Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kłusownicy złowili olbrzymie sumy i wpadli

Utworzony przez eon1, 7 lutego 2013 r. o 17:37 Powrót do artykułu
na te sumy czekały glodne dzieci. Ehhh co za państwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracy nie ma i nawet upolować sobie jeść nie można,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pracy nie ma i nawet upolować sobie jeść nie można,
nie myl pojęć to kłusownictwo a nie polowanie, chcesz polować to zapłać żeby było czym zastąpić upolowane zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teleman napisał:
nie myl pojęć to kłusownictwo a nie polowanie, chcesz polować to zapłać żeby było czym zastąpić upolowane zwierzęta.
Raczej zeby utrzymać działaczy z PZW na stołkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eon1 napisał:
na te sumy czekały glodne dzieci. Ehhh co za państwo!!!
ot widzisz jak to jest, ze ludzi gonia do roboty a tej niema jak na lekarstwo. czlowiek jeden z drugim wdoji sie zeby do domu cos skombinowac ale biale kolniezyki za mrdy wszystko trzumajo i tylko sa,i soboe nagrody po pol miljona daja w sejmie. zrzucim te okowy i kajdany niech no tylko wybory benda. Tuska i innych wygnac i wrescie prawdziwych Polakow postawic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAĆ PRACĘ , TO NIE BĘDĄ KŁUSOWAĆ. I GODNE ZAROBKI WY BARANY NA STOŁKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteś godzien nazywać sie POLAK matołku.Te kmiotki zapewne mają wiecej kasy niż ci sie wydaje. A może to twoi kumple? Który wieśniak jest biedny? No który???Trzoda nierobów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warchoł napisał:
Nie jesteś godzien nazywać sie POLAK matołku.Te kmiotki zapewne mają wiecej kasy niż ci sie wydaje. A może to twoi kumple? Który wieśniak jest biedny? No który???Trzoda nierobów,
oj synek mało wiesz. bida na wsi aż piszczy. jedni są bardzo bogaci a inni chleb ze smalcem i niestety tych drugich coraz wiecej, jedz zobacz są chłodnie w okolicach opola lubelskiego ludzie nawet 1000zł tam nie zarabiają.... wiec morda w kubeł bo mnie wk..wiasz durym kłapaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baczny obserwator napisał:
oj synek mało wiesz. bida na wsi aż piszczy. jedni są bardzo bogaci a inni chleb ze smalcem i niestety tych drugich coraz wiecej, jedz zobacz są chłodnie w okolicach opola lubelskiego ludzie nawet 1000zł tam nie zarabiają.... wiec morda w kubeł bo mnie wk..wiasz durym kłapaniem
Nic się nie zmieniło.Dawniej zwierzyna należała do dziedzica.Co ja piszę teraz nie ma dziedziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni bezrobotni terenowym oplem jechali. Biedactwa. Na pewno z tej biedy nie pili i nie palili i jedli korzonki a te ryby to po to żeby głodne dzieci i chorą żone wyżywic. Proponuję w ramach kary wsadzić im w du ... py po największej ości z tego suma np. z nr 7 lub 8. Ale to może za małe rozmiary ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
ot widzisz jak to jest, ze ludzi gonia do roboty a tej niema jak na lekarstwo. czlowiek jeden z drugim wdoji sie zeby do domu cos skombinowac ale biale kolniezyki za mrdy wszystko trzumajo i tylko sa,i soboe nagrody po pol miljona daja w sejmie. zrzucim te okowy i kajdany niech no tylko wybory benda. Tuska i innych wygnac i wrescie prawdziwych Polakow postawic.
Tak, Ty wykazałeś się taką polszczyzną, że tylko na wzór Cię postawić. POMNIK MU!! Nie uważam się za biednego i stać mnie na opłacenie karty wędkarskiej, jak potrzeba to i rybkę czasem do domu zabiorę, ale na auto terenowe to mnie już nie stać. Jak tak głodem przymierają, że te sumy musieli skłusować to mogli auto sprzedać. Wypowiadają się ludzie ze wsi. Ryby i dzikie zwierzęta są dobrem wspólnym (nie tylko one) więc również Twoim. Skoro nie żal Ci oddać skłusowane ryby czy inne dzikie zwierzęta to może oddaj komuś swoją krowę? Nie będzie Ci żal? Przecież ludzie biedni!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już teraz wiadomo,że jak się pojedzie na ryby na rz.Bug to tylko uklejki biorą,a karte wędkarsko się płaci,a kłusole działają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie doczytałam się w artykule,że kłusownikami byli bezrobotni, biedni ludzie ze wsi...powiat hrubieszowski zamieszkują także ludzie na stołkach..... Kłusownicy czy złodzieje to nie zawsze osoby biedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić chamów za jaja, a samochód zabrać jako dowód przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze powinni za skłusowane olbrzymie sumy zapłacić... olbrzymie sumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co dnia tam stali łapią na siate i tego s zarpaka bo nikt nie pilnuje ma to daleko ra z na 20 lat mus zą pr zypadkiem kogoś złapać a rybe od kłusoli kupują lud zie za gros ze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo panowie.sam tak lowie i jestem z was dumny.ostatnio 10 sandaczy po 40cm zabralem i zjadlem z rodzinka.pychotka.nie mam frontery tylko kia sportage.zadnej pysznej rybce nie przepuszcze.mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...