Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dlaczego uchodźców chcą rozlokować na tzw. ścianie wschodniej ? a nie lepiej na" tolerancyjnym " i bogatszym zachodzie Pollski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w warszawie niech PIS ich umieści w Belwederze lub innym pałacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież pani Szczuka w wywiadzie mówiła, że z Czeczenami nie było żadnych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie rzad zobaczyl gdzie wschod Polski Polityk to cynik i darmozjad i powinno sie go tepic jak szczury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętacie sprawę policjanta po służbie z Lublina którego skatowali "uchodźcy" palikiem do drzewek bo śmiał zwrócić uwagę gnojom? Wyrywali nowo posadzone drzewka w okolicach Pogodnej? Jeszcze tego samego dnia zniknęły wszystkie artykuły o tym wydarzeniu żeby chyba nie rozbudzać nastrojów antyimigracyjnych.Teraz będzie jeszcze gorzej ,to pewne.Ci ludzie nie uznają prawa.Nie uciekają przed wojną ale zwietrzyli doskonały czas na zmianę .Jadą po darmowy wikt i łatwe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arabi do Arabii Saudyjskiej,Emiratów Arabskich, tam jest ich miejsce u swoich pobratymców. W Europie , Polsce mogą być wyselekcjonowani uchodźcy czasowi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchodźcy dostawali dużo pieniędzy i żywności? Bez pracy? Czyli, że co? Są lepiej traktowani niż obywatele, którzy tu się urodzili, mieszkają i pracują? Czy żyjemy jednak w kraju, w którym rząd nienawidzi swoich obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie jest to dla mnie niepojęta ta "wielka miłość "nagła i nieoczekiwana ,jak gó.no na suficie do wszelkiej maści nieproszonych gości ,tajemniczych i niebezpiecznych ,rózni nas z nimi wszystko,poza tym patrząc na tę hałastrę co robiła na Węgrzech ,to tony brudu i śmieci i możliwe choroby zakazne o cholera wie jakie etiologii,i po co nam to?niepojęte,Bóg chyba nas już pokarał zabierając resztki rozumu tym głupim politykom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko ko ku..reska manipulacja, pokazuja małe dzieci ,a przecież wiadomo,że 90 % tej bandy stanowią młode byczki ,na dodatek z pieniędzmi i smartfonami,a najmniej jest w tej bandzie syryjczyków ,ludzi naprawde w trudniej sytuacji ,na dodatek róznią się oni od byczków wykształceniem i kulturą,której te dziabate mordy z jemenu albanii pakistanu afganistanu i innych dziwnych miejsc nawet nie znają co to takiego,czy tu kogoś pogieło?to tak ,jak z Romami ,romowie są cyganami,ale nie każdy cygan jest romem,i to należy kwmać polityczne pały przyswoić i zastosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE UCHODŹCY tylko reproduktorzy islamscy, SZARAŃCZA ISLAMSKICH ZOMBIE. Ludzie za nim otworzycie swoje serca proszę was zapoznajcie sie z koranem, oglądajcie wywiady w internecie o bitych poniżanych kobietach, czy chrześcijanach. MUZUMANIE SĄ NA POCZĄTKU MILI I FAJNI BO KORAN KAŻE IM KŁAMAĆ I SIĘ ROZMNAŻAĆ KŁAMAC I WYKORZYSTYWAĆ CHRZEŚCIJAN POCZYTAJ SOBIE O TYM CZŁOWIEKU!!!!! ZOBACZ KANAŁ NA YT --""Gotquran""-- zobaczcie co sie dzieje na zachodzie. Polakom nie chodzi o to że muszą przyjmować ludzi, polacy są miłosierni i gościnni ale gościnnoś mówi Tak ja cię ugoszczę pare dni i wracaJ do siebie. POLACY SAMI POTRZEBUJA DYSTANSU OD ZACHODU ABY NADROBIĆ I ODBUDOWAĆ WŁASNĄ STRUKTURE PAŃSTWA ABY WŁADZA BYŁA POLSKA BO TAKI UCHDŹCA MA OBOWIĄZEK ZAWSZE CZUC SIE W POLSCE JAKO GOŚĆ I NIE MA PRAWA SIĘ TUTAJ ROZMNAŻAĆ CZY GŁOSIĆ SWOJE ANTYLUDZKIE POGLĄDY A TYM BARDZIEJ NARZUCAĆ JE INNYM SIŁĄ. Polaków DENERWUJE!!!!!! to że nasza patologiczna władza NIE WALI PIĘŚCIA W STÓŁ W UE ŻE POLSKA WŁADZA NIE WYNOSI PONAD UE INTERESU JAKIM JEST POLSKA GODNOŚĆ I JEDNOLITOŚĆ GŁOSU SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO a tym głosem jest zrozumienie faktu, że dla polaków najważniejszą role w tym kryzysie imigrantów odgrywa ICH RELIGIA bo to nie jest ich kultura to jest ich nieasymilacyjny styl życia, który sam w sobie będzie nas polaków poniżał a nasza historia pokazuje nam że ciągle jesteśmy poniżani i zamiast podnieść polaka zdeptanego z ziemi czy nawoływać polaków emigrantów do powrotu 10.000.000 mln polaków NASZĄ KREW POLSKĄ to nasze rządy SPROWADZAJĄ JAKIEŚ MASY MUZUMAŃSKIE KTÓRE SPECJALNIE