Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kogo wybrałbyś na prezydenta? Zagdański pokonał Zamoyskiego

Utworzony przez no proszę, 15 października 2009 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Kompetentna wypowiedź pana prezydenta Zamoyskiego. To prawdziwy mąż stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię ludzi dowcipnych i znających się na żartach. Bo taka sonda to przecież żart i nikt poważny nie potraktuje jej inaczej. A jeżeli - to na zdrowie! Niecałe 500 osób to rzeczywiście niezwykle reprezentatywna grupa. A ja sam dla żartu głosowałem na Pana D.Z., żeby sprawdzić reakcję. Była taka, jak oczekiwałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dla żartu zagłosowałam na Zamoyskiego. Bo był pierwszy na tej liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zagdański nadaje się, ale na sprzątacza w rezydencji Pani Radnej Sędlakowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Zagdańskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani radna Sędłak,nie będzie zapewne kandydować na prezydenta,ale zaangażowanie w pracach społecznych na szczeblu osiedla jest znane i cenione przez lokalną społeczność. Dba również o pomoc społeczną dla bezrobotnych i społecznie wykluczonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Nizioł nadaje sie na Prezydenta Zamościa.Prosze spojrzeć na Osiedla Spółdzielni Łukasińskiego.Piekne bloki - estetycznie docieplone , chodniczki ,wejścia do klatek schodowych , zieleń w czas koszona.To przykład bardzo dobrego gospodarza.Takiego potrzeba aby rządził Zamościem.Zachęcam do głosowania na Pana Nizioła kiedy nadejdzie kampania wyborcza.Ani Zagdański ani Zamoyski nie nadaja się.Oni lubia tylko liczyc kase swoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędłakowa może i ma 3.5 ale promili.Za zdradę swojego klubu Forum Zamojskie,nie może liczyć na osoby które oddały na nią głos 4 lata temu.A w samym PIS jest postrzegana jako kret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nizioł pięknie dba o osiedla za nasze pieniądze. Co miesiąc fundusz remontowy , z całego bloku kupę kasy. Straszna robota, chyba żartujecie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...