Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zmieńcie kolekcje zdjęć, bo polonezy w MPO-licji są juz wycofane z użytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ksiądz pozbawił kochankę życia i sam sobie wymierzył karę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczy odpoczynek racz im dać panie.Współczuje rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYŁ MÓJ NAUCZYCIEL OD FIZYKI I MUZYKI........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był nauczyciel ze szkoły podstawowej uczyl wfu muzyki podejrzany o molestowanie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel.... Smutno mu było samemu popełnić samobójstwo???Po co zamordował niewinną kobietę,w dodatku matkę dwojga dzieci. Współczuję rodzinom,a przede wszystkim dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten facet nie pomyslał ani troche??? ciekawe jaką mu szkode zrobiła zeby się do takiego czego dopuscić.nie mozna uwierzyc ze ten(pfuu...) nauczyciel powiniem nie tylko sie powiesic ale powinni go wogóle nie chowac.NIECH ZGNIJE W PIEKLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k.a.s.i.a. napisał:
Nauczyciel.... Smutno mu było samemu popełnić samobójstwo???Po co zamordował niewinną kobietę,w dodatku matkę dwojga dzieci. Współczuję rodzinom,a przede wszystkim dzieciom.
Ta kobieta najprawdopodobniej była jego kochanką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiadomiony napisał:
Ta kobieta najprawdopodobniej była jego kochanką...
Nawet jak była jego kochanką to czy TO upoważniło go do tego,żeby ją zamordować ? O co tu chodzi?Czy to może ja w innym świecie egzystuję? A tak na marginesie,a może przede wszystkim to ta dyskusja kto?co?jak?gdzie? jest ZBĘDNA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Czyżby ksiądz pozbawił kochankę życia i sam sobie wymierzył karę?
Jaki KSIĄDZ?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie była jego kochanką. Była osobą która sie z nim przez pewien czas spotykała. Nie był kiędzem tylko nauczycielem. A wy już go tak dokońca nie osądzajcie bo w to mogła być zamieszana 3 osoba, która uporozowała całe wydarzenie. Wspułczuje rodzinom. Osobiście ją znałem oraz jej całą rodzinę [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Uważam że każdy ma prawo żyć swoim życiem mieć kolegę przyjaciela .Cóż straszna śmierć.Współczujmy teraz rodzinie bo to dla nich teraz jest największa tragedia ,jak jedna tak i druga strona miała dzieci to oni teraz cierpią brak najbliższej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd wzięliście tego księdza? co już ploty na zasranym zadupiu poszły w ruch??????????????? i nie była jego żadną kochanką a poza tym co was to obchodzi, nie macie żadnych uczuć, fe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie był żaden ksiadz poprostu zwykły facet z trójką dzieci żona za granicą związali sie.. ale mu cos najprawdopodowniej odwaliło Powinnismy mocnos wspołczuc dzieciom OFIARY! Chociaz nie powinnismy miec pretesji do dzieci 'zabojcy' nie wiedzieli że maja tata 'morderce'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ludzie slyszycie mnie ale syszycie mnie o co wam chodzi jaki to ksiadz ja chyba wiecej wiem o moim wujku a zreszta jak to byl ksaidz to ja juz od dzis zakladam habit i jestem zakonnica;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
99999999 napisał:
ej ludzie slyszycie mnie ale syszycie mnie o co wam chodzi jaki to ksiadz ja chyba wiecej wiem o moim wujku a zreszta jak to byl ksaidz to ja juz od dzis zakladam habit i jestem zakonnica;D
LUDZIE, policja jeszcze nie zaczeła dobrze śledztwa a wy już wydaliście wyrook!!!morderca, psychopata, zboczeniec???? a wszyscy święci rzucają kamieniem?? wstydzcie się i powstrzymajcie od osądów!!! wyrazy współczucia dla rodzin obydwu ofiar:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie sie, nie produkujcie plotek!!! Bo tylko skrzywdzicie rodziny, przyjaciół i znajomych tych dwóch osób!!! Przeciesz policja jeszcze prawie nic nie odkryła. Przeciesz te dwie osoby mógł zabić ktoś inny, a nie ten nauczyciel. Co sie stało to sie nieodstanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne odpoczywanie racz im dac PANIE:(((Boże wybacz mu bo nie wiedział co czyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
Ludzie opanujcie sie, nie produkujcie plotek!!! Bo tylko skrzywdzicie rodziny, przyjaciół i znajomych tych dwóch osób!!! Przeciesz policja jeszcze prawie nic nie odkryła. Przeciesz te dwie osoby mógł zabić ktoś inny, a nie ten nauczyciel. Co sie stało to sie nieodstanie.
To straszna tragedia giną rodzice zostają niewinne dzieci,nie nam osądzać ich postępowanie ,coś musiało śię wydarzyć a tajemnicę zabrali do grobu.Pozostaje ból ,domysly plotki po co to wszystko ,każdy w rodzinie ma jakiś kłopoty a zajmuje się innymi niech każdy zacznie od siebie.Wyrazy wspołczucia dla najbliższych. babcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nic o nich nie wiecie!!!!Jakim prawem wydajecie osądy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...