CHCA SIE TU OSIEDLAĆ KOSZTEM GODNOŚCI POLAKA, KTÓREMU NA EMIGRACJI SERCE PĘKA nie chronią polaków wręcz ciągle ich dzielą i jeszcze religijnie chcą ich podzielić poprostu dobić zniszczyć dobijają nas ISLAMSKĄ PATOLOGIĄ A DOBIJĄ W MAJU 2016 ROKU CAŁKOWITYM POZBAWIENIU POLSKI GODNOŚCI BO W MAJU OBCOKRAJOWCY BĘDĘ MOGLI WYKUPYWAC POLSKĄ ZIEMIE. CO TO MA BYĆ!!!!!, CO TO JEST!!!!, CO TO MA ZNACZYĆ!!!!, CO SIĘ DZIEJE!!!! NIE O TAKA POLSKĘ WALCZYŁO NASZE 35 POKOLEŃ. JA NIE CHCE ROBIĆ TO CO ROBI ZACHÓD, NIE CHCE MULTI KULTI. JEDNA RODZINA W JEDNEJ GMINIE. PROSZĘ PAŃSTWA ZA 15 LAT W DANEJ GMINIE BĘDZIE ICH Z PARE TYSIĘCY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko ko ku..reska manipulacja, pokazuja małe dzieci ,a przecież wiadomo,że 90 % tej bandy stanowią młode byczki ,na dodatek z pieniędzmi i smartfonami,a najmniej jest w tej bandzie syryjczyków ,ludzi naprawde w trudniej sytuacji ,na dodatek róznią się oni od byczków wykształceniem i kulturą,której te dziabate mordy z jemenu albanii pakistanu afganistanu i innych dziwnych miejsc nawet nie znają co to takiego,czy tu kogoś pogieło?to tak ,jak z Romami ,romowie są cyganami,ale nie każdy cygan jest romem,i to należy kwmać polityczne pały przyswoić i zastosować
  Wypada dodać, że te małe dzieci nie zawsze będą małymi dziećmi. Za parę lat podrosną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z Lubyczy mieszkam tu od urodzenia nie lubie jej bo jest nudno nic tu nie ma co lubie oprócz Pana Olka Starczuka ;) a uchodzcy sa tu potrzebni jak majtki pani lekkich obyczji :) dlatego w tym temacie jestem na nie jak wiekszosc lk !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z Lubyczy mieszkam tu od urodzenia nie lubie jej bo jest nudno nic tu nie ma co lubie oprócz Pana Olka Starczuka ;) a uchodzcy sa tu potrzebni jak majtki pani lekkich obyczji :) dlatego w tym temacie jestem na nie jak wiekszosc lk !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze parszywe urzędasy celowo roz... szkolę a teraz chcą sprzedać dalej będzie kaska na zabawę bo po co w rolniczym regionie szkoła rolnicza po co w ogóle szkoła na wsi/małym mieście już teraz przez tych szmac.. z powiatu nie ma 1 normalnego ogólniaka a dzieciaki do Zamościa muszą dojeżdżać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, ale ja się ich nie boję. Jestem mieszkańcem Lubyczy od momentu urodzenia w Tomaszowie (3dni w szpitalu reszta 31lat w Lubyczy). Zostało tu, mimo wszystko sporo zdrowego narodu, jak coś to się zadzwoni po okolicy. Bez problemu się stawią. I Dęby, Kniazie, Potoki, Mosty, Machnów, Ruda, Zatyle, Żurawce, Hrebenne, Myślatyn, Łazowa, Kornie, Wierzbica i inne (Tomaszów Tomasovia i Bełżec Orkan) stanie ramię w ramię jak jeden mąż i sprawdzimy zgodność naszych polskich charakterów vs imigrantów islamskich. Nie mam nic przeciwko. Tylko milicja będzie miała kupę roboty. I "władza" tłumaczenia, jacy to są z nas ksenofoby. Tylko że ksenofobia to lęk przed obcymi a ja się ich za cholerę nie boję. Nastąpi konfrontacja i tyle. Troszkę manipulacyjny tytuł. Ja osobiście z Gruzinami nie miałem problemów. A islamscy Czczeńcy - historie na dobrą książkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa 31-latka z Lubyczy Królewskiej przywracają wiarę w człowieczeństwo. Taka postawa jest godna zaufania, bo jest w obronie naszych dzieci, kobiet i osób starszych. Mężczyźni zapewne by sobie poradzili, lecz też niekoniecznie. Nie mówię oczywiście o tym, że na przywitanie mają ich zlać. Jedynie pokazać kto w danym miejscu ma się dostosować do panujących zasad. Oczywiście nie wrzucam wszystkich wyznawców islamu do jednego wora. Nie chcę tylko takiej sytuacji, że chociaż raz dojdzie do brutalnego napadu na kogokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać ich, prędzej będą pakować manatki niż się zakwaterowali, mamy czym poskromić bydło !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się zgodzę ze się polonczymy siły ja jestem z machnowa i chodziłem jeszcze do szkoły jak mieszkali tam czeczecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" mimo że budynek nie należy do nas tylko do starostwa i wszystko rozgrywa się poza nami" ciekawe stwierdzenie, to może znieść podatek od nieruchomości dla mieszkańców, przecież żyją we własnych domach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...