Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuria nie komentuje czarnej listy księdza

Utworzony przez alosza, 6 października 2008 r. o 14:41 Powrót do artykułu
powinni jego powiesic na slupie za to. ksiadz nie ma prawa wymuszac oplaty od swoich wiernych. to sa dobrowolne składki nie wymuszone przez nikogo - wiec jak mam to daje. szkoda ze ja nie mieszkam w tej miejscowosci bo bym ten pralacik ciezko miel ze mna. a wy mieszkancy nie przejmujcie sie niech sobie wiesza ciekawe czy i siebie tam wywiesi na tej jego magicznej liscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do psychiatry z nim ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na taczce wywieść go mafia w sutanach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nich biskup przeniesie go do lublina do jakiejś parafii blisko Abramowic będzie miął dwa w jednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie dlaczego tylko na wsiach trafiają się tacy wariaci w sutannach, jakoś w miastach takiej patologi nie widać przynajmniej ja o tym nic nie wiem. Jakby jakiś ksiądz ode mnie chciał kasę wyłudzić pozwał bym go do sądu a wcześniej pogonił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10zł miesięcznie to chyba nie aż tak dużo, dwa złote tygodniowo, tyle co bilet MPK. Jeśli ksiądz chce zrobić parking czy inne remonty to przede wszystkim dla parafian, bo to oni z tego korzystają. Ale można było wywieszać listę ludzi którzy zapłacili i było by wtedy ok. A milczenie na kazaniach jest raczej śmieszne i niepoważne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że media wzięły pod lupę takie zachowania. Dziwi mnie ponadto zachowanie kanclerza diecezji, który nie piętnuje oficjalnie bezprawnych zachowań. A co do księdza proboszcza - powinien wrócić swoimi myślami i zachowaniem do Ojców Kościoła z poczatków chrześcijaństwa - skoro na nich się powołuje. Skoro wybrał taką drogę życia - niech przyjmie ją ze wszystkimi konsekwencjami. Żal mi takich "kapłanów" bo nie czają na czym polega ich posłannictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Baranowski napisał:
10zł miesięcznie to chyba nie aż tak dużo...
Nie darmo masz na nazwisko Baranowski, a moze powinno byc Baran??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan na zdjeciu to wypisz wymaluj pralat Jankowski... wszystko jasne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potępiam takie zachowanie proboszcza!!! Jakie on wykazuje miłosierdzie dla ludzi,on tym postępowaniem ich dręczy.A już dziwi mnie najbardziej postawa kurii.WSZYSTKO POD DYWAN JAK ZAWSZE.Ciężko się przyznać do nieetycznego postępowania jednego/proboszcza/ z nich. KANCEERZ POWINIEN OD RAZU POTĘPIĆ TAKIE NIEGODZIE ZACHOWANIE,A NIE UDAWAĆ ŻE MA TO ZROBIĆ BISKUP PO OFICJALNYM ZAWIADOMIENIU.WSIADA W SAMOCHOD I SAM CZYTA I WIDZI .GDZIE TU PROBLEM???.Wszechobecna znieczulica panuje i tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglby nawet pogrubic moje nazwisko specjalnie trzeba nie placic i jeszcze za naruszanie danych zglosic przykro ze kosciol nie reaguje od tego wiernych nie przybywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy jesteście chorzy! Nie wiecie jak było na prawdę tylko posługujecie się jakimiś bzdurami, które były zawarte w tych artykułach... Żal mi Was... Jak można uważać się za katolików i pisać takie rzeczy... Lepiej się zastanówcie nad swoim postępowaniem, a nie dan postępowaniem księdz, który tak na prawdę nie robi nic złego, a nwet wręcz przeciwnie chce czegoś nauczyć ludzi, a taka jest chyba jego rola... PS. Jak macie pisać jakieś bzdury, które prawdą nie są, nie piszcie N I C ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek ;) napisał:
Wy wszyscy jesteście chorzy! Nie wiecie jak było na prawdę tylko posługujecie się jakimiś bzdurami, które były zawarte w tych artykułach... Żal mi Was... Jak można uważać się za katolików i pisać takie rzeczy... Lepiej się zastanówcie nad swoim postępowaniem, a nie dan postępowaniem księdz, który tak na prawdę nie robi nic złego, a nwet wręcz przeciwnie chce czegoś nauczyć ludzi, a taka jest chyba jego rola... PS. Jak macie pisać jakieś bzdury, które prawdą nie są, nie piszcie N I C ! ! !
obłudny klecho!!! jak można pochwalać takie zachowanie, że niby nic złego nie robi - powiem krótko krzywdzi ludzi. A swoim zachowaniem uwłacza godności kapłańskiej. Sądzę, że jest to prosty człek, który wyniósł z dzieciństwa zapewne wiele krzywd i w ten sposób podświadomie bądź nie odgrywa się na wiernych. Zastanawia mnie tylko jedno gdzie jest jego przełożony a możne to rodzina?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny zagubiony klecha,historią Kościoła się podpiera...brak wykształcenia,wychowania.Kto go ustanowił proboszczem...Biskupie! zrób coś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODCZEPCIE SIE OD NASZEGO PROBOSZCZA!,JEST ON BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM POPIERAM JEGO ZACHOWANIE DAJCIE MU WREŚCIE SPOKÓJ,A DŁUŻNICY NIECH WREŚCIE UREGULUJĄ ZOBOWIĄZANIA.POZDRAWIAM KSIĘDZA PROBOSZCZA NIECH SIE TYMI BZURAMI I OSZCZERSTWAMI NIE PRZEJMUJE.JESTEŚMY Z TOBĄ WIERNI PARAFIANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywieśmy listę księży pedofili. Przecież "ojciec" mówi, że nic w tym złego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna hiena wyciaga łapska !!! Masz hieno szczęście,że nie mieszkam w tym twoim dupozaścianku bo bym ci na te łapsa napluł !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W granicach zdrowego rozsądku wystarczy milczeniem odpłacić ks. proboszczowi P.L. i nie dać ani grosika do momentu kiedy zauważy że jest XXI wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w parafii jest podobnie 10 za miesiąc. Na razie nie ma takich durnych list ale jak sadze to tylko kwestia czasu. Niestety żyjemy w takim kraju i zostaliśmy "wychowani" w takiej wierze że nie ma na to rady. Właściwie sami Polacy są sobie winni, że dochodzi do tak absurdalnych sytuacji. Może warto rozpocząć ogólną dyskusję na temat opodatkowania kleru? Choć i tak wynik jest łatwy do przewidzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa nie powinna być komentowana przez przedstawiciela kurii ,tylko przez prokuratora.Czy ktoś może słyszał ze została uchylona ustawa o ochronie danych osobowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...