Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kongres Świadków Jehowy w Zamościu (zdjęcia)

Utworzony przez anty sekciarz, 15 lipca 2013 r. o 16:28 Powrót do artykułu
Byłem świadkiem Jehowy przez 25 lat swojego dorosłego życia. W 2010r. razem z całą rodzina odeszliśmy od tej "ORGANIZACJI". Chcę przestrzec wszystkich, że przystąpienie do tej społeczności jest łatwe, jednak odejście utrudnia stosowany shunning i dyskryminacja. Opisałem to w temacie "Niech ci będzie jak poganin i celnik" na swoim blogu: http://zahorski-jacek.blog.onet.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowo moje jest prawdą on cały czas mówił prawdę to moi świadkowie kłamamli po czym zeznała prawdę  tak powiedziała powódka przed jak się później potwierdziło przekupioną sędziną SR w Biłgoraju występną panią Marzeną Kaczorowską-Paczos a śmieci kłamliwe w osobach Ewelina Kluczny po wałku Andrasik z Biszczy ,Józef Łysiak z Łukowej i Iwona Żyła-Madej z Harasiuk łgały jak psy w przekupionym biłgorajkim sądzie z dwoma jeszcze pracownikami Marią Kierepka i Mariusz Przytuła .Twarze meili barziej zielone jak Shrek .Kazali im też łgać żeby ich wujaszko chwedujący Tadeusz Chmiel nie zwolnił ich z pracy . A potem zeznania zniknęły i zostały przerobione ponownie na kłamliwe i tak wedle danej mi zapowiedzi przez informatora przed rozprawami odbyła się ustawka zmowa przy nieobecnym prokuratorze Zbigniewie Reszczyńskim wstrętnym oszczercy. Nie słyszał prawdziwych zeznańa bo go nie było na sali a wstrętnie oczerniał jak przyszedł po skruszeniu i wkopaniu kłamliwych świadków przez powódkę  . W Biłgoraju są odstawiane ustawki sądowe na zlecenie Tadeusza  Cxmiela !!!! wrednego szubrawca Prawda znika z akt sądowych i zostają wpisywane ponownie kłamstwa. I tych oszczerców nie wykluczają mimo, że kalają święte imie żywego Boga Jehowy podszywając się pod jego sługi !!! A.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem Jehowy przez 25 lat swojego dorosłego życia. W 2010r. razem z całą rodzina odeszliśmy od tej "ORGANIZACJI". Chcę przestrzec wszystkich, że przystąpienie do tej społeczności jest łatwe, jednak odejście utrudnia stosowany shunning i dyskryminacja. Opisałem to w temacie "Niech ci będzie jak poganin i celnik" na swoim blogu: http://zahorski-jacek.blog.onet.pl
Bzdury wypisujesz ,ja przez 20 kilka lat ani razu nikogo nie poczułem alkoholem . NAwet jeśli to w sądach mimo techniki też są popełniane pomyłki .Zapominasz o piśmie odwołaniu itd .W każdym cywilizowanycm urzędzie są pisnma odwoławcze i procesy naprawcze wszelkich błędów ,celwowych i przypadkowych a szczególnie przestępczych .  Adrian A poza tym my czytajacy nie mamy mozliwości sprawedzenia czy twoje zarzuty sa prawdziwe czy oszczercze-diabelskie czyli zabójcze /czemu bronisz ludziom poznania wiedzy która prwadzi dozycia wiecznego tu na ziemi ?>??? szatanie czemu wydziobujesz ???? Jak jesteś taki dziennikarz to napisz oficjalne pismo w sparawach i dostaniesz odpoiwiedź. Prawo sąd tez ma do powiedzenia w i wszycy podlegamy prawu .KAżde rpzestępstwo wyjdzie albo od razu albo po jakims czasie ale wyjdzie na jaw !!!!! Błaznujesz .A jak by klechy wykluczali nie zabraniali się żenić klechom to by nie było cudów. A poza tym gdzie masz prawdę ??? gdzie amsz prawdę religijną ????? która religia uczy zamierzeń BOzych co do ziemi i milionów  zmarłych ktzy czekająna zmartwychwstanie tu na ziemi !!!!!???????? Sramie w banie rozdrabnianie ,wydziobujesz nic nmie dając w zamian !!!!!!!! może kase ci w zebach wyrwane owieczkimają zanoisić ??? feeeeeeeeeeeee ochydny kłamco i mącicielu ,siejesz zamęt / 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Książki o Świadkach Jehowy, które naprawdę warto przeczytać (ich autorem jest Elizeusz Bagiński, karmelita, znawca sekty): Co katolik powinien wiedzieć o Świadkach Jehowy? (chyba najlepsza!, wydanie  2 z 2011 r.), Siewcy kąkolu (wydanie 3 z 2012 r.). Ale trzeba wymienić jeszcze 4 pozostałe tego autora: Świadkowie Jehowy. Pochodzenie, historia, wierzenia (to już klasyka!, wydanie 2 z 2004 r.), Królestwo Boże w nauczaniu Świadków Jehowy (1998 r.), Świadkowie Jehowy od wewnątrz (b. ciekawa, oparta na licznych świadectwach!, z 1999 r.) i ostatnia: Wiara Świadków Jehowy nie prowadzi do zbawienia (również gorąco polecam!, z 2001 rok).   Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie namawiamy do swojej wiary tylko do czytania Biblii i zastanaowienia się nad tym co tam jest napisane i nad swoim życiem. I nikt z nas nie jest natarczywy. Wystarczy powiedzieć dziękuję za rozmowę i każdy z nas to szanuje. Inna sprawa że w dzisiejszych czasach ludzie są wygodni i nie chce im się w ogóle myśleć na jakikolwiek temat a już na pewno nie na temat ludzkiego ostnienia na ziemi. Ludzie się wcale nad soba nie zastanawiają, żyją dniem dzisiejszym. A to nie dobrze.
