Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubycza Królewska: 21-latek zginął w wypadku

Utworzony przez JPII, 28 sierpnia 2009 r. o 10:24 Powrót do artykułu
Tak sie bawi polska wieś !!! Zapewne był to pasek TeDeaJ ostatnio modny wśród elyty wiejskiej.. idzie to jak burza ale chłopina za fajerką młody, 21 latek wiec można wnioskować, że niedawno zamienił lejce na kierownice i wypadek gotowy.. Ciągle sie słyszy o wiejskich zuchach którzy rozbijaja sie na wiejskich drzewach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyzna ????? W wieku 21 lat to gówniarz a nie mężczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Tak sie bawi polska wieś !!! Zapewne był to pasek TeDeaJ ostatnio modny wśród elyty wiejskiej.. idzie to jak burza ale chłopina za fajerką młody, 21 latek wiec można wnioskować, że niedawno zamienił lejce na kierownice i wypadek gotowy.. Ciągle sie słyszy o wiejskich zuchach którzy rozbijaja sie na wiejskich drzewach..
TDi to turbo diesel imbecyl ! taki skrót...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Tak sie bawi polska wieś !!! Zapewne był to pasek TeDeaJ ostatnio modny wśród elyty wiejskiej.. idzie to jak burza ale chłopina za fajerką młody, 21 latek wiec można wnioskować, że niedawno zamienił lejce na kierownice i wypadek gotowy.. Ciągle sie słyszy o wiejskich zuchach którzy rozbijaja sie na wiejskich drzewach..
i co żal ci... lepiej zginąć samemu na drodze niż pozabijać jeszcze niewinnych ludzi - no ale wy mieszczuchy nic nie napiszecie o wyścigach samochodowych po mieście bo i po co! A tak nawiasem to każdemu mieszczuchowi słoma z butów wystaje, a brak waszej kultury widać na każdym kroku więc nie wiem czy jest się czym szczycić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszczuszek napisał:
i co żal ci... lepiej zginąć samemu na drodze niż pozabijać jeszcze niewinnych ludzi - no ale wy mieszczuchy nic nie napiszecie o wyścigach samochodowych po mieście bo i po co! A tak nawiasem to każdemu mieszczuchowi słoma z butów wystaje, a brak waszej kultury widać na każdym kroku więc nie wiem czy jest się czym szczycić...
Niee, nic a nic ! A powinno być mi żal? Kolego, przeczytaj raz jeszcze.. wyraźnie napisane jest, iż 2 osoby leżą w szpitalu przez tego zucha.. Wiec prawie ich zabił! Więcej rozwagi a mniej emocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wiecie jak nazywał się ten chłopak???To ważne.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia... Szkoda chłopaka... miał zaledwie 21 lat... Jeśli go nie znaliście to nie wypowiadajcie się na jego temat, jakbyście znali każdy jego ruch... był chłopakiem bardzo spokojnym... Nigdy nie zrobił nikomu krzywdy!!Pomyślcie jak czuje się teraz jego rodzina... :/ Nie wierzę, że ten wypadek spowodował świadomie, coś musiało być tego przyczyną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jak nie znacie przyczyny to lepiej nie piszcie, ten chłopak miał 23 lata i był spokojnym chłopakiem i nie żadnym "wieśniakiem"!!!!!!a w szpitalu leży jedna osoba a nie dwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moze ktoś napisać dokladnie o kogo chodzi????Chciałbym wiedzieć tylko czy to mój kumpel......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Tak sie bawi polska wieś !!! Zapewne był to pasek TeDeaJ ostatnio modny wśród elyty wiejskiej.. idzie to jak burza ale chłopina za fajerką młody, 21 latek wiec można wnioskować, że niedawno zamienił lejce na kierownice i wypadek gotowy.. Ciągle sie słyszy o wiejskich zuchach którzy rozbijaja sie na wiejskich drzewach..
Hmmm zastanawia mnie co masz do polskiej wiejskiej młodzieży??!!Jesteś wielkim gościem,bo jesteś z miasta?!Gówno prawda!!!!!Brak słów dla takich jak Ty.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci !!! jak można osadzać kogoś nie majac zielonego pojecia o wypadku ? Nie szkoda Ci bo sam nikogo jeszcze nie straciłeś ... Ale za to pokazałes tą swą "wyższa kulture".. Dla sprostowania on jako jedyny zgina a pasazerka została ranna i nie miał 21 lat lecz 23.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam ten wypadek, chłopak jechał bardzo szybko, wyrazy współczucia dla rodziny i pasażerki ,, pomyślcie jak ona sie teraz czuje (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaasne!! wy kur*a wszystko wiecie!!! miastwoy się odezwał słoma ci z butów wystaje;/ pewnie z Tomaszowa jest i wielce się odzywa!!! nie znaliscie ani jego ani jej!! sprostowanie:on miał 23 lata i tylko jedna osoba jest w szpitalu! bo ją znam!!!!! więc nie wypowiadajcie suie na tematy o współczuciu bo to jest żałosne!!!! chłopak zasnął za kierownica po całym dniu pracy i jeszcze chciała spotkac się z dziewczyną!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznajoma:( napisał:
Tragedia... Szkoda chłopaka... miał zaledwie 21 lat... Jeśli go nie znaliście to nie wypowiadajcie się na jego temat, jakbyście znali każdy jego ruch... był chłopakiem bardzo spokojnym... Nigdy nie zrobił nikomu krzywdy!!Pomyślcie jak czuje się teraz jego rodzina... :/ Nie wierzę, że ten wypadek spowodował świadomie, coś musiało być tego przyczyną...
poczytaj dalej to zobaczysz co było przyczyną u tego "spokojnego chłopaka" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty prostaku "jp" Ty uważaj, zacznij chodzić w kasku bo jeszcze Ci jeden z tych chłopów widły w czoło wbije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by jednego z 2 stary sie buraków nie naza**** to byscie nie mieli tej nawet kawalertki w bloku.... ! czym sie szczycisz...? jestes ubogi nawet w intelekcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy starszy jestes skoro nie rozumiesz powagi sytuacji ? swym zachowaniem udowadniasz ze jestes gówniazem majacym na tyle tylko odwagi by podpisujac sie nikiem pojechac po kims... "smród"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onaaa napisał:
A nie wiecie jak nazywał się ten chłopak???To ważne.....
Grzegorz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sie nazywa ta dziewczyna ? bo slyszlalam ze jest z debow. a nie mam pojecia o kogo chodzi chlopak chyba byl z szarowoli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aniaa napisał:
A jak sie nazywa ta dziewczyna ? bo slyszlalam ze jest z debow. a nie mam pojecia o kogo chodzi chlopak chyba byl z szarowoli?
Z TEGO CO PODALIŚCIE WYNIKA, ŻE TEN MĘŻCZYZNA TO GRZEGORZ WITKOWSKI LAT 23, ZM SZAROWOLA A JEŚLI TĄ PASAŻERKĄ BYŁA JEGO DZIEWCZYNA TO PAULINA MALEC LAT OKOŁO 17-19 ZAM. DĘBY ALE PEWNOŚĆ NIE MAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...