Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Temu panu w czerwonej czapeczce z twarzy dobrze nie patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wali mnie to kto bedzie grał głupa !!! I nie pieprzcie,że kogoś to martwi. Gdy hitlerowcy opuszczali Polskę uciekając przed Armią Czerwoną jakoś nikt nie rozpaczał a okupant jest okupant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Servis napisał:
A wali mnie to kto bedzie grał głupa !!! I nie pieprzcie,że kogoś to martwi. Gdy hitlerowcy opuszczali Polskę uciekając przed Armią Czerwoną jakoś nikt nie rozpaczał a okupant jest okupant.
Wal się facecik! A potem zgłoś się do lekarza weterynarza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PZPRze słuchali lokalnych społeczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobry ksiądz. Co się czepiacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewangeliczny wybór - bardzo dobrze Najwyższy czas pozmieniać proboszczów w całym Zamościu - jedynie Karolówke i par. Michała zostawić tam cos się dzieje. Czas głosić Ewangelię i ożywiac nasze parafie - w Zamościu nic sie nie dzieje. Młodzież nie ma gdzie przychodzic bo ciagle budowanie Koscioła jest budowaniem kościoła - budynku. Módlmy się o ożywienie. Mam nadzieje ze nie beda to proboszczowie którzy wyrabiają sobie sciezki u x.Biskupa...Zamość potrzebuje Ewangelizatorów a nie budowniczych - którzy bedą Glosili Ewangelie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie i tak Redemtoryści są najlepsi. Może nie podejmują szumnych inicjatyw, ale swoja postawą głoszą Ewangelię. A dla ks. Grzyba należy się szacunek, jak dla każdego człowieka. Starał sie na miarę swoich możliwości. Wypada podziekować za lata spędzone w Katedrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odnośnie postu wyżej to faktycznie na Karolówce ładnie pracują, jak ks. Wyrwa bo im zależy na ludziach i to piękne. ale u Michała to sama widziałam szczególnie po ostatnich zmianach , że nie ma tam miejsca dla młodzieży a szkoda. to fikcja a dlaczego to najlepiej zapytajcie tam mieszkających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobnie Biskupowi chodziło o mieszkanie przy katedrze, które zajmował ks. Grzyb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Wal się facecik! A potem zgłoś się do lekarza weterynarza!!!
Sam jesteś facecik pedale jeden...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nominacje zostaly juz rozdane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Sam jesteś facecik pedale jeden...
Styx znowu krowa ci nie dała? Oj szukaj dalej! A co d pedałów to pogratulować znajomości! Już ci zwierzęta nie wystarczą!! Oj biedaku zobacz jak psy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odnośnie postu wyżej to faktycznie na Karolówce ładnie pracują, jak ks. Wyrwa bo im zależy na ludziach i to piękne. ale u Michała to sama widziałam szczególnie po ostatnich zmianach , że nie ma tam miejsca dla młodzieży a szkoda. to fikcja a dlaczego to najlepiej zapytajcie tam mieszkających. co do tego wpisu - to co może nie ma młodzieży w kościele u św. Michała ? nie ma tej która widocznie woli co innego niż mszę św. a co woli to sami sobie odpowiedzcie - bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Styx znowu krowa ci nie dała? Oj szukaj dalej! A co d pedałów to pogratulować znajomości! Już ci zwierzęta nie wystarczą!! Oj biedaku zobacz jak psy!!
Ale sobie ksiądz ulżył. Ale skoro nie może jak chłop robi to jak zbok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ale sobie ksiądz ulżył. Ale skoro nie może jak chłop robi to jak zbok.
Do STYXA: a ja już myślałem, że po ostatnim twoim pobycie w Radecznicy,terapia poskutkowała, ale widzę, że znowu piecze cię w mózgu. Może w Abramowicach, albo w Bolesławcu ci pomogą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nitko napisał:
Do STYXA: a ja już myślałem, że po ostatnim twoim pobycie w Radecznicy,terapia poskutkowała, ale widzę, że znowu piecze cię w mózgu. Może w Abramowicach, albo w Bolesławcu ci pomogą...
He,he,he, Nitko, a ty kiedy wylazłeś ze sterty? Idź się wykąp, bo wszy cię oblazły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało dawał biskupowi.Przy remoncie kościoła można "zaoszczędzić" wieeeele kaski.A na tto czekał biskup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...