Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy on nie powinien być już na emeryturce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiadł do samochodu, bo mógłby się przewrócić po drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem. Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze. Np.skazując takiego na odsiadkę zobowiązałbym go do bezpłatnego świadczenia usług w zakresie wiedzy jaką posiada aby nie tylko był zjadaczem przez te dwa lata publicznego chleba lecz aby na ten chleb zarobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tak jest (odbiegam od dokładnie tego przypadku), że takich "specjalistów wysokiej klasy" nie napiętnuje się dodatkowo np. zwolnieniem z pracy jak robi się np. z policjantami. Tak czy w pracy czy po pracy spowoduje przestępstwo czy wykroczenie to oprócz sankcji karnych wywalają z pracy. A tu coraz częściej "ynteligencja" pije i nic im nie jest (pomroczność jasna-nic nie pamięta). Wcześniej rozpisywano się o pani sędzinie, która wydawała werdykty w imieniu Najjaśniejszej RP i ukarano ją przeniesieniem do innego sądu. I to jest sprawiedliwe? Z pewnością nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniał mi się taki film rysunkowy "Express polarny" gdzie w pewnym momencie pewien dzieciak powtarza ciągle..."nie zrobiłem tego, nie zrobiłem tego..."...a zrobił. W tym filmie jednak św. Mikołaj lituje się nad tym urwisem i mimo tego że chłopiec zawinił to i tak otrzymał świąteczny prezent. W tym przypadku pijany kierowca twierdzi że nie pamięta tego, ale i tak zapewne nie wyrzucą go z pracy, dalej będzie lekarzem bo to lekarz. Nie słyszałem aby za "takie coś" pozbawiano lekarzy ich pracy. Gdyby taki numer wywinął np. policjant to z marszu byłby zwolniony z pracy. Lekarze w naszym kraju są niczym nadludzie z immunitetem. Nie mam nic przeciwko lekarzom, ale wnerwia mnie nierówne traktowanie ludzi względem prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
Powinno się skonfiskować jego auto jako narzędzie przestępstwa ,pozbawić praw do prowadzenia pojazdów mechanicznych, posadzić na dwa lata w więzieniu.... ale nie pozbawiać prawa wykonywania zawodu skoro jest powszechnie chwalonym lekarzem. Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
Tak tak, troszeczkę przerażasz mnie swoim intelektem kaktus. Dlaczego mają konfiskować auto ? Skoro auto to jest własnością kogoś innego np., zastanów się ? Pomysł z konfiskowaniem aut w takich przypadkach i podobnych był już wiele razy poruszany. Dlaczego mają konfiskować auto, które np jest na kredyt i jest własnością banku ? Dlaczego mają konfiskować auto jakiemuś pijanemu kierowcy, a auto to jest własnością kogoś innego itd.itd....ten pomysł nie jest zbyt dobry (delikatnie pisząc). Dlaczego mają pozbawiać jakiegoś policjanta możliwości wykonywania zawodu policjanta (za podobne przestępstwo) skoro ten nasz przypuszczalny policjant był zawsze dobrym policjantem, wszyscy go zawsze chwalili, osiągał dobre wyniki za które miał wiele wyróżnień i nagród itd. Naucz się logicznie myśleć kaktus i nie pisz bzdur. Nie rób z lekarzy świętych krów. Niestety powinni odpowiadać za swoje czyny z całą surowością tak jak inni. Powinien stracić swoją pracę i wszystko w temacie. Owszem po okresie gdy kara ulegnie zatarciu mógłby na nowo ubiegać się o powrót do zawodu. Oczywiście jeśli nie jest na to już za stary. Zatarcie kary w zawieszeniu trwa jednakże kilka lat prawda ? Ponadto w tym zawodzie trzeba ciągle mieć styczność z tą pracą aby nie stracić "wprawy". Niestety jeśli ktoś jest na tyle nieodpowiedzialny aby wywinąć taki numer to niech liczy sie z konsekwencjami, bo następnym razem taki jeden z drugim lekarzem zapomni wyciągnąć igły/nożyczek z brzucha pacjenta po operacji. Ile jest takich przypadków, wiele. Także bez żadnej taryfy ulgowej dla takich. Owszem nikt z nas nie jest święty, ale nie bądzmy naiwni że to pierwszy raz tego lekarza że jedzie na "cyku". Zapewne wiele razy tak bywało, tyle że tym razem przegiął i się tak skończyło. Zatem z całą surowością koniec kariery, nie chcę żeby lekarzami w Polsce czynnie wykonującymi swój zawód mogli być przestępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
Ludzie nauczmy się logicznie korzystać z prawa - niech człowiek zacznie karnie odpowiadać za to co robi źle ale nie za to co robi dobrze.
Idąc twoim tokiem myślenia to czemu mamy pozbawiać np nauczyciela/pedofila możliwości dalszego nauczania dzieci w szkole, skoro przez długie lata był cenionym nauczycielem, a że tam wyszło na jaw że od czasu do czasu lubi sobie poruchać jakiegoś małolata, co tam, ważne że jest ekstra nauczycielem, wszyscy go lubią, szanują więc niech dalej uczy prawda ? Co sex z małolatami ma wspólnego z dobrym nauczaniem w szkole, taki jest twój tok myślenia. Wykastrujmy go chemicznie i niech dalej uczy, nauczmy się ludzie korzystać z prawa logicznie prawda? Karajmy za to co złego uczynił, a nie za to ze dobrze uczył. Dostrzegasz teraz kaktus błąd w swoim rozumowaniu ? Podobnych przykładów można by pisać wiele, ale po co. Jeśli jakiś kaktus nie dostrzega sensu w pozbawieniu tego lekarza pracy to i następne podawane przykłady nie zmienią jego toku myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli lekarz żyje wedle modnej ostatnio zasady "róbta co chceta" a kara i tak was minie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...