć.Jak ktoś myśli ,żę jest inaczej to się bardzo myli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo. Może napisalibyście historie innych równie pięknych zlikwidowanych Cukrowni m.in. Cukrowni OPOLE, która była jedną z najmniejszych Cukrowni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo napisał:
To tak ma być,niszczyć, niszczyć i jeszcze raz niszczyć.Jak ktoś myśli ,żę jest inaczej to się bardzo myli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne! Cukrownia dawała zatrudnienie, jest również zabytkiem. Pamiętam syrenę wyjącą o 15 biegłam zawsze pod fabrykę po dziadka albo stryja (Sudołowie), dom dyrektora cukrowni, zabudowa szeregowa domów w Klemensowie jest także zabytkowa. Była to piękna osada cukrownicznicza, zawsze zadbana. Uważam, że przy prawidłowej gospodarce curownia może nadal funkcjonować. Tereny te były bogate w uprawę buraka cukrowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze kiedy przejezdzam koło cukrowni to mi sie chce płakac niemoge na to patrzec a przeciez taka sytuacja jest w całej polsce co ten rząd robi z nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwona.agata@op.pl napisał:
to straszne! Cukrownia dawała zatrudnienie, jest również zabytkiem. Pamiętam syrenę wyjącą o 15 biegłam zawsze pod fabrykę po dziadka albo stryja (Sudołowie), dom dyrektora cukrowni, zabudowa szeregowa domów w Klemensowie jest także zabytkowa. Była to piękna osada cukrownicznicza, zawsze zadbana. Uważam, że przy prawidłowej gospodarce curownia może nadal funkcjonować. Tereny te były bogate w uprawę buraka cukrowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...