Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niko napisał:
Nie jestem policjantem, ale bardzo, ale to bardzo obiektywnym obserwatorem. Jak mówilem, nie zamierzam bronić wszystkich za wszelką cenę, ale takich Adasiów, co to grzeczny na potęgę jest coraz więcej. I nie mów mi, że nie mam racji. Dzisiejsi młodzi ludzie dobrze wiedzą, co zrobić, by się wybielić , przepraszam za wyrażenie, i jak "udupić" innych. Znasz sprawę z relacji bardzo jednostronnej i już wiesz najlepiej jak było. Skoro ten Adaś rzucił się na , znów przepraszam za wyrażenie, "łysoli", to skąd wiesz jak zachowywał się w stosunku do policji? Nie, ty wiesz, był grzeczny jak baranek... Jak masz przy każdej okazji wyżywać się na policjantach, których stereotypowo i szowiniostycznie nie lubisz, nie dziwię się temu bardzo, bo ta nienawiść do nich jest na każdym kroku podsycana przez media, to lepiej się nie wypowiadaj, dopóki nie poznasz większości faktów. Nikt ci nie zarzuci, że jesteś subiektywny w ocenie.
No to już wiemy, policjantem nie jesteś - tylko obserwatorem w policji (więc Ty tam pracujesz). Piszesz że nie bronisz wszystkich za wszelką cenę - a co Ty robisz pisząc takie "bzdety"?? Rozumiem że znasz Adasia - i jest to Twój kumpel (jeżeli nie, to dla Ciebie jest to Pan Adam, dla policjantów był "gnojem"). Zgoda, młodzież dziś jest taka jaka jest, ale wszystkich nie należy mierzyć jedną miarką. Fakty są takie - policjant był bardzo hamski i ordynarny (myślę że nie zaprzeczysz), a Pan Adam - dostał "dwa razy". Najpierw od "lysoli" z BMW - tak opisywała gazeta a później od policjanta. Ty znasz nowe szczegóły/fakty - że Pan Adam rzucił się na łysoli?? Chyba musiałby być desperatem, lub idiotą!!! Z kąd Ty to wszystko wiesz - zgłoś się na komisarjat (oj Ty tam pracujesz), więc złóż zeznania u kolegi, a sprawa ruszy z kopyta. Nie mam dobrych opini o policji - tak fakt. Nie jest to stereotyp, ale przykre doświadczenie. Mój brat został kiedyś pobity przez policjantów - tylko za to że szedł ulicą po kilku kileiszkach, a w pobliżu było włamanie (złamana ręka, wypałowany w "dyskotece" od stóp do głowy, tydzień w szpitalu). No i sprawa umożona, pomimo obdukcji i leczenia szpitalnego. Ich było kilku - on sam. Świadków mieli policjanci - on nie. Zanalazł się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. Pech - czy taką mamy policję, pałować i tylko pałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niko napisał:
A oto kolejny przykład grzecznych młodzieńców i tych "złych" policjantów. - Bo po co stali im na drodze? - dla mniej lotnych, był to sarkazm. http://polskalokalna.pl/news/zamiast-stana...cjantow,1342679
I bardzo dobrze - bandytów trzeba łapać i pod sąd. Taka jest praca polcjanta - bywa niebiezpieczna (tak jak w tym artykule), stresująca (sprawa z polcjantów Biłgoraja). W pierwszysm przypadku złapanie drugiego przestępcy, sprawcy napadu - kwestia czasu (brawo za szybkie schwytanie pierwszego). W drugim - robienie ze studenta (ofiary) przestepcy. Rozróżnij oba faty. To tez był sarkazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po raz kolejny wpadka policji i nie jedyna sam doswiadczylem interwencji policji - cwaniaki leczacy swoje kompleksy, policja jest zeby sluzyc!!! i to za moje podatki!!! rola krawezników ogranicza sie do lapania spokojnych ludzi pijacych piwo (np szanowna straz rowerowa wokol zalewu) lornetka sluzy im do wylapywania ludzi ktorzy nie daj boze w upalne lato wypija piwo przy gitarze - żenua!!! Podczas gdy oprychy robia i tak co sie im podoba a panowie twardziele omijaja ich na kilometr . Jak wielkei spustoszenie zrobila w swiadmosci komuna, to stara szkola kgb ze wschodu, czas to zmienic, niestety tzreba zaczekac az ubecja zemrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry plan i duża skuteczność. Tak właśnie trzeba ich robić, sposobem. Dziwicie się że gość zrobił szum... a jak inaczej miałby wygrać z korupcją w tym mieście. Gdyby nie media to z tego nagrania nic by nie było a tak może wreszcie jakiś funkcjonariusz odpowie za swoje zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwszy raz, kiedy policji puszczają nerwy. Tak dzieje się bardzo często i dobrze że to nagłośniono. Ciekawe co temu chłopakowi zrobiony by gdyby obraził policjanta? Pewnie najpierw dostałby Pałą (przecież i tak brał udział w bójce a więc mówiliby że dostał od dresów) A później w końcu wsadziliby go do tej nory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
