Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tam sa czeste wypadki drogowe dlatego ze sa ostre zakrety, powinni postawic 2 duze znaki przed tymi zakretami i to takie odblaskowe tak aby kazdy kierowca widzial i wiedzial jakie to sa niebezpieczne zakrety... kto za???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch ojców rodziny którzy myślieli że ich "VAN" to bolid F1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciw! Tam od dawna są ograniczenia do 40 km/h a że deb***om sie wydaje że zakręt jest szeroki i można śmiało jechać, to nic bardziej błędnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem za stawianiem znaków są linie na jezdni i widać jaki zakręt jestem bardziej za wstawianiem nowych mózgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor napisał:
Ja nie jestem za stawianiem znaków są linie na jezdni i widać jaki zakręt jestem bardziej za wstawianiem nowych mózgów.
Ta, Polska niestety to taki specyficzny kraj, że zamiast linii, na które najeżdżać nie można to trzeba mur betonowy stawiać, cokolwiek płaskiego, namalowanego na jezdni to żadna przeszkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju by tą serpentynkę łabuniową wyprostowano a nie prostowano barierki kilka razy w tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor napisał:
Ja nie jestem za stawianiem znaków są linie na jezdni i widać jaki zakręt jestem bardziej za wstawianiem nowych mózgów.
a zastanawiales sie nad tą linią kiedy jest snieg na drodze lub bloto posniegowe na ktore widac tych linii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawka na ktore nie widac tych linii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dbra robota-fotograf DW.Zdjecia uwidczniaja duzo ddetali.Bardzo fachowa robota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a zastanawiales sie nad tą linią kiedy jest snieg na drodze lub bloto posniegowe na ktore widac tych linii?
a jaki h*j, deszcz, śnieg, krowie gówna czy cokolwiek na drodze to na głowie kierowcy jest dostosować swoje zachowanie do warunków, są zakręty, są ograniczenia więc zwolnij a reszta na wymiane mózgów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam są linie ciągłe i pionowe znaki ograniczenia prędkości do 40 km/h. Przy tej prędkości można przejechać zakręt bezpiecznie. Myślenie nie boli,tylko trzeba je włączyć wyjeżdżając na drogę.Pozdro, szerokości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos w UK nie ma takich wypadkow lub rzadko sie zdarzaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni wyprostować i tyle a nie kolejne znaczki stawiać. Jeżdże tamtędy i ja znam te zakręty. jestem za nową trasą niech będzie nieco dłuższa ale prostsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pomogą znaki bo deb***i nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...