Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wypowiedzi na tym forum osoby podpisującej się ADAMEK są ewidentnym naruszeniem regulaminu Forum - pkt.4, jest naruszeniem dóbr osobistych użytkowników obrażanych wulgarnymi słowami i nie pojmuję, dlaczego właściciel tego forum nie reaguje na naruszenie regulaminu, którego sam jest autorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odhodze żegnam papapa ide na wp tam ludzi wiecej tam dam jazde bo tu mi sie nudzi żegnam cioty!niekturyh polubialem np.fanka adamka mietek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez sledze Wp do widzenia!dziennik faktycznie nudny jak onet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Odhodze żegnam papapa ide na wp tam ludzi wiecej tam dam jazde bo tu mi sie nudzi żegnam cioty!niekturyh polubialem np.fanka adamka mietek
kup sobie słownik deb ilu i nieuku pie p rzony. Żalu nie będzie. Takich jak Ty powinno się usypiać jak chore zwierzęta. Zwierzętra z litości aby nie cierpiały a Ciebie aby nie cierpieli inni matole bez szkoły. BUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...