Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolonia Średniówka: Gaśnica zabiła 16-latka

Utworzony przez dfgui, 11 lipca 2010 r. o 22:38 Powrót do artykułu
Moja babcia mówiła, że głupich nie orzą ani nie sieją tylko sami się rodzą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naogladali się deb***i na youtube i nasladują.... wpiszcie sobie na yt "gasnica bomba"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstrzymajcie się z takimi komentarzami, przecież zginął nasz kolega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a/a napisał:
Powstrzymajcie się z takimi komentarzami, przecież zginął nasz kolega.
Powstrzymajcie się z kre.tyńskim naśladowaniem id.iotów z internetu i nie urządzajcie samobójczych zabaw z gaśnicą i saletrą !!! Skoro wyście się nie powstrzymali to i my się nie powstrzymamy przed komentowaniem. Może to bedzie przestroga (wątpie) dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie to obchodzi, powinni spróbować z drugą żeby zobaczyć, czy i ta poleci. A tak na marginesie, to chyba Palikot wywodzi się z terenów biłgorajskich, może to po nim te pomysły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He,he,he i co teraz powiecie tzw. "wierzący" Bóg chciał go mieć u siebie czy nie chciał aby został ojcem chrzestnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest straszne! Znałam Daniela... Dwa tygodnie temu zmarł Dawid 14 lat również mój kolega i też był z tych okolic a ok miesiąca zmarł chłopak 19 lat też z tych okolic.... Co się dziejee?! Brak mi słów... Pokój ich duszom [*] ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie tu złych rzeczy o nim! To nasz kolega!!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może was to cieszyć?! Jak możecie pisać tak o nim?! przecież nawet go nie znaliście! To też człowiek To nasz kolega!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...