Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kogo polecacie - pranie dywanów?

Utworzony przez Macio690, 16 listopada 2014 r. o 22:45
w sumie wiele zależy od tego, z jakim rodzajem wykładziny mamy do czynienia. tu jest ciekawy artykuł na ten temat ***grupakramm.pl/pranie-i-czyszczenie-wykladzin/ dodatkowo ja używam płynu do płukania ust (listerine, ten najmocniejszy) do czyszczenia wykładziny imitującej trawę na balkonie. zabija nieprzyjemne zapachy i nieźle się pieni. wystarczy nakrętna na pięciolitrowe wiaderko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam purmar z gorzowa ***purmar.pl pranie dywanów i czyszczenie tapicerek oraz czyszczenie ksotki brukowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie czy  tanie-sprzatanie.com   jeszcze istnieją? Brałem od nich odkurzacz w zeszłym roku i byłem zadowolony bo uprałem dywany i samochód.  Dzwoniłem wczoraj i nikt nie odbierał? Istnieją czy tylko wolne mieli bo święto? wie ktos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy planujemy duże porządki w swoim domu powinniśmy także poważnie zastanowić się nad zleceniem odpowiedniego czyszczenia znajdujących się wykładzin czy dywanów tak aby zostały one odpowiednio odświeżone. wymaga to skorzystania ze specjalistycznych usług dzięki czemu zostanie to zrobione w bardzo dokładny oraz precyzyjny sposób.***academiclab.pl/co-warto-wiedziec-o-czyszczeniu-wykladzin/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy planujemy duże porządki w swoim domu powinniśmy także poważnie zastanowić się nad zleceniem odpowiedniego czyszczenia znajdujących się wykładzin czy dywanów tak aby zostały one odpowiednio odświeżone. wymaga to skorzystania ze specjalistycznych usług dzięki czemu zostanie to zrobione w bardzo dokładny oraz precyzyjny sposób.***academiclab.pl/co-warto-wiedziec-o-czyszczeniu-wykladzin/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shine Car Paweł Zubala pranie tapicerki, polerowanie jak lakieru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam skorzystać z usług firmy:  ***s://getclean.pl/  , która działa między innymi na terenie Bydgoszczy i Poznania. Sama korzystam z ich usług, więc wiem, że są terminowi i rzetelni. Dużym plusem jest to, że są ubezpieczeni, więc w razie jakiegokolwiek zniszczenia wynikającego z ich błędu możesz liczyć na odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...