Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert papieski: Od tragedii było o krok

Utworzony przez STYX, 14 czerwca 2008 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Znak od boga abyście sobie dali spokój z takimi bzdetami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okaż mi Boże Miłosierdzie”, zapadł się z powodu strasznego fałszowania ! A to Bogu juz się mniej podobało . Nasz papież miał słuch i też do tego świętą dłoń przyłozył !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzię na Świecie jest miss World a w Zamościu miss Word? za pewne sponsorowane przez Microsoft:D hehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cubasaa napisał:
Wszędzię na Świecie jest miss World a w Zamościu miss Word? za pewne sponsorowane przez Microsoft:D hehhe
Zapewne uważasz, że zawsze piszemy za pewne, a to nieprawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokosz napisał:
Zapewne uważasz, że zawsze piszemy za pewne, a to nieprawda
Mi za to nie płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cud,jednym słowem cud!.Zmarły JP II potwierdził tym że jest święty.Jest to kolejny cud na potwierdzenie tego,że jaknajszybciej należy wynieść go na ołtarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący "artykuł", wiadomość, sam nie wiem jak to coś określić. Całą relację z uroczystości Dnia Papieskiego sprowadzono do połamanych "nóg stołowych". I to się nazywa "dziennikarstwo" !!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudak napisał:
Cud,jednym słowem cud!.Zmarły JP II potwierdził tym że jest święty.Jest to kolejny cud na potwierdzenie tego,że jaknajszybciej należy wynieść go na ołtarze.
chyba wynieść za ołtarze..i niech tam już zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znak bozy !!! napisał:
Okaż mi Boże Miłosierdzie”, zapadł się z powodu strasznego fałszowania ! A to Bogu juz się mniej podobało . Nasz papież miał słuch i też do tego świętą dłoń przyłozył !!!
może i wasz ale nie nasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm nie Miss WORD tylko Miss WORLD!!!!!!!!! heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...