Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zadzwonił podał nr konta, zaiście utrudnione zadanie, może jakby podał jeszcze swój adres to by był mniejszy problem dla policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak, nie świadczy to dobrze o znalazcy, że chce uzyskać gratyfikację finansową, ale coś takiego jak, zwyczajowy procent od znaleźnego chyba istnieje??? Paniusia pusta jak gwizdek (nie napiszę kogo) zamiast ucieszyć się, to zgłasza na policję (co pewnie nie przyniesie oczekiwanego przez nią skutku). Śmieszy mnie to tym bardziej, że jakiś czas temu jakiś śmieć wyrąbał mi siekierą okno i ukradł aparaty fotogtaficzne i pen drive'yt z ważnymi (dla mnie) danymi, zgłosiłam na policję (w Bychawie), która ma to w "głębokim poszanowaniu" (bo minęło ponad 2,5 m-ca, a nawet nie mam info, że wszczęto postępowanie, umorzono, czy cokolwiek w tym stylu). W takiej sytuacji z chęcią zapłaciłabym aby odzyskać skradzione rzeczy mimo, że już poniosłam koszty związane z montażem okna (ale skoro niektórzy policjanci nie są zainteresowani ujawnianiem przestępców, to może można liczyć na honor złodziei).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...