Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocioł C.O. gdzie i jaki kupic ?

Utworzony przez adirem, 19 sierpnia 2010 r. o 16:46
Zbliża się zima a ja muszę kupić nowy piec.Potrzebuje porady czym się kierować przy wyborze kotła. Możecie poradzić mi jakiegoś producenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam kocioł z fabryki z Olsztyna ,wytrzymał 15 lat i nadal jest w porzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedź do Narola do Jana Steczkiewicza na ul.Krupiecką 20 (obok stadionu i starej cerkwi) -on robi najlepsze piece w okolicy(standardowe oraz na wymiar)-on Ci doradzi,może nawet i do domu przywiezie(bo ma swój transport)-na pewno nie pożałujesz! Gościu dba o swoją renomę i dobrze robi piece c.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam kotły od Bednarza z Tomaszowa. Mam ich piec od 11 lat i mam z nim zero problemów.Mało pali,jest niezawodny i kosztował przyzwoite pieniądze a jakość rewelacyjna.Obecnie myślę nad zakupem pieca do pomieszczenia gospodarczego o mocy około 10kw i wybór ponownie padł na sprawdzoną już firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tazor napisał:
Polecam kotły od Bednarza z Tomaszowa. Mam ich piec od 11 lat i mam z nim zero problemów.Mało pali,jest niezawodny i kosztował przyzwoite pieniądze a jakość rewelacyjna.Obecnie myślę nad zakupem pieca do pomieszczenia gospodarczego o mocy około 10kw i wybór ponownie padł na sprawdzoną już firmę.
Chyba nie od Bednarza tylko o Buciora Ci chodziło... No to jesteś w błędzie-bo ten gościu z Narola odszedł z tej firmy z Tomaszowa i założył swoją,bo nie mógł patrzeć na to dziadostwo jakie tam się dzieje. Może ten w Tomaszowie na początku robił dobre piece-ale już od ładnych kilku lat zszedł na psy. Jedź do Narola-a nie pożałujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja róznież słyszałam ze jak po piec to tylko do Bednarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napisałęś jaki piec ię interesuje. Jak chcesz piec z podajnikiem to tylko tłokowy, nie uwiążesz się ekogroszkiem jak w slimakowym, wiem co mówię, sam mam tłokowca z Pleszewa i na ekogroszek nei patrzę, węgiel jaki mu zapodasz to spali aby grubość była do 4 cm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no macie rację,że jest ktoś taki jak Bednarz w Tomaszowie-dopiero o tym przed chwilą się dowiedziałem-sorry,ale wcześniej o tym nie wiedziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi mi o zwykły kocioł zasypowy, moze byc z nadmuchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie jakies dokladniejsze dane na tego goscia w Naroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDZICHU napisał:
Podajcie jakies dokladniejsze dane na tego goscia w Naroli
Już Ci tłumaczę-bo jestem z Narola,ale mieszkam w Lublinie. Jadąc od Zamościa (od Bełżca) trzeba przejechać prawie cały Narol -jadąc w stronę Jarosławia. Za cmentarzem skręć w lewo i dojedź do starej cerkwi(około 200 metrów od szosy). Tam zapytaj ludzi-oni już Ci dokładniej wytłumaczą,bo to już bliziutko starej cerkwi ten facet mieszka. Z Zamościa do Narola jest około 55km. Tu nasz link: http://www.zumi.pl/1356308,Producent_Kotlow_Centralnego_Ogrzewania._Jan_Steczkiewicz,Narol,firma.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo osób chwali sobie kotły od bednarza jak tam dojechać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem kotła od firmy Witkowski, to naprawdę warto. Swój kocioł model Neptun posiadam od roku. Plusem było to, że mogłem podjechać do zakładu i osobiście zobaczyć ten model. Do tego otrzymałem fachowe doradztwo, bo jeszcze zastanawiałem się nad modelem z podajnikiem ślimakowym. Wyszło, że ma za dużą moc jak na mój dom. Ogólnie firma porządna, tak jak ich kotły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem kotła od firmy Witkowski, to naprawdę warto. Swój kocioł model Neptun posiadam od roku. Plusem było to, że mogłem podjechać do zakładu i osobiście zobaczyć ten model. Do tego otrzymałem fachowe doradztwo, bo jeszcze zastanawiałem się nad modelem z podajnikiem ślimakowym. Wyszło, że ma za dużą moc jak na mój dom. Ogólnie firma porządna, tak jak ich kotły.
  Też mogę polecić kotły od tej firmy. W swoim domu mam taki od kilku lat i jak dotąd działa bez żadnych problemów. Do tego sterownik powoduje, że jest on praktycznie bezobsługowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam fajny przewodnik po kotłach CO: http://www.lazienkaplus.pl/pl/porady/rodzaje-kotlow-co-na-paliwo-stale/84  może coś rozjaśni i pomoże w wyborze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić kotły CO Witkowski. Firma z dużym doświadczeniem. Oferują pełen serwis i 5-letnią gwarancję na swoje kotły. Warto zapoznać się z ich ofertą: http://www.kotly-witkowski.pl/ oraz z produktami w sklepie internetowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie od Bednarza tylko o Buciora Ci chodziło... No to jesteś w błędzie-bo ten gościu z Narola odszedł z tej firmy z Tomaszowa i założył swoją,bo nie mógł patrzeć na to dziadostwo jakie tam się dzieje. Może ten w Tomaszowie na początku robił dobre piece-ale już od ładnych kilku lat zszedł na psy. Jedź do Narola-a nie pożałujesz!
Sam jesteś od Buciora. Dobrze kolega pisze od Bednarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam kotły z Pleszewa. Sam mam taki i jestem bardzo zadowolony.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam kotły z Pleszewa. Sam mam taki i jestem bardzo zadowolony.
    Z podajnikiem? Jak Ci się sprawuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...