Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mandat dla kierowcy Gessler. \"Kuchenne rewolucje” na ostro

Utworzony przez Jules Winnfield, 7 lutego 2013 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Dlaczego aby 500? To podwójna ciągła poszła gratis??? Nie nawiedzę tej tłustej, pierzastej bany. Dzika locha,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proszę mi powiedzieć, po co zapraszać tą grubą, chamską bucowatą babę? i potem narzekać na nią?. Jak ktoś sam nie ma pomysłu na rozkręcenie restauracji to niech zatrudni menadżera. A swoją drogą to jest wina i TV i ludzi którzy oglądają tego nadętego babsztyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"192 km/h w terenie zabudowanym" Jak dal mnie to ten jegomość powinien siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem doradca, wizażysta, ale współczesna forma samobiczowania na antenie telewizyjnej w prgramie p. Gessler to jak dla mnie rzecz niepojęta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ONI ŚMIĄ !!! jak takie kmioty mogą zatrzymywać gwiazdę TVN'u jedynej słusznej stacji, tuby jedynej słusznej partii. zwolnić ich albo przenieść do grupy karmiącej psy policyjne. Niech się nauczą ze wałdzy i przydupasów władzy sie nie karze.Jaki wstyd i znowu bedzie ze zaścianek koniec europy , nawet jakby rozjechali jakieś dziecko na drodze to co by się stało przecież w Polsce B mieszka patologia pisuary, pewnie każda rodzina ma po siedmioro dzieci więc nic by się nie stało. Przecież to kreatorka smaku ona ratuje podupadające restauracje daje ludzim nadzieje i prace !!! Mam nadziej że komendant odpowiednio "wynagrodzi" tych dwóch nieudaczników, któzy śmieli zatrzymać i ukarać kierowcę Pani Gesler.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze. jeszcze Pani M powinna dostać mandat za wygląd ot tak z 1000zł na lajcika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuu 15 pkt to już całkiem całkiem.... gorzej jak się miało cosik na koncie. Pani Magdo trzeba jak Ojciec Tadeusz.... helikopterem.... helikopterem. tam w górze póki co i 3machy można cisnąć i podwójnych ciągłych nie ma. (zwolnij.szkoda życia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie, mogli jeszcze dogadać się z kolegami z "TURBO" to dodatkowo mieli by materiał do "Uwaga Pirat" hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat nie powinien być powodem, dla którego tracimy uprzejmość. Jeżeli wiecie, że ona się tak zachowuje, nie zapraszajcie jej do restauracji, może ten durny program, w której ta sławna "celebrytka" uważa, że zupa jest za mokra zniknie z anteny. A wracając do mandatów. Dobrze, że w porę został zatrzymany. I nie ma co rozmawiać z takim kierowcą. prawie czterokrotne przekroczenie prędkości? Proszę, zabierajcie takim prawo jazdy, ale nie na rok czy dwa, tylko takiego na doszkalanie i niech się męczy na nowych testach teoretycznych. A jeśli zda teorie, to i tak będzie mieć problemy z praktycznym. Pierwsze - nawyki starej jazdy, drugie - egzaminatorzy niechętnie wystawiają wynik pozytywny egzaminu ludziom, którzy już raz utracili prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga na hrubieszow to zawsze jakas przeszkoda policyjna musi byc, nielubie przez to jezdzic do hrubieszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hrubieszowie nie huczy bo wiekszosc wie, ze ten lokal nie oferuje niczego szczegolnego u wiadomo bylo jak sie skonczy ta kuchenna rewolucja. Wiazanie zachowania Gessler z mandatem jest smieszne i prowincjonalne jak ten sugerujacy artykul. Najpierw niech sie naucza gotowac, nie kombinowac i dopiero niech otwieraja lokal gastronomiczny. Ten w Hrubieszowie restauracja nazwac trudno tak jak lokale Maca:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekamy, że u nas karzą, ale u nas to pikuś. W innym kraju za takie coś zabierają prawko. Jakby to u nas wprowadzić to byłoby o wiele luźniej na drogach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na biednego nie trafiło a zasady obowiązują każdego tak samo, koniec ze świętymi krowami na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do cholery z tym babsztylem i TVN-em! Po co to oglądać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też dostałem kiedyś mandat po drodze do Hrubieszowa i od tamtej pory nie jeżdże tam, wykreślone miejsce z działalności mojej firmy, nie będe dokładał do interesu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
192 km .na godzinę w terenie zabudowanym ???!!! Przecież to skandal że policja nie zabrała temu idiocie prawka !!! Policja pod sąd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,A co to za g.... do nas przyjechało ,, Tak powinna odpowiedzieć obsługa resteuracji tej wrednej, rudej czosnkowej małpie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na tą kobietę , to żarcie w gębie rośnie i nie mogę przełknąć . Tfuuu ! Nic do niej nie mam bo jej nie znam , ale wali od niej antypatią . Czemu tak poniewiera ludzmi . Czy reżyser tego programu nie lubi Polaków że jej na to pozwala . To mi śmierdzi rasizmem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech policja zachowuje się w stosunku do wszystkich jednakowo.Podejrzewam,że w przypadku przeciętnego obywatela byliby zdecydowanie ostrzejsi tzn.prawo jazdy by zabrali.Dziwi mnie natomiast ,że właściciele restauracji w Hrubieszowie zdecydowali sie,aby przyjmować tę "babę" u siebie w restauracji!Ona może tylko popsuć wizerunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci pochwalili się ale tak do końca to oni nie są w porządku bo mandat winien być dwa razy wyższy. Wniosek wysłać ich dodatkowo na szkolenie w celu uzupełnienia braków w wiedzy ogólej ruchu drogowego. