Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś zabił kotkę z młodymi. Sprawę bada policja

Utworzony przez bennet, 17 lipca 2009 o 20:20 Powrót do artykułu
Policja już tak zbada sprawę , aby bandziorów nie znależć. Zresztą nawet , jak ,,uda" się policji namierzyć sprawców, to zapewne jakiś ,,dobry"sędzia uzna fakt za znikomą szkodliwość społeczną, bo przecież to tylko zamordowano w bestialski sposób kotkę z małymi.... Najzwyczajniej BRAK SŁÓW na to , co się wyprawia w naszym kraju. Mam nadzieję, że ta znieczulica wcześniej , czy póżniej zemści się na winnych , którym los zwierząt jest obojętny. Obojętne , czy to policjant, sędzia , czy bandzior- każdy kiedyś odpowie za swoje czyny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w Hrubieszowie na ogrodach działkowych Dębina tez jest zwyrodnialec mordujący koty
0
Zaczynają się letnie rozrywki chamów i d.e.b.i.l.i., których pomyślunek poza wódę, d.u.p.ę wyjść nie jest w stanie. Adrenaliny się teraz zachciało pewnie. Kiedyś, parę osób zaproponowało mi stworzenie "brygady po-sądowego działania", żeby poprawiać co policja lub/i sędziowie zepsują, albo czego się nawet nie tkną. A ja naiwna odmówiłam! Bo miałam nadzieję, że się będzie zmieniac na lepsze. Zobaczymy co się stanie tym razem. Bo przecież ustalenie kto akurat tam był, chlał tanie wino i być moze to zrobił - a jak nie zrobił to widzial kto to zrobił, aż takie trudne nie jest. DW jako jedna z niewielu gazet zaczęla o tym pisać. Więc napiszcie nam co dalej, gdy już ustalą kto to zrobił, a jeśli nie ustalą - to też napiszcie.
0
W czym te biedne zwierzęta zawiniły??? To nie ludzie, to BESTIE.Bo inaczej nie można nazwać kogoś, kto morduje bezbronne stworzenie.
0
Pewnie jakiś "zryty" gołębiarz zauważyłem że szczególnie osobnicy którzy mają te ptaszki wyjątkowo nienawidzą kotów...przypatrzcie się tym co za kołnierz nie wylewają
0
Ojojoj...... ależ ważna sprawa. W tym tygodniu na drogach zginie iluś tam LUDZI, tam potrzebna jest policja a nie za kotami latać. Ludzie zabijacie setki tysięcy zwierząt aby je zeżreć, tłuste świnki, krówki, koniki i inne kury. Tu nie płaczecie jak się wam żreć chce? A w katolickim kraju pieski na wsiach trzymane na 1,5 metrowym łańcuchu w zimie i w lecie to dobrze? Dobre sobie...Policja będzie sledzić mo4dercę kotki,a na ulicach bandy wyrostków grasują to jest wam z tym dobrze? Katolandia zwykła, kopniesz w dupę psa idziesz do więzienia, a jak szczeniaki hałąsują ci pod oknem to policja powie,ze nic nie może bo nie ma 22.00 Katolandia.
0
Gość napisał:
Pewnie jakiś "zryty" gołębiarz zauważyłem że szczególnie osobnicy którzy mają te ptaszki wyjątkowo nienawidzą kotów...przypatrzcie się tym co za kołnierz nie wylewają
Ty jesteś ZRYTY. Dlaczego kotmoże zeżreć gołębia, a kota nie można załatwić? wyłapujcie sobie te dzikie koty i psy wy płaczące du*ki i trzymajcie je w swoich zasyfionych M-2 i nie udawajcie takich troskliwych. Troskliwy jest hodowca gołębi który broni swoich gołąbków aby mu dzikie koty nie zżarły, co w tym dziwnego? Kazdy ma prawo bronić swojej hodowli, mnie też wcurwia jak widzę te dzikie kocury buszujące po ogrodach i wyżerające ptaki z gniazd itp. NIGDY nie pomyślałem aby je zabijać, ale niejednokrotnie je pzreganiam ze swojej działki. Nie chcę aby wyjadały mi moje sikorki które gniazdują u mnie.
0
panie ekolog...mam nadzieje,że ludzi takich jak Pan jest niewielu...Wie Pan... nie wazne czy czlowiek czy zwierze jest męczone,dreczone, zazynane prawda?
0
Mam nadzieję że policja zbagatelizuje sprawę bo to śmiechu warte aby ścigać morderców kotów, bo jak tak to musieliby pozamykać połowę ludzi w nie jednej wsi którzy topią koty puki ślepe i to zagorzali katolicy a jak mój znajomy zagorzały katolik typowy mecher uśpił psa wbrew woli jego córki to dobrze a wy Panowie dziennikarze nie macie innych tematów może jeszcze trochę opiuszecie że ktoś zabił muchę.
0
Gość napisał:
a wy Panowie dziennikarze nie macie innych tematów może jeszcze trochę opiuszecie że ktoś zabił muchę.
10/10
0
ekolog napisał:
Ojojoj...... ależ ważna sprawa. W tym tygodniu na drogach zginie iluś tam LUDZI, tam potrzebna jest policja a nie za kotami latać. Ludzie zabijacie setki tysięcy zwierząt aby je zeżreć, tłuste świnki, krówki, koniki i inne kury. Tu nie płaczecie jak się wam żreć chce? A w katolickim kraju pieski na wsiach trzymane na 1,5 metrowym łańcuchu w zimie i w lecie to dobrze? Dobre sobie...Policja będzie sledzić mo4dercę kotki,a na ulicach bandy wyrostków grasują to jest wam z tym dobrze? Katolandia zwykła, kopniesz w dupę psa idziesz do więzienia, a jak szczeniaki hałąsują ci pod oknem to policja powie,ze nic nie może bo nie ma 22.00 Katolandia.
Ekologu, psy na 1,5 m. łańcuchu tez nas obchodzą, i też nad nimi "płaczemy". Uważasz, że ci co zabijaja koty i grasują na osiedlach, hałasują pod oknami to nie są ci sami? Zaręczam Ci, że to są w wielu przypadkach te same bandy wyrostków. A jaki związek mają koty z wypadkami? Jesli na drogach ginie tak wielu ludzi (fakt ginie) to uważasz że policja ma kogos ścigac po wypadku? Najczęściej juz nie musi, bo sprawca wypadku, zazwyczaj leży obok rozwalonego auta, motoru. W plastykowym worku, bo siadł za kółko pijany. Jaki to ma związek z nieuzasadnionym mordowaniem zwierząt? Nie rozumiem Twojego toku myślenia. Ale Ty postaraj się zrozumieć, że i hałasujący w nocy gówniarze i mordercy kotów to różne przejawy tej samej patologii: oni maja gdzież to co żywe: i chcącego sobie pospac człowieka i zwierzęta, które tez chcą sobie gdzies tam egzystować bezpiecznie. Dlaczego mamy się kłócić zamiast się wesprzeć w tępieniu tej plagi?
0
ekolog napisał:
A wiesz czemu Katolandia ? Bo byle chujbas jest ważniejszy od zwierzęcia !!!! A sprawców zabicia tych kociaków zajebałbym razem z ich rodzicami i to za gratis !!!!
0
Zajebię na śmierć sprawców za gratis.Po ujawnieniu ich proszę o adresy !!!
0
Do ekologa , ja i gościa z 9:22- Powiem krótko- z mądrymi i głupimi ludżmi można się dogadać, tylko półgłówki są niebezpieczne. Czytając bzdury , jakie wypisujecie, dochodzę do wniosku , że zaliczacie się do tych ostatnich. Zapamiętajcie jedno - każda żywa istota ma takie samo prawo do życia i żaden oprawca nie może jej go odbierać !!! Człowiek- jedyna z istot żywych posiadająca ROZUM. Jak czytam , to co piszą gazety na temat mordowania ludzi i bezbronnych zwierząt i tego , co Wy piszecie , to mam wiele wątpliwości, czy faktycznie tak jest. Niektórzy ludzie mają tak ciasne głowy, że na rozum nie ma miejsca. Są to BESTIE, które nienawidzą wszystkiego , co je otacza. Wyglądem niestety przypominają ludzi, ale faktycznie nimi nie są. Jeżeli nie będziemy walczyć z Bestiami- NIGDY NIE BĘDZIEMY SIĘ CZULI BEZPIECZNI. Bestie nie mają skrupułów kogo mordują- dzisiaj jest to kotka z małymi , a jutro ja, Wy, albo matka z dzieckiem. Każdy sadysta najpierw zabija zwierzęta, a potem zabija ludzi. Jakże smutny będzie świat bez przyrody , jaka JESZCZE NAS OTACZA. Pozdrawiam WSZYSTKICH , którym los zwiezat nie jest obojętny. TYLKO TEN KTO KOCHA ,ŻYJE I UMIERA JAK CZŁOWIEK !!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: