Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kogo wybierzesz na prezydenta Zamościa?

Utworzony przez bel, 12 października 2009 o 09:59 Powrót do artykułu
No i co z tego,że ma 62 lata.Za to ma olej i poukładane w głowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Njlepszym kandydatem jest Nizioł. Wystarczy popatrzeć jak wygląda jego spółdzielnia. Jednak ja chciałbym zmian na stołakach i dlatego pewnie zagłosuję na Zagdańskiego. Na pewno np. dyrektor Ch nie miałby za jego kadencji miejsca w urzędzie.
0
Przecież to oczywiste i logiczne,że prezydentem Zamościa powinien być M.Zamoyski.Nawet dożywotnie.Inne nazwisko do tego miasta nie pasuje.A dzięki jakiemu rodowi to miasto istnieje?
0
Ród rodem a prezydent prezydentem. Potrzebne są zmiany.
0
Niniejszym bez konsultacji z Panem Marcinem Zamoyskim zakladam stowarzyszenie na rzecz wyboru Marcina Zamoyskiego na Prezydenta Rzeczpospolitej Polski. Dosyc malych szwindli ,oszustw i przekretow walki parti kosztem zwyklych obywateli dosyc udawania ,ze to dla ludzi. Mali ludzie maja male swoje potrzeby i nie powinni klamac spoleczenstwu. Dlatego mam pewnosc i przekonanie ,ze Prezydentem POLSKI POWINIEN ZOSTAC MARCIN ZAMOYSKI.
0
Zgoda. Na prezydenta świata nawet. Byle daleko, choćby za tych "nieudaczników".
0
Zdecydowanie Pan M.Zamojski. Przynajmniej widać,że przez cały okres jego prezydentury nie siedział bezczynnie ,tylko działał,wystarczy wyjść na miasto gołym okiem widać ile się zmieniło.Po co zmieniać kogoś kto naprawdę zna się na rzeczy..?!
0
klio napisał:
Ród rodem a prezydent prezydentem. Potrzebne są zmiany.
dżon.Aby nie zamienił stryjek siekierkę na kijek.
0
Tylko Pan Zamoyski, reszta to t imitatorzy !
0
Kto wybierał tych kandydatów? Kto to Sędłak, Zagdański - nieporozumienie! Gdzie sa kandydaci PIS, PO, PSL? Zamoyski " odpicował" za unijne pieniądze starówkę, a w Zamościu jak nie było, tak nie ma pracy, dróg, parkingów i perspektyw. Zamoyski do Michalowa!
0
Gdyby Kossowski nie był wiceprezydentem, byłby najlepszym kandydatem na prezydenta.
0
Ja napisał:
Zdecydowanie Pan M.Zamojski. Przynajmniej widać,że przez cały okres jego prezydentury nie siedział bezczynnie ,tylko działał,wystarczy wyjść na miasto gołym okiem widać ile się zmieniło.Po co zmieniać kogoś kto naprawdę zna się na rzeczy..?!
bo trzeba dac szanse innym - strach bo moga okazac sie lepszymi?
0
Ja zagłosuję na Zagdańskiego. To w porządku Gość.
0
j napisał:
Ja zagłosuję na Zagdańskiego. To w porządku Gość.
A kto to jest???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: