Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kompletnie pijana kobieta zatrzymana przez innego kierowcę

Utworzony przez mosquito, 13 czerwca 2014 r. o 16:40 Powrót do artykułu
nigdy, ale to nigdy nie należy się poddawać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała pecha że trafiła na prostaka i kapusia. Prawdziwy gentelmen zabrał by jej kluczyki, następnie odwiózł by ją swoim autem do jej domu a jej auto odstawił w bezpieczne miejsce. Ja właśnie tak bym postąpił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała pecha że trafiła na prostaka i kapusia. Prawdziwy gentelmen zabrał by jej kluczyki, następnie odwiózł by ją swoim autem do jej domu a jej auto odstawił w bezpieczne miejsce. Ja właśnie tak bym postąpił.
Odwieźć do do domu to możesz sobie na własnym podwórku. Ja postapiłem dokładnie tak samo jak facet w artykule, widząc jak małolat po narkotykach jechał samochodem zygzakiem po ulicy, po wysepkach, po chodniku ,którym spacerowali ludzie z maleńkimi dziećmi... Gdyby np mi taka menda zabiła dziecko, to udusiłbym gołymi rękami. A Ty nie bądź takim mądralą, tylko pomyśl choć chwilę. Użyj wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwieźć do do domu to możesz sobie na własnym podwórku. Ja postapiłem dokładnie tak samo jak facet w artykule, widząc jak małolat po narkotykach jechał samochodem zygzakiem po ulicy, po wysepkach, po chodniku ,którym spacerowali ludzie z maleńkimi dziećmi... Gdyby np mi taka menda zabiła dziecko, to udusiłbym gołymi rękami. A Ty nie bądź takim mądralą, tylko pomyśl choć chwilę. Użyj wyobraźni.
Nie wiem dlaczego ale REX zawsze kojarzy mi się z psem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego ale REX zawsze kojarzy mi się z psem
  Patrz pan... a w Łacinie to król.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała pecha że trafiła na prostaka i kapusia. Prawdziwy gentelmen zabrał by jej kluczyki, następnie odwiózł by ją swoim autem do jej domu a jej auto odstawił w bezpieczne miejsce. Ja właśnie tak bym postąpił.
  Idąc twoim tokiem myślenia, to jakby była ładna, to pewnie dodatkowo byś ją przeleciał bo pijana była...   Gościu są sytuacje kiedy mozna przymknąć oko i się jakoś dogadać oraz nie zgłaszać do władz. Ale dla pijaków za kółkiem u mnie osobiście nie ma żadnnej tolerancji i brawo dla człowieka, że ją zatrzymał i wezwał policję. Takie postawy powinno sie dodatkowo nagradzać np gwarantowanym dożywotnim dodatekiem do pensji lub emerytury czy renty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc twoim tokiem myślenia, to jakby była ładna, to pewnie dodatkowo byś ją przeleciał bo pijana była...   Gościu są sytuacje kiedy mozna przymknąć oko i się jakoś dogadać oraz nie zgłaszać do władz. Ale dla pijaków za kółkiem u mnie osobiście nie ma żadnnej tolerancji i brawo dla człowieka, że ją zatrzymał i wezwał policję. Takie postawy powinno sie dodatkowo nagradzać np gwarantowanym dożywotnim dodatekiem do pensji lub emerytury czy renty
O czym ty piszesz  "tępa dzido ??  "   jak policja  !! też wszędzie mocno pijana,nawet do ochrony " banana  " i co z tego ?? Gów no,można by POwiedzieć,tusk musi odejść,robi się co raz to gorzej i niebezpiecznie !!! Dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...