Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kryłów: Nauczyciela poniosło (przed sąd)

Utworzony przez Errata, 2 lipca 2008 r. o 01:07 Powrót do artykułu
Brawo, ja bym na miejscu dyrektora dał medal temu nauczycielowi. Za to że odważył się rożdzielić bijących się uczni. Ale widzę, że dyrektor jak i kuratorium oświaty woli takich nauczycieli i uczni jake przypadek z Ryk czy Zachodnnio-Pomorskiego. Brawo Panie matematyku swoim zachowaniem niedopuścił Pan do sytuacji kręcenia filmików i ponizania nauczycieli. Brawo Panie Dyrektorze teraz każdy uczeń będzie wiedział jak zastraszać nauczycieli i jeszcze filmik nakręcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak się teraz czuje troskliwa mamusia ?I ciekaw jestem czy nadal tak wierzy swojemu synusiowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe jak się teraz czuje troskliwa mamusia ?I ciekaw jestem czy nadal tak wierzy swojemu synusiowi
PRZYNAJMNIEJ TROSKLIWA A NIE CIOTA JAK TY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej miala odwage sie odezwac ale wtej szkole w gronie nauczycieli istnieje mafia rodzinna blisko ze soba powiazana czas i pora rozwalic ta klike BRAWO PANI K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...