Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konwojent ukradł prawie 100 tysięcy złotych

Utworzony przez mosquito, 1 lutego 2010 o 14:44 Powrót do artykułu
nosił broń, przechodził badania psychologiczne ! Zgroza - świry mają zapewić bezpieczeństwo ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech zgadne zarabiał najniższą krajową choć prace ma bardziej niebezpieczną o policjantów którzy zarabiają 3 razy tyle.
0
JEŻELI BIERZEMY KREDYT W BANKU TO OPRÓCZ OPROCENTOWANIA PŁACIMY JAKŻE MODNE OSTATNIO UBEZPIECZENIE, KTÓRE WYNOSI TYLE CO RATA!!!! KONWOJENT POBRAŁ JEDNORAZOWE UBEZPIECZENIE WIĘC O CO CHODZI, TRAFIŁ ZŁODZIEJ NA ZŁODZIEJA!!!
0
Gratuluję Panu konwojentowi tak wielkiej odwagi ! :-D Jak to mówią:"Jeśli żenić się-to tylko z księżniczką;a jeśli kraść-to tylko miliony!".
0
Może myślał, że to wypłata.
0
Bylem cieciem w ELBERGU dobrze zarabialem teraz sprzatam osiedle tez jestem cieciem Pozdrowionka dla erniego m.
0
Mieszkaniec gminy Zamość miał podobno długi.
Nie pisze się, że miał długi tylko długiego..
0
mosquito napisał:
nosił broń, przechodził badania psychologiczne ! Zgroza - świry mają zapewić bezpieczeństwo ?
To nie świr ani psychopata skoro rąbnoł kasę i spłacił długi
0
komsta napisał:
Bylem cieciem w ELBERGU dobrze zarabialem teraz sprzatam osiedle tez jestem cieciem Pozdrowionka dla erniego m.
COŚ RĄBNĄ
0
facet miał kupę długów, wpadł w pułapkę. Nie on jeden. Zbyt szybko przydziela się kredyty w naszym kraju,ale to nikogo już nie obchodzi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: