Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Licealisci kradli w szkole tablice informacyjne

Utworzony przez nnnn, 18 marca 2009 r. o 14:54 Powrót do artykułu
zauważmy, że w Polsce alkohol można pić po skończeniu 18 roku życia. Po co informacja, o tym, że nie prowadzący samochód 19 latek miał we krwi tyle co po jednym piwie ? I tak ześwirował po tym browarze, że musiał ukraść tablice ;p No proszę Was, nie piszcie takich bzdur!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd ta pewność autora w tytule, że to licealiści kradli?, mam wrażenie braku precyzji informacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę...A mówi się, że tylko w zawodówkach takie dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Marek, 19 lat tuż przed maturą. Nie patrząc na to wszystko powinno się ich wyrzucić ze szkoły, powinni dostać wyroki w zawieszeniu i parę miesięcy prac społecznych. Sankacja powinna być uzależniona od szkoły w której się uczą, gdyby byli z zawodówki to może bym im odpuścił ale z ogólniaka powinni ponieść karę i to surową. Podobnie jak ten student z wszy. Dzisiejsi studenci i licealiści to chołota, będąca mniej więcej na poziomie OHP sprzed 20 lat. Wiem coś o tym,jak napisałem byłem milicjantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...