Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz pedofil trafi za kraty. Sąd Najwyższy oddalił wniosek o kasację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 września 2016 o 19:38 Powrót do artykułu
Niech pan ksiądz odwoła się do Zbigniewa Ziobry i do prezydenta Dudy myślę że Górnik ułaskawią i uniewinnią
Zaloguj się, aby oddać głos
0
....historia zna złoczyńców chcących, bez zwracania uwagi na gorszenie istoty ludzkiej, zawładnąć przestrzenią podarowaną przez Pana Boga nam wierzącym. Uderzali w duchownych, w instytucje Kościoła i w serca ludzi oddanych jedynej prawdzie, którą nieograniczenie czerpiemy z Pisma Świętego. Pogrobowcy PO i ciemne typki spod sztandarów KOD nadal, jak się okazuje, mają długie ręce mogące oczernić najwierniejszych synów narodu. Ma to miejsce w ojczyźnie Tadeusza Kościuszki, Józefa Piłsudskiego i Jana Pawła II. Cios wymierzony w osobę duchowną ma na celu osłabianie ludzkiego zawierzenia w dobre intencje ich pasterzy. Cios wymierzony w księdza jest ciosem w instytucję kościelną i w żywotne interesy całego narodu. Przerabiane to już było w latach stalinowskiego terroru i 8 lat rządów PO! Teraz, kiedy Kościół odzyskuje należny mu szacunek Polaków, kiedy ponownie staje w szranki z wrogami uciemiężonej ojczyzny znaleźli się podli ludzie, którym Pismo Święte, autorytet biskupa i dobro wspólne stoi na przeszkodzie do ponownego objęcia sterów władzy ... Każdy czujący się synem Boga Ojca i prawdziwym Polakiem powinien zdecydowanie przeciwstawić się urągającemu traktowaniu ludzi dozgonnie oddanych sprawie religii i Eucharystii ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zmień leki...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kk się kończy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pojadá go w dupsko a jak wyjdzie to zacznie to samo Ale że go tłuszcza wiejska wydała nonono
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzeba ten kanał posprzatać,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale masz zryty beret dajcie.spokój....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ty nie jestes odpowiedzialny obywatel, ty jestes po***y sluchacz ojca dyrektora
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co on PEDO?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do "odpowiedzialnego obywatela: czy zdajesz sprawę że prostytułujesz się i wspierasz instytucję tolerującej pedofilię i inne zboczenia, instytucji która mordując, paląc i grabiąc (a pewnie i gwałcąc..) w wyprawach "krzyżowych" stała się najbogatszą inst. świata a co za tym idzie mającą wpływ na polityke globalną co wykorzystuje do dalszego bogacenia i podbijania kolejnych krajów (głównie obecnie w Afryce), instytucji która od ponad 1000 lat okupuje Polske i przejmuje kolejne grunty, majątki i umysły takich jak ty w zaciasnych beretach umysłowych... pachołków, sługusów watykanu... Czy wiesz że w Polsce jest Kościół Polsko Katolicki niezależny od rzymsko katolickiego...? 
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5 i 6 ) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dyrektorka powinna odpowiedzieć za współudział!!! Ale ten strach przed sutanną??? Czyż nie inni naiwniacy co też czarnych zboczków kryjecie?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: