Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co?????!!!!!!!!!!!!! Co za sadysta do tego dopuścił???!?!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najbardziej bezlitosne stworzenie na świecie ? CZŁOWIEK!
0
GDZIE BYLI SĄSIEDZI,czy już nik nie widział rospadającei szopy !!!!!
0
Ludzie to bestie... Jestem wstrząśnięta takim bestialstwem...
0
Film: http://to1.pl/sadysci.wmv
0
Mieszkam przy głównej ulicy wiodącej na zachód Polski. Przejeżdżają nią ciężarówki ze zwierzętami przeznaczonymi na rzeź. Jak te zwierzęta czują, że jadą na śmierć - kwik, meczenie krów i cieląt, rżenie koni rozlega się z każdym przejazdem tych samochodów. Nie mogę patrzeć na żadne mięso, na wędliny, kawały rąbanki. Jeszcze tylko mogę zjeść drób, ale ogólnie unikam mięsa, bo w uszach mam rozdzierający szczególnie ciszę nocną żałosny płacz tych zwierząt.
0
A teraz sąd temu sku***synowi wymierzy karę w zawieszeniu... chociaż powinien posłać go do pierdla na lata. W ogóle kary powinny być znacznie wyższe, kilkadziesiąt lat - jak za człowieka. Bo zwierzę też cierpi tak samo, jak człowiek. Chociaż z drugiej strony jest nadzieja, że ktoś ku***owi łeb upier***i i zakopie w lesie
0
magda napisał:
Mieszkam przy głównej ulicy wiodącej na zachód Polski. Przejeżdżają nią ciężarówki ze zwierzętami przeznaczonymi na rzeź. Jak te zwierzęta czują, że jadą na śmierć - kwik, meczenie krów i cieląt, rżenie koni rozlega się z każdym przejazdem tych samochodów. Nie mogę patrzeć na żadne mięso, na wędliny, kawały rąbanki. Jeszcze tylko mogę zjeść drób, ale ogólnie unikam mięsa, bo w uszach mam rozdzierający szczególnie ciszę nocną żałosny płacz tych zwierząt.
T straszne co piszesz ale... prawdziwe niestety. Moja babcia opowiadała mi , że jako młoda dziewczyna prowadziła ich krowę na sprzedaż patrz. na rzeź - krowie łzy płynęły jedna za drugą
0
ale głupi właściciel nie dość że zwierzęta cierpiały to i on nawet grosza za nie nie będzie miał, a wystarczyło je sprzedać. Ale jak ktoś głupi to głupi bez względu na wiek
0
Nie wiem co napisać ,ale powisiłabym deb***a za jaja na mrozie i niech dynda dzień i noc pod gołym niebem . Ciekawe ile wytrzyma . Znieczulica ludzka nie zna granic !!!!
0
Taki s.........l mial konie. Zabrac mu zwierzeta,Jego wystawic tylkiem na snieg.
0
bestialstwo ludzi nie zna granic...mysla zeby tylko im bylo dobrze...napchać brzuchy... i tyle...zero refleksji....
0
Serce pęka...Dlaczego ludzie tak późno reagują?
0
Serce pęka...Dlaczego ludzie tak późno reagują?
0
SPOKOJNIE MIĘSO NIE ZMARNUJE SIĘ JUZ ZAKŁADY CZEKAJĄ NA DOSTAWE
0
DDD napisał:
SPOKOJNIE MIĘSO NIE ZMARNUJE SIĘ JUZ ZAKŁADY CZEKAJĄ NA DOSTAWE
Całą zasraną unię tym wykarmią, ot i polaczki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: