Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obciąć jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce mu się jak każdemu chłopu ale papież nie pozwala szkoda tylko że dzieci obmacuje a nie gosposię na plebanii tam by pewnie ścierą albo z liścia dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorat to ma z pedofilii czy z liczenia diabłów na łebku szpilki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne to są te nauki Jana Pawła II. Księża sprzeciwiają się in vitro, a "nauczają" w ten sposób małe dziewczynki do I razu kontaktu. Pan dyrektor z Torunia powie zapewne, że czepiają się niewinnego księdza i znów to nagonka na kościół. Powie, że tam tylko sobie rękami poruszał i co tam wielkiego się stało. Nic takiego. Czepiają się biednego księdza. Oto słowo Pańskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to PEDOgog z Powołania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć jaja...
i ZROBIĆ PISANKI, które Ksiądz Biskup albo Proboszcz Poświęci w Wielką Sobotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi baba do Spowiedzi i mówi: - Proszę Księdza, nie mam biustu. a Ksiądz: AJAJAJ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chyba jak w czasie przygotowywania do Pierwszych Sakramentów Świętych je obmacywał, to na pewno też przez Kratki Konfesjonału... Należy jak najszybciej ustawić Konfesjonały w Szkołach - jak zgrzeszy (nawet z Księdzem) to do Spowiedzi Świętej.   Njagorzej będa miały te z klas 1-3, bo im pozostają tylko sam próby, a tam macania nie brakuje...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiesic go skurwiela za jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cisnąć z kurwą do spodu,a nie badać czy może przed sądem odpowiadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję,że koledzy spod celi uprzyjemnią mu odsiadkę codziennnym łomotem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak to jest te dziewczynki ojcow nie maja ... jak by sie dotknal do mojego dziecka to bym gnoja w srodku mszy za bety wyciagnal przed kosciol i lal az by o litosc blagal ... a potem jeszcze az bym zatlukl dziada ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się, że ten okretyn "załatwił" dziewczynkom przyszłość Budziku - zbudź się i tego ch...uja wywal Albo sam będziesz ch ...m Homo "bracia w kapłaństwie" i pedofile w kapłaństwie Spier.dalajcie z tego kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego pieprzę księży i ten cały cyrk. Wysyłacie dzieci na katechetę, a tam zbok. Taki "żarcik". Oczywiście nie jest mi do śmiechu. Jak chłop całe życie baby nie ma to nie jest normalne i mu "odwala". Nie lepiej to żyć tak, aby nikt przez ciebie nie płakał? Po co ta cała religia z tymi księżami? Po co oni są? Po to, aby kasę od was wyciągać pod pozorem wsparcia duchowego. No i pokazał ten jakie to wsparcie duchowe udzielał - ręką w majtkach. Takie moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....cala sprawa zakończy się wyrokiem skazującym bydlaka na prace społeczne ....w przedszkolu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego pieprzę księży i ten cały cyrk. Wysyłacie dzieci na katechetę, a tam zbok. Taki "żarcik". Oczywiście nie jest mi do śmiechu. Jak chłop całe życie baby nie ma to nie jest normalne i mu "odwala". Nie lepiej to żyć tak, aby nikt przez ciebie nie płakał? Po co ta cała religia z tymi księżami? Po co oni są? Po to, aby kasę od was wyciągać pod pozorem wsparcia duchowego. No i pokazał ten jakie to wsparcie duchowe udzielał - ręką w majtkach. Takie moje zdanie.
Nie zapominaj, że KASĘ Czarni wyciągają i od CIEBIE - chcesz, czy nie chcesz to i tak PŁACISZ NA FUNDUSZ KOŚCILEŁNY!   Były już premier R.P. Donald TUSK zapowiadał ZNIESIENIE FUNDUSZU KOŚCIELNEGO i od kilku lat panuje Święty Spokój czyli WSZYSCY PŁACA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://sunrise.republika.pl/celibat.html polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kłopoty" proboszcza z Kalinówki zaczęły sie... klopoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...