Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żal mi was! ciekawe czy gdyby to był ktoś z waszej rodziny mówilibyście takie rzeczy! Ale ludza 'mądrość' nie ma granic! Kinga była wspaniałą osobą... reszty nie znałam i wiem że wbrew temu co mówicie nie zasłużyła na śmierć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAL.pl napisał:
gość ciekawe ile ty jeździsz w terenie zabudowanym założe sie że nie 50km/h więc zamknij d*** hubi a postaw sie ty na jego miejscy jemu już wystarczy samo to że zabił 2 znajomych wystarczy nie trzeba mu już więzienia Mnms Jak masz cos takiego pisać to rzeka jeszcze nie zamarzła. Jak możesz cos takiego pisać buraku nick K Życzę ci żeby cie też ktoś pieprznoł i nie będzie mi ciebie szkoda WSPÓŁCZUCIE DLA RODZIN DANIELA I KINGI [*]
Nie podniecaj się tak. Ja współczuję tym, co zostali w rozpaczy. Ale mam prawo powiedzieć co myślę, może mam narzekać, ojoj, nie uważali itd itp. Jak widzieli, że ten zapił mordę, niechby nie wsiadali. Samochód to nie zabawka. a ten co spowodował wypadek to już nie chodzi w krótkich majteczkach, nie? Prawo jazdy miał, więc jako dorosły i świadomy, że jest kierowcą zachował się jak gówniarz. I wcale mi go nie szkoda. Może sobie wyć i walić kapuścianym łbem o glebę. Ale życia już im nie zwróci. A co do rzeki - właśnie dzisiaj zapowiadał Zubilewicz w TVN-ie mróz, więc twoje marzenia się raczej nie spełnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziennkikarzowi oskara za ortografię => gózówka... haha!! Gnojek dostał auto od rodziców i sie popisywał. W tym miejscu teren jest zabudowny nie wolno jechać więcej niż 50 km/h, przy takiej predkości tak francuza by nie skasował. A ile jechał wie sam kierowaca który żyje!!! CO by sie tylko historia nie powtórzyła jak w Krasnystawie co młody pijany pajac wjechał w grupkę ludzi wracających z kościoła a potem jak go zamknęli to sie powiesił bo miał wyrzuty sumienia... Gówniarze! Jak bym miał takiego syna to bym mu auta nie kupij!! co najwyrzej hulajnoge... a sie zbulwersowałem!
nie dobrze "czlowieku" czynisz ze wspominasz sp. Radka*....aaa i modl sie bo z twojej wypowiedzi wynika ze masz syna, co by nie znalazl sie w takiej sytuacji jak mu zakupisz jakiegos "mesia"......bo co tam znaczy dla ciebie jakis tam "francuz" ....jak sie rozjebie bedzie wieksza satysfakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nick K napisał:
Im wcześniej się tacy powybijają tym lepiej dla innych
moze i dobrze "mowisz" tylko wiesz....hmmmm zastanawiam sie jak to mozliwe ze jeszcze zyjesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam oferuję bezpłatną pomoc prawną osobom poszkodowanym w wypadkach tel.509464576.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli niebezpieczna jazda samochodem jest sposobem na "popis" to współczuję takim ludziom......., niby oglądają zdjęcia innych wypadków, czytają liczbę zabitych na drogach, ale jakoś to nikogo nie rusza, wystarczy odrobinę pomyśleć... ehhh my młodzi..... nie dawajmy innym świadomości, iż jesteśmy aż tak bezmyślni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin M. mimo tego ze nie przyznaje sie do tego, iż to on prowadził tym razem nie uda mu sie uciec od odpowiedzialności, gdyż było za dużo świadków tego zdarzenia którzy potwierdzają że to on kierował pojazdem. Ponad to Marcin sam wyszedł z samochodu a pozostałych wyciągano w wraku. Głupota kierowcy i alkohol we krwi robi swoje;(!! Osobiście znałam wszystkich uczestników tego wypadku i musze powiedzieć że nigdy nie spodziewałabym sie takiego zachowania ze strony kierowcy. Jak w ogóle można żyć ze świadomością że zabiło sie dwoje tak młodych ludzi, a własnego przyjaciela skazało na wózek inwalidzki do końca życia;( Pozostaje tylko zapamiętać Kingę i Daniela(*)(*) a Pawłowi życzyć szybkiego powroty do zdrowia... Mam nadzieje że Marcin zapłaci za swoja głupotę!! [*] Kinga&Daniel [*] Na zawsze w naszych sercach!;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze, skad wiecie, ze sie nie przyznal? przeciez to tylko gazety tak napisaly. watpie czy tak zrobil. po drugie nie mozecie oceniac ludzi, ktorzy tam jechali. moze kierowca zrobil blad i jest tego dowod, ale czy wiecie cos o Kindze, Danielu i Pawle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAL.pl napisał:
gość ciekawe ile ty jeździsz w terenie zabudowanym założe sie że nie 50km/h więc zamknij d*** hubi a postaw sie ty na jego miejscy jemu już wystarczy samo to że zabił 2 znajomych wystarczy nie trzeba mu już więzienia Mnms Jak masz cos takiego pisać to rzeka jeszcze nie zamarzła. Jak możesz cos takiego pisać buraku nick K Życzę ci żeby cie też ktoś pieprznoł i nie będzie mi ciebie szkoda
Nie no człowieku, chyba sobie robisz jaja! Gościu ma 1 promil we krwi, zabija dwie osoby a ja co, mam go żałować i mu współczuć?? Twoja argumentacja świadczy że jestes tzw. kolo "z gminu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego nie powinno sie zalowac, ale nie wiem dlaczego najezdzacie na pozostalych. to byly wspaniale osoby i tak nie powinno byc, a Pawel nadal jest wspaniala osoba i musi z tego wyjsc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTAM SIE GDZIE SA RODZICE???. Rodzice obudzcie sie i wkladajcie swoim pociechom lopata do glowy,zeby do samochodu do kolegi pijanego nie wsiadali,kolezanki zwracaly uwage szybko jadacym uwage,sasiad widacy jadacego szybko mlodego kierowcy powidamial rodzicow,rodzice zwracali uwage szybko jezdzacym pociechom. lub zabraniali jezdzic samochodem na pewien okres .JESLI TEGO NIE BEDZIECIE ROBIC TO TRAGEDII BEDZIE JESZCZE WIECEJ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiew ktoś może z kąd oni byli dokładnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej tragedi można było zapobiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak można to zapobiec??co będzie to bóg tylko wie.A na co ci to potrzebne skąd oni byli??Żegnajcie przyjaciele:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
PRZY DRODZE POJAWIĄ SIĘ DWA KOLEJNE KRZYŻE......ALE CZY POWINNY BYĆ TO KRZYŻE SKORĄ SĄ TO OFIARY WŁASNEJ GŁUPOTY.
jest jedna ofiara głupoty-kierowca jemu powinno postawic się krzyż reszta są ofiarami jego!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam zgineła moja siostra :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...