Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolektory ciśnieniowe

Utworzony przez kosmos, 26 marca 2015 r. o 11:25
Czy ktoś z was wie coś na teamt ciśnieniowych kolektorów słonecznych? Wkurza mnie codzienne palenie w piecu Zastanawiam się nad takim czymś ale nie wiem jak to się sprawdza?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam u siebie już 2 lata, kupiłem po tym jak się gmina nie załapała na dofinanswoania. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, mam zamontowany baniak 100 litry na dwie osoby, dzień w dzien ciepła woda, w sumie jeszcze się nie zdażyło że nam zabrakło. Nawet jak przyjechal brat z rodzina to wystarczyło. Z tego co pamiętam zapłaciłem za kolektor coś trochę ponad 2 tyś, no i mam święty spokój. Sam montowałem, prosty montaż. W zeszłym roku nawet do listopada używałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...