No to już wiemy, policjantem nie jesteś - tylko obserwatorem w policji (więc Ty tam pracujesz). Piszesz że nie bronisz wszystkich za wszelką cenę - a co Ty robisz pisząc takie "bzdety"?? Rozumiem że znasz Adasia - i jest to Twój kumpel (jeżeli nie, to dla Ciebie jest to Pan Adam, dla policjantów był "gnojem"). Zgoda, młodzież dziś jest taka jaka jest, ale wszystkich nie należy mierzyć jedną miarką. Fakty są takie - policjant był bardzo hamski i ordynarny (myślę że nie zaprzeczysz), a Pan Adam - dostał "dwa razy". Najpierw od "lysoli" z BMW - tak opisywała gazeta a później od policjanta. Ty znasz nowe szczegóły/fakty - że Pan Adam rzucił się na łysoli?? Chyba musiałby być desperatem, lub idiotą!!! Z kąd Ty to wszystko wiesz - zgłoś się na komisarjat (oj Ty tam pracujesz), więc złóż zeznania u kolegi, a sprawa ruszy z kopyta. Nie mam dobrych opini o policji - tak fakt. Nie jest to stereotyp, ale przykre doświadczenie. Mój brat został kiedyś pobity przez policjantów - tylko za to że szedł ulicą po kilku kileiszkach, a w pobliżu było włamanie (złamana ręka, wypałowany w "dyskotece" od stóp do głowy, tydzień w szpitalu). No i sprawa umożona, pomimo obdukcji i leczenia szpitalnego. Ich było kilku - on sam. Świadków mieli policjanci - on nie. Zanalazł się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. Pech - czy taką mamy policję, pałować i tylko pałować.
Oj, ty detektywie. 1. Nie jestem z policji i tam nawet nie pracuję. 2. Nie jestem z Zamościa, Bilgoraja czy okolic. 3. Nie jestem stronniczy tylko obiektywny. 4. Nie bazuję na uprzedzeniach ale na faktach - nie podpadł "łysym" ale mu dali wycisk???? %. I najważniejsze, atakujesz innych a sam giniesz od własnej broni - pomyśl o czym mówie. P.S. Pisze się chamski, skąd, komisariat, opinii, umorzona - punkt 5. piszę z życzliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W czasie wyjaśnień 27-latek stwierdził, że po prostu chciał dzisiaj zabić jakiegoś policjanta. Nie miał nikogo konkretnego na myśli, chodziło mu tylko o funkcjonariusza policji. " http://fakty.interia.pl/polska/news/atak-s...w-rabce,1343155 Zawiesić policjanta w czynnościach służbowych, bo "nie pozwolił zrealizować marzeń" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu policjanta na dywanik... http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT01/161877848
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalka napisał:
No to się ciesz, że znaleźli. I nie komentuj, że tylko dlatego znaleźli, bo twoja mamusiia ma "plecy". Bo z twojej wypowiedzi wynika, że "nie znajdą- ŹLE, znależli - ŹLE. To o co ci chodzi - w konwencji poprzedników chcesz dowalić policjantom? A swoją drogą, dlaczego małeś kłopot z ukrywaniem tego zdarzenioa przed mamusią, czyżby mamusia nie wiedziała, że jej synalek skorzystał z autka?
Czytajac te wasze kometarze dochodze do wniosku ze wszyscy jestescie z buraczarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~leon~ napisał:
Czytajac te wasze kometarze dochodze do wniosku ze wszyscy jestescie z buraczarni.
Z tobą włącznie - leonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Majka~ napisał:
Znowu policjanta na dywanik... http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT01/161877848
to moze popatrzcie jak ta wasza kadrowa sie prowadzi swoim auuudi o malo co mnie nie przejechala a prosto to nie prowadzila tego samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...