Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za hipokryzja z upływem czasu. Zawsze w POlsce dorabia się ideologię na własne potrzeby. Należy zadać pytanie gdzie byli ci partyzanci AK jak front był przed rzeką Bug na tereanch obecnej Ukrainy albo dalej na wschód dlaczego wtedy nie wyzwolili Zamościa i oczekiwali naprawdę jak gospodarze na wolnym terenie . Potrafili tylko wejść przed wkroczeniem tych co pognali Niemców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla mnie Ci na zdjęciu to są goście. Pokazali klasę. To nic, że potem gnili po więzieniach. Wiedzieli co ich czeka i pokazali fason. A z tym wyzwalaniem przez Ruskich nie przesadzałbym. Do tej pory nie możemy się wyzwolić z tego ich wyzwolenia.
0
Odpowiadam Poprzednikowi Prawdzie KPZPR. Armia Krajowa nie stała z bronią u nogi, jak sowieci od sierpnia 1944 r. pod Warszawą. Walczyła mając świadomośc, że czerwona dżuma zastąpi hitlerlowską cholerę. Zmiana okupanta to nie koniec niewoli.
0
prawda napisał:
Co za hipokryzja z upływem czasu. Zawsze w POlsce dorabia się ideologię na własne potrzeby. Należy zadać pytanie gdzie byli ci partyzanci AK jak front był przed rzeką Bug na tereanch obecnej Ukrainy albo dalej na wschód dlaczego wtedy nie wyzwolili Zamościa i oczekiwali naprawdę jak gospodarze na wolnym terenie . Potrafili tylko wejść przed wkroczeniem tych co pognali Niemców.
WALCZYLI. Choćby po to, żebyś ty mógł wypisywać bzdury literami łacińskimi, a nie cyrylicą. Zalecam czytanie książek, wbrew pozorom to nie boli. Może wtedy dowiesz się o Wojdzie, Zaborecznie, Operacjach "Sturmwind" I i II, o walkach z UPA, o bohaterach, którym po wojnie nie pozwolono normalnie żyć. I o zmianie jednego okupanta na drugiego.
0
Ja rozumiem, ze wtedy to był tragiczny wybór ale teraz, 20 lat po wyzwoleniu, dajcie sobie z tym spokój! Zaoszczędźcie sobie wstydu. Co wy chcecie Panowie świętować?? Klęska to była! Z takim świętem to wy do Azji jedźcie się obnosić.
0
To czego nie walczyli z Niemcami w 1943r.a czekali na ruskich. Jak wojna na lubelszczyżnie się kończyła to wtedy weszli do Zamościa.
0
W Polsce w walce z faszystami zginęło 600 tys. żołnierzy radzieckich. Warto o tym pamiętać. Odwiedź moją stronę
0
gehenna , jak pisze pan redaktor to była, ale za okupacji hitlerowskiej
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: