Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem dedukcji: ciało znaleziono w bagażniku spalonego samochodu, więc samobójca musiał być rzeczywiście DZIWNYM człowiekiem, skoro zadał sobie aż tyle trudu, aby po podpaleniu samochodu wskoczyć do jego bagażnika....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem pod wrażeniem dedukcji: ciało znaleziono w bagażniku spalonego samochodu, więc samobójca musiał być rzeczywiście DZIWNYM człowiekiem, skoro zadał sobie aż tyle trudu, aby po podpaleniu samochodu wskoczyć do jego bagażnika.... Ales Ty qrwa niekumaty... (!) Samobojstwo bylo najpierw (dokonala go ofiara), pozniej denat wpadl na pomysl upozorowania 'morderstwa na sobie' (swojej wlasnej smierci) a dziennikarz jest d*** taka sam jak i Ty ojjj co za qrwa narod! kalecy w prasie, niekumacze na forach no i nawet nieboszyczow kradna!! A s. jak nie bylo tak nie ma.. ojj
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: