Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurs masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską 420 zł

Utworzony przez CS REHAB, 6 listopada 2012 r. o 14:58
Centrum szkoleniowe REHAB organizuje KURS KAMIENIAMI WULKANICZNYMI POŁĄCZONY Z KURSEM MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ w Zamościu. Całkowity koszt kursu (dwie metody) -420 zł ! Termin kursu: -13/14.12.2012 Istnieje możliwość odbycia jednego szkolenia! KURS MASAŻU KAMIENIAMI: 350 zł KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ: 180 zł Oferujemy: - Certyfikaty ukończenia kursu(również w języku obcym: ang, niem lub fran) - Materiały szkoleniowe - Wyposażone sale - Kameralne grupy - Czas kursu - 10 godzin zegarowych Szczegółowe informacje: tel: 794 761 317 e-mail: rehab.kursy@wp.pl www.masaz-kursy.com.pl/ Serdecznie zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam takie szkolenie w warszawskim new nails. Przerobiliśmy w zasadzie wszystkie najważniejsze rodzaju masażu. Szkolenie trwało aż 120h, nauki cała masa, ale jakoś dałam radę. Najważniejsze, że po praktyce, to czego się nauczyłam, było wystarczające do pracy w tym zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale powiedz mi - klienci od razu byli zadowoleni z jakości twoich usług? Bo jeśli ktoś często chodzi na masaże to na pewno wyczuł brak doświadczenia. Ręce ci się nie trzęsły? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Początek zawsze jest trudny, szczególnie kiedy nie masz pewności co do tego, jak twoja praca będzie odebrana. Na szczęście nikt się nie czepiał, ludzie wychodzili zadowoleni, a Polacy nie należą do narodów, którzy nie robią problemów. Wszystko kwestia podejścia i zaangażowania - moje było odpowiednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy tu o bańkach i kamieniach, sami sobie róbcie te masaże. Nie trzeba jechać do Chin, ani robić chińskich kursów.W Polsce od wieków na bolące miejsca kładło się gorące kartofle, albo pokrzywą uderzając w obolałe miejsca robiło się masaż. Tradycyjna ludowa polska metoda na różne dolegliwości za darmo-pokrzywa rośnie wszędzie, a kartofle za grosze można kupić, albo od sąsiada z pola wykopać. I każdy może sobie otworzyć własny gabinet z terapią ziołową. A bańkę można sobie powiesić nad drzwiami wejściowymi do gabinetu. Tyle. Ciang ciu -miao,hao...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak gorące kartofle to nie to samo ;-) Przyjdź do mnie to zrobię ci taki masaż, że poczujesz się jak nowo narodzona ;-) Mam jeszcze zamiar dodatkowo w new nails zrobić pakiet spa, tj. bańka, kamienie, stemple. Tak głównie dla utrwalenia tematu, który jest dosyć istotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zamiar uczyć się teraz na masażystkę przez szkolenia zawodowe. Prawdopodobnie właśnie w tym New Nails. Ma to być dla mnie dodatkowy sposób na zarabianie pieniędzy, po godzinach. Z tego co czytałam to masażyści dobrze zarabiają, a do rozpoczęcia zawodu potrzebne szkolenie + trochę praktyki. Dam radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenie w 100% wystarczy, ale właśnie tylko zawodowe. Kolejna kwestia to praktyka - musisz jej mieć duże. W new nails nauczą cię wykonywania tego, ale bez solidnej praktyki nie będziesz profesjonalistką, a do takich właśnie osób chodzą szukający masażu. Tak więc po prostu ćwicz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masażysta zarabia i ponad 100 złotych za godzinę, więc warto potrafić to wykonywać. Na pewno dużym minusem jest fakt, że masaże można zrobić ze 3 dziennie, takie godzinne. Dłonie nie dadzą rady, ale już w takim czasie można zarobić godziwe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie mi wyjaśnić czym się różni szkolenie w tym New Nails od szkoleń w innych szkołach? Chcę wybrać tak, żeby mieć jakiś efekt, wiedzę i umiejętności. Niekoniecznie zależmy mi na dobrej cenie. Co polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=n8YskkTNiF4 Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej: Opole - 22-24.3 tajski 800zl Kampinos k Warszawy (planowane Wielkanoc, Majowka, Boze Cialo) - 29.3.2013 stopy 300zl - 30.3-1.4 tajski 700zl - 1.5 tajski glowy/szyi/twarzy/barkow 300zl Znizki: tajski+stopy lub glowy 900zl Kielce - 12-14.4 tajski 1000zl - 15.4 stopy 500zl - 16.4 stemple 500zl Szczecin - 5-7.4 tajski 800zl - 20-21.4 indonezyjski 600zl - 30.5 stopy 400 - 31.5-2.6 tajski 800zl Lublin - 18 i 19.5 stopy 400zl Siedlce - 14-16.6 tajski 800zl Koszalin - 5-7.7 tajski 800zl Wiosna sa możliwe kursy prywatne, dojadę do was na miejsce, minimum 2 dni zajec (20h zagarowych). Planowany kurs tajskiego w Poznaniu, stop w Swieradowie Zdroju na wiosne, stopy w Koszalinie latem. Kursy w Kampinosie - dla drugiej i każdej kolejnej osoby: tajski 500, stopy 200. Amatorzy: tajski 400, stopy 200, oba 550zl. W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę. Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50-100zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień. Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwójkach z łazienką 40zl. Można też codziennie dojeżdzać, można przywieźć psa. Są warunki do pobytu z dziećmi. Wyżywienie opcjonalne (można też korzystać z ogólnodostępnej kuchni): śniadania, kolacje 15zł, obiady 20zł. http://massagethai.info [/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć! Ja  szkolenie zarówno z masażu ciała kamieniami jak i masaż bańką chińską zrobiłam w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu - coriocs.pl. I muszę przyznać, że bardzo mi sie podobało nie dość, że wykwalifikowana kadra to przemiła obsługa i co najważniejsze, szkoleniowcy kładą tu ogromny nacisk na szkolenia praktyczne... Rewelka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W beauty lux zerobisz takie szkolenie. To nie tak, że temat jest prosty. On jest bardzo wymagający, ale to jednocześnie zdecydowanie najłatwiejsza i najszybsza droga do tej pracy. Pewnie, że to wszystko wymaga ogromnego zaangażowania, ale jeśli tylko zdrowo do tego podejdziecie, to na pewno zakładany sukces nadejdzie. Działajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenie zrobisz w Beauty lux, tam was nauczą zawodu, ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Wejście na odpowiednio wysoki poziom musi wymagać czasu, wiem jak to wyglądało u nas. W tym momencie nie mamy żadnych problemów, ale swoje ku temu zrobiliśmy. I teraz oby tylko tak dalej to wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to szkolenie w beauty lux wymaga jakiegoś specjalnego przygotowania? W sensie - żeby iść na zawodowe szkolenie muszę mieć opanowany konkretny zakres wiedzy? Jakie powinno być przygotowanie z mojej strony? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...