Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

luksusowe nowe suknie ślubne - 70% zajrzyj koniecznie!

Utworzony przez MOSIK17, 20 lutego 2009 r. o 20:24
Witam!! Z powodu likwidacji ekskluzywnego salonu ślubnego w Zielonej Górze odsprzedam przepiękne nowe suknie ślubne. Suknie pochodzą przeważnie z kolekcji 2008/2009 znakomitych firm takich jak CYMBELINE, LA SPOSA, ST MICHAEL, WITTNER, CARENN, MARIEES DE PARIS, DEMETRIOS, PAPILIO. koszt sukni w salonie wacha się od 2.000 - 4.500 pln za sztukę. Rozmiary 36-42 kolory: biały, ivory, ecrue Taka okazja zdarza się raz!! zaczyna się sezon ślubny więc zapraszam do skorzystania z oferty. Od 12.02.2009 otrzymałam nowe egzemplarze - ceny sukienek oferowanych przeze mnie wahają się w granicach 300-800 zł a oprócz tego dodatki zupełnie gratiss!! zapraszam do obejrzenia sukni, przymiarek, oraz wedle życzenia mogę przesłać zdjęcia na e-mail kontakt: sylwienka_rzadzi@op.pl lub tel 697268776
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja-wszystko to pewno z Chin tylko mety przeszywane. Nie ze mną te numery. Zresztą z okazjami tak bywa jak z panienkami przy drodze przyrównując tę sytuację do ruskiej rulety. Zresztą kobito nie rób sobie jaj z tego forum. Muszą to być gówniane towary jak je trzeba, aż tu reklamować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ja takie "cudactwo" kupiłam: zamek sie rozpadł w rękach, zaszywki nierówne,jedna miseczka większa., szwy pękają. Totalna poracha. Szukają jeleni po dziurach. Dobrego towaru nie trzeba reklamować i sprzedawać za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...