Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I jak nie chce to niech nie bierze jego prawo a ja bym takich Syryjczyków skierował do prac interwencyjnych w gospodarstwach rolnych mamy już dosyć krajowych obiboków którzy nic nie wnoszą do gospodarki a zasiłki i opieka zdrowotna im się należy całe szczęście że wyemigrowało od nas za chlebem kilka milionów ludzi bo katastrofa humanitarną byśmy mieli na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz z Dorohuska: "Nie przyjmę ich"... Sknerus jeden.A tyle sukienkowi plotą o pomocy bliźnim..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz z Dorohuska nie zna Ewangelii - widocznie dla "krzewienie" chrześcijanizmu "potrza" mu tylko kasy od własnych - strzyżonych regularnie - owieczek Tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz z Dorohuska to nasz - polski - ludowy - katolicki klecha - ot taki burak narodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ma ksiądz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomego księdza, który jest proboszczem na wsi. Jest tam sam. Nie ma tam nikogo, kto mu pomaga w prowadzeniu parafii. Na tej wsi prawie nie ma ludzi, a co za tym też idzie "wpływy" od wiernych są bardzo niskie, przez co nawet nie można opłacić prądu. Dlatego proboszcz parafii musi sam czepiać się różnych prac, żeby zarobić na utrzymanie siebie i parafii. I pytanie jest, co w takim wypadku? Jak taka parafia ma utrzymać choćby jednego dodatkowo uchodźcę? Bądźmy racjonalistami. Bogate parafie w miastach stać na więcej, natomiast na wsiach szczególnie tych małych - będzie to bardzo trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że ma racje. To jest obca kultura i 75% z nich to zdrowe chłopy. Niech teraz przyjmują ich ci co ich zbombardowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Księdzu Ryszardowi za głos w tak ważnej sprawie. I podpisuję się pod jego tekstem, bo podobnie myślę. Zachęcam braci Kapłanów do solidarności z Ks. Ryszardem. Ks. Marian Duma /Dajcie wyraz/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość w dom, Bóg w dom. czy jakoś tak.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądry człowiek, choć w sukience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz z Dorohuska to nasz - polski - ludowy - katolicki klecha - ot taki burak narodowy
Napisał nie-burak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie mu  żona nie pozwala jak byłemu prezydentowi. No i dzieci w domu w Lublinie też nie patrzyłyby na to spokojnie. No cóż widzę, że Ryszard znów chce byc na żyrandolu (a Złote Karpie zwróci, czy nie?) Pozdro z parafii K.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto link do pełnej treści oświadczenia ks. proboszcza z Dorohuska: http://www.nepomucen-dorohusk.pl/dlaczego-nie-przyjme-uchodzcow/ Myślę, że powinien był w tytule doprecyzować jednak, że chodzi nie tyle o uchodźców w ogóle, ile o muzułmanów z Bliskiego Wschodu (choć w pkt 6 porusza kwestie finansowo-organizacyjne odnoszące się do uchodźców w ogóle, zwłaszcza w takich gminach jak Dorohusk, to jednak zasadniczy wydźwięk tekstu jest "antyislamski" a nie "antyuchodźczy").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi się klecha, myśli ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a leczyc będą ich prywatnie czy na NFZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdym punkcie ma rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem tego księdza. To bardzo miły i serdeczny człowiek, w dodatku jak to się mówi "niegłupi". Po raz kolejny to się potwierdziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz przyjmuje tylko na tacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a leczyc będą ich prywatnie czy na NFZ
Oczywiście, że na NFZ i to bez kolejki! A na utrzymanie, kieszonkowe, rozłąkowe dostaną więcej niż przeciętna pracująca rodzina ma na kwartał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla tego księdza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...