Jeśli mi udowodnisz, że Biblię napisał Bóg - to będziesz moim guru !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy następny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero jest dobrze zorganizowany biznes. Sekta Jevovy dziala jako korporacja, pierze mozgi (glownie ludziom prostym). Kiedys mieli glowna siedzibe na nowojorkim Brooklynie, kilka lat temu sprzedali za super duze pieniadze poniewaz byla to okolica przy samym Brooklyn Bridge i przeniesli sie daleko za miasto gdzie grunt jest tani i za te pieniadze mozna wybudowac cale miasto. Czesto pracuja w fabrykach  nalezacych do korporacji (sekty). Oddaja tez duza czesc dochodow..........a to po to zeby sekta mogla "organizowac" sie w innych krajach. Znalem kiedys jednego Polaka z woj. lubelskiego ktory gdy nie mial na wodke , szedl na zebranie  z zona ktora byla w sekcie i za to dostawal kilka dolarow co na owczesne czasy bylo majatkiem Uczy sie taki swiadek na pamiec co ma odpowiadac w razie gdy ktos zapyta.  w90% przypadkow chodza parami  bo co 2 glowy to nie jedna. Po 5 minutowej rozmowie  osoba znajaca troche zarys  chrzescijanstwa oraz historie powstania firmy o nazwie swiadkowie jehovy zagoni taki wyprany mozg w przyslowiowy kozi rog. Warto dodac ze np. w USA chodza po ulicach rozdajac jakies ulotki w roznych jezykach , nawet po polsku. Warto zauwazyc ze nowy nabytek nie jest ani na krok odstepowany przez zaawansowanego czlonka sekty. Bo po co mialby innym czlonkom mowic cos co jest niezgodne z "kodeksem" sekty. Przy probach odejscia z sekty ................. oj to juz dluuuuugi osobny temat ale nie jest wesolo tym ktorzy wreszcie przejrza na oczy i chca odejsc.
 
To dopiero jest dobrze zorganizowany biznes. Sekta Jevovy dziala jako korporacja, pierze mozgi (glownie ludziom prostym). Kiedys mieli glowna siedzibe na nowojorkim Brooklynie, kilka lat temu sprzedali za super duze pieniadze poniewaz byla to okolica przy samym Brooklyn Bridge i przeniesli sie daleko za miasto gdzie grunt jest tani i za te pieniadze mozna wybudowac cale miasto. Czesto pracuja w fabrykach  nalezacych do korporacji (sekty). Oddaja tez duza czesc dochodow..........a to po to zeby sekta mogla "organizowac" sie w innych krajach. Znalem kiedys jednego Polaka z woj. lubelskiego ktory gdy nie mial na wodke , szedl na zebranie  z zona ktora byla w sekcie i za to dostawal kilka dolarow co na owczesne czasy bylo majatkiem Uczy sie taki swiadek na pamiec co ma odpowiadac w razie gdy ktos zapyta.  w90% przypadkow chodza parami  bo co 2 glowy to nie jedna. Po 5 minutowej rozmowie  osoba znajaca troche zarys  chrzescijanstwa oraz historie powstania firmy o nazwie swiadkowie jehovy zagoni taki wyprany mozg w przyslowiowy kozi rog. Warto dodac ze np. w USA chodza po ulicach rozdajac jakies ulotki w roznych jezykach , nawet po polsku. Warto zauwazyc ze nowy nabytek nie jest ani na krok odstepowany przez zaawansowanego czlonka sekty. Bo po co mialby innym czlonkom mowic cos co jest niezgodne z "kodeksem" sekty. Przy probach odejscia z sekty ................. oj to juz dluuuuugi osobny temat ale nie jest wesolo tym ktorzy wreszcie przejrza na oczy i chca odejsc.
Pieprzysz facet farmazony ze niewiem jak , widac ze słyszałes ze gdzies dzwonią tylko niewiesz w którym kosciele . dolary rozdaj  jak tak juz sie zapisuje bo mam potrzebe kler w kosciel nie daje wrecz zabiera biednym babciam co " jescze nie przejżały na oczy " z katolickim z bogiem też yahwe jak nie patrzył ...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero jest dobrze zorganizowany biznes. Sekta Jevovy dziala jako korporacja, pierze mozgi (glownie ludziom prostym). Kiedys mieli glowna siedzibe na nowojorkim Brooklynie, kilka lat temu sprzedali za super duze pieniadze poniewaz byla to okolica przy samym Brooklyn Bridge i przeniesli sie daleko za miasto gdzie grunt jest tani i za te pieniadze mozna wybudowac cale miasto. Czesto pracuja w fabrykach  nalezacych do korporacji (sekty). Oddaja tez duza czesc dochodow..........a to po to zeby sekta mogla "organizowac" sie w innych krajach. Znalem kiedys jednego Polaka z woj. lubelskiego ktory gdy nie mial na wodke , szedl na zebranie  z zona ktora byla w sekcie i za to dostawal kilka dolarow co na owczesne czasy bylo majatkiem Uczy sie taki swiadek na pamiec co ma odpowiadac w razie gdy ktos zapyta.  w90% przypadkow chodza parami  bo co 2 glowy to nie jedna. Po 5 minutowej rozmowie  osoba znajaca troche zarys  chrzescijanstwa oraz historie powstania firmy o nazwie swiadkowie jehovy zagoni taki wyprany mozg w przyslowiowy kozi rog. Warto dodac ze np. w USA chodza po ulicach rozdajac jakies ulotki w roznych jezykach , nawet po polsku. Warto zauwazyc ze nowy nabytek nie jest ani na krok odstepowany przez zaawansowanego czlonka sekty. Bo po co mialby innym czlonkom mowic cos co jest niezgodne z "kodeksem" sekty. Przy probach odejscia z sekty ................. oj to juz dluuuuugi osobny temat ale nie jest wesolo tym ktorzy wreszcie przejrza na oczy i chca odejsc.
Powiem jedno - piszesz bzdury! Jeżeli chcesz oskarżac zapoznaj się z faktami. Tego wymaga kultura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kościół katolicki jast najwrednejszą sektą to jak sekta może się wypowiadać o sektach .To tak jak by antywirus był wirusem . I setki fałszywych programów nie wykrywał bo sam je krzewi . Biblia jasno i konkretnie pisze o setkach wytycznych co jest sekciarstwem i sektą i pisze że nawej jak by jeden z setek bozych nakazów nie był przestrzegany przez daną religie to religioa jest fałszywa . Jest podobnieństwo do antywirusa ???? A co jak antywirus znajdzie u siebie wirusa ??? Podejmuje naprawcze kroki i tak bywa w jedynej prawdziwej religii a Biblia to nazywa światłem na akrtualny czas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światki to też ludzie pukają bo głoszą to tak jak byśmy nie otwierali Jezusowi. Trzeba być człowiekiem i kultura wymaga otwierania dzwi i po słuchać, ja otwieram i słucham chciała bym żeby ktoś poświęcił więcej czasu 5 minuty nie zbawi nas. My katolicy pijemy palimy przeklinamy A oni nie. My kościoła nie chodzimy a oni nie opuszczają zebrań wiedz bądźmy ludźmi i szanujmy ludźmi pozdrawiam Angelika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światki to też ludzie pukają bo głoszą to tak jak byśmy nie otwierali Jezusowi. Trzeba być człowiekiem i kultura wymaga otwierania dzwi i po słuchać, ja otwieram i słucham chciała bym żeby ktoś poświęcił więcej czasu 5 minuty nie zbawi nas. My katolicy pijemy palimy przeklinamy A oni nie. My kościoła nie chodzimy a oni nie opuszczają zebrań wiedz bądźmy ludźmi i szanujmy ludźmi pozdrawiam Angelika
Oj kochana od razu widać ,że albo wcale nie znasz świadków jehowy albo jesteś jednym z nich jeśli ich tak bronisz bo zło jest wszedzie niezależnie od światopoglądu i wyznawanej religii, Ja akurat mieszkam w otoczeniu świadków jehowy a do ich sali królestwa mam na przysłowiowy rzut beretem. Widzę ,że chodzą na zebrania, że sie stosownie do okoliczności ubierają ale dostrzegam też i zło : zdrady małżeńskie, alkoholizm i inne nałogi, zaniedbywanie starych rodziców, plotkarstwo, waśnie rodzinne i sąsiedzkie, kłamstwa, oszustwa i temu podobne wypaczenia, Wiem też, że niby to, takiego co źle czyni,  świadkowie mogą wykluczyć ze swego grona i przyznam, że nijak mi to nie pasuje do wiary chrześcijańskiej i nauk Jezusa , który i celnika dostrzegł gdzieś w tłumie i nie potępił jawnogrzesznicy świadom tego, że wszyscy jesteśmy grzeszni, a gdybyś  faktycznie nieco czasu poświeciła naukom Pisma Świętego zauważyłabyś, że ci którzy zostali przez Jezusa wybrani do głoszenia jego nauk (apostołowie) to wcale nie byli ludzie o kryształowych zyciorysach, a jednak zostali wybrani(no i oczywiście żadna niwiasta nie była apostołem)- więc nie zachwycaj sie moja droga tak tym co widzisz z boku raczej zastanów co by tu w sobie i obok siebie zmienić : cicho, dyskretnie i skutecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię świadków jehowych za to że sami sobie przeczą!! Chodzą po domach i głoszą przyjście królestwa niebieskiego i koniec świata,mówią że nie potrzebne jest człowiekowi żadne bogactwo!!!! Tymczasem ci sami co to głoszą mało co się nie pozabijają za majątkiem, gonią za pieniądzem, to bardzo chytre ludzie!! W mojej okolicy jest taka rodzina Jehowa, która jest dość bogatą rodziną, a jej pogoń za majątkiem ,pieniędzmi i izazdrość że ktoś ma coś mimo że na to za pracował , jest nie do opisania! Brzydzę się takimi LUDŻMI!!!! A ta ich wiara to tylko drugie całe,ywe oblicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , glowa boli jak sie wasze komentarze czyta. Nie znacie swiadkow Jehowy?. Ciagle chodza od domu do domu i mimo wszystko nic sie o nich nie wie. A moze tak na pare minut zaprosic ich do domu. Podac szklanke wody - nawet nieprzyjaciol nalezy milowac (czyzby kosciol katolicki byl innego zdania???). Prosze zadac im kilka (nawet nieprzyjemnych) pytan, wysluchac, dodac wlasny komentarz i znowu wysluchac. Nie musisz zostac swiadkiem Jehowy, ale za to bedziesz madrzejszy od innych. Czy chcemy czy nie chcemy - swaidkowie Jehowy sa na calym swiecie. Gdziekolwiek sie znajdziesz, oni tam sa. I to bardzo dobrze. Dzieki nim swiat jest piekniejszy i bogatszy w normy moralne, ktore reprezentuja. PS. Powyzszy komentarz zostal podany spontanicznie z zza granicy w odwet za maloprawdomowne inne komentarze. Pozdrawiam wszystkich rodakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie tysiace uchdzcow z innych krajow maja sposobnosc w Europie zapoznac sie z Biblia. Znali do tej pory tylko Koran. Dziwia sie, iz Koran bazuje na tematyce biblijnej. To znaczy , powstal o wiele pozniej niz spisano ksiegi, ktore naleza do Biblii. W kraju, w ktorym mieszkam, mase uchodzcow mowiacych po arabsku okazuje zainteresowanie Biblia. Ksiega ta jest pokojowo nastawiona do wszystkich, bez wzgledu na rase, narodowosc czy jezyk. Wlasnie nikt inny jak SWIADKOWIE JEHOWY angazuja sie w tym kierunku, aby tym osobom duchowo pomoc. Udostepniaja im roznorodna literature i to nie tylko po arabsku. Sw. Jehowy wydaja aktualnie literature w ponad 700 jezykach. Nieprawdopodobne ale prawdziwe. Na zebrania sw. Jehowy w tak zwanych Salach Krolestwa zbieraja sie osoby, ktore mowia roznymi jezykami. Uchdzcy sa tam rowniez mile widzianymi  goscmi. Dodatkowo w Salach Krolestwa sw. Jehowy ucza sie jezyka kraju, w ktorym chca pozostac. Dla mnie jako pedagoga jest to praktyczna integracja w obcym kraju dla obcokrajowcow. Cieszylbym sie, gdyby inne organizacje robily to samo. :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, kiedy byles w USA, konkretnie w Nowym Jorku. Ja bylem tam nie tak dawno temu.Nawet stare budynki siedziby swiadkow Jehowy w NY zwiedzalem. Dokladnie przy moscie broklynskim jak piszesz. Teraz mamy rok 2016 i te budynki stoja tam dalej, z tym, iz czesc z nich jest juz sprzedana. Swiadkowie Jehowy przeprowadzaja sie za Nowy Jork, do nowej siedziby, poniewaz ta z Broklynu jest za mala na ich miedzynarodowa dzialalnosc. Reszte prosze doczytaj sobie na stronie internetowej: www.jw.org. Pozdrawiam!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...