Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz nie pójdzie siedzieć

Utworzony przez michał 23, 2 kwietnia 2009 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Znowu farsa w wykonaniu sądu,nawet nie zabrali mu prawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CAŁY KOMENTARZ TEGO WYROKU NIECH STARCZY STWIERDZENIE CHAMSTWO I BEZCZELNOŚĆ CO ROBI SĄD NIBY W IMIĘ PRAWA WIDAĆ NIE RÓWNEGO DLA WSZYSTKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie tragedie z tym, ze jedna z ofiar zapłaciła swoim życiem, a druga parę tys. złotych. I jest to naturalna proporcja na co dzień spotykana w relacjach KK, a zwykły obywatel. Nie będę rozpisywał się o rozpasaniu i karykaturalny wręcz traktowaniu klechów przez wymiar sprawiedliwości, urzędy skarbowe, rożne komisje przydzielające majątki, z których ograbia się społeczeństwo. Na szczęście ta mniej ogłupiona część społeczeństwa, a wiec młodzież, zaczyna dostrzegać pasożytnictwo KK i odwracając się od nich w sposób czytelny demonstruje narastającą niechęć do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi czy pochowali ofiarę gratis czy wzięli kasę. Może ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te parę tysięcy zapłacą parafianie zapewne. Ksiądz zarządzi zbiórkę czy coś w tym rodzaju, że niby na kościół - to u nich norma. żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny przypadek był ostatnio z policjantem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że jak zakończysz swoje porąbane życie to pochowają pod potem!!!! Bo tam jest miejsce najlepsze dla takich Porąbańców jak ty!!! Ale nie zapomnij zaprosić na pogrzeb senyszyn, urbana i innych Porąbańców!! AVE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
a te parę tysięcy zapłacą parafianie zapewne. Ksiądz zarządzi zbiórkę czy coś w tym rodzaju, że niby na kościół - to u nich norma. żałosne...
Ten argument jest oczywiście naciągany, gdyż jest naturalnym, ze zdecydowana część kosztów utrzymania KK spoczywa na barkach parafian. Nie będę tez pomstował na ich wole płacenia, gdyż od z górą 10 lat nie chodząc do kościoła, nie daje i nie mam prawa na ten temat dyskutować. Czymś innym jest mój sprzeciw wobec finansowania KK z budżetu państwa. Jest to moralnie niedopuszczalne z myślą o milionach Polaków mających w głębokim podejrzeniu KK i cały ich geriatryczny Episkopat. Swój sprzeciw demonstruje poprzez znaczne zaniżenia płaconych podatków i tak będę robił do momentu, aż ktoś w Polsce zmądrzeje i przestanie okradać społeczeństwo na korzyść tych darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KRAJU GDZIE TAK BAŁBOCHWALCZO STAWIA SIĘ WOJTYŁE CZYLI JP II WYŻEJ OD BOGA, KLER JEST PONAD STANOWIONYM PRAWEM OBEJMUJĄCYM OWIECZKI CZYLI OBYWATELI!!!TRAKTUJE SIĘ ICH JAK ŚWIĘTE KROWY,POODBNIE JAK TFUUU POLIYTKÓW,RADNYCH I INNEJ MAŚCI URZĘDASÓW!!!GĘBY PEŁNE FRAZESÓW, A ROBIMY SWOJE PANOWIE W SUKIENKACH,CO??!!...STOSUJEMY PRYWATNE,DLA NAS KORZYSTNE ZASADY MORALNE!!ALE TO POLSKA,DZIWNY=DZIKI KRAJ,GDZIE WSZYSTKO JEST ODWROTNIE JAK W ŚWIECIE.. KLECHY NIE MIAŁYBY GDZIE INDZIEJ TAK ODBORZE JAK TU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q*wa taki wyrok dostaje wypity facet prowadzący rower po drodze publicznej!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie ja mieszkam??? Dziwna jest ta Polska a może nie,może tak ma być w moherlandzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak taki ksiądz-zabójca będzie odprawiał mszę.Jak taki ksiądz zabójca może z podniesioną głową patrzeć ludziom w oczy.Jak taki ksiądz zabójca może dawać ludziom rozgrzeszenie.Jak taki ksiądz zabójcabędzie miał sumieniemówić kazania o ochronie życia,jak taki ksiądz zabójca będzie mogł wygłaszać nauki o zakazie antykoncepcji,aborcji,eutanazji....... Przecież to będzie obłuda!!!!!!!! Ale w klechistanie to wszystko możłiwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze ktoś ma wątpliwości,że jesteśmy niewolnikiem Watykanu ??? Który to już rozbiór Polski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temu gość z łęcznej dostał 3 lata odsiadki za wypadek gdzie nikt nie zginął(kirujący trzeźwy rzecz jasna) a ty za śmierść zawiasy, ile jeszcze polacy będą musieli żyć w tym qreski kraju!!!!!!takich sędziów to powinni pod ścianę postwaić, polska lubelaska sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest katolicki ksiądz gdyby to był ktoś z innego wyznania to już by siedział.Bo wszyscy inni to niebezpieczni sekciarze .To jest polska katolicka sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Bo to jest katolicki ksiądz gdyby to był ktoś z innego wyznania to już by siedział.Bo wszyscy inni to niebezpieczni sekciarze .To jest polska katolicka sprawiedliwość.
Mozecie se pisac co wam sie podoba, ale jak widzicie ksiedza naszego kosciola w wiezieniu? Czy osoba od Pana boga ma byc przesladowana, a te gazety co to wypisuja takie tam o kaplanach sprawy to pozamykac i bedzie cisza. Jak Ziobro chcial sie za nie wziasc, to krzyczeli i pluli a teraz na ojcow naszego kosciola donosy wypisuja, bo ni ma pis-u i nie ma kto chamstwa niewyszkolonego za morde trzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż dla mnie to nie nowość że ksądz nie idzie siedzieć. To jest czarna mafia. Należy złożyć apelację.Chociaz biskup na glowie stanie aby nie robić skandalu. To wszystko to zwykla obłuda, ja jestem wierzący ale w Boga a nie w ksieży bo księża to obludnicy a pom odlić mogę się i w domu nie muszę ich glupot słuchać.W mojej parafi kiedyś proboszcz siedzial za na dolku 48g za afery samochodowei co dalej jest proboszczem sprawa przyschla. Jedyną karą jako go spotka to może ale nie napewno wyżuty suminia i może przeniesienie na inną parafię ale też nie napewno. A co do majątków kościoła pytanie z czgo się kościół dorobił takich klasztorów kościołów jak 100 czy 500 lat temu była bieda jak cholera. Z ludzkiej ciemnoty i naiwności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zbrano ksiedzu prawa jazdy?Kazdy jeden kto spowodowałby wypadek ze skutkiem smierlelnym w pierwszej kolejności straciłby prawo jazdy.Co to za wyjątki? To znaczy , że dalej może jeździć i jeszcze kolejny raz może spowodować wypadki.Co za Sąd , co za sprawiedliwość .To chańba wymiaru sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...