Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt nie komentuje bo wszystkim ręce opadły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skąd wy macie tyle kasy? Nie ma dnia żeby jakiś emeryt nie zasilił oszusta. Zamiast oddawać bezmyślnie komu popadnie podeślijcie mi z tysiąc czy dwa to meble dzieciom kupię albo na jakiś cel harytatywny dajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robią te wszystkie organizacje dziadkowe te emeryckie, seniorskie. Kurde molek no szkoda tych dziadków przecie to porządne ludzie, ratujmy ich, tłumaczmy, szkolmy........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogate rencisty !! niech daja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale narzekają emeryci, że bieda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień w dzień to samo... Przestało mi być żal tych emerytów. Codziennie w prasie i w tv mówi się o tym a oni swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tyś? a skąd taki dziadek kasy ma, pewnie jakiś ubek. Oliwa sprawiedliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przekazaniu pieniędzy 71-latek zadzwonił do prawdziwego krewnego. Okazało się, że ten nie prosił go o żadne pieniądze.   No i niech ktoś powie, co stoi na przeszkodzie, żeby do prawdziwego krewnego zadzwonić PRZED przekazaniem pieniędzy? A swoją drogą, to można jeszcze zadzwonić na 997; przyślą tajniaków i zgarną kolesia.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tyś? a skąd taki dziadek kasy ma, pewnie jakiś ubek. Oliwa sprawiedliwa
  hamuj pysk, najczęściej to złotówki odkładane przez całe życie, albo wynik byle jakiego życia WŁASNIE PO TO by przekazać je rodzinie idioto!  Jesteś mądry? To pomóż edukować tych ludzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
dzień w dzień to samo... Przestało mi być żal tych emerytów. Codziennie w prasie i w tv mówi się o tym a oni swoje...
  Ci ludzie mają tak duże serca że bez wahania oddają pieniądze dla swoich wnuków a wy uważacie ich za głupków. Zal mi tych ludzi że odkładają bardzo ciężko pieniądze dla kogoś takiego jak wy...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem jednego jak ktos zadzwoni ze gdzies tam bomba to na drugi dzien najpozniej go maja a tych pseudo wnuczkow itp to zlapia jak jakis dziadek babcia sie polapie o co chodzi i sama ich rozpracuje a potem poda na tacy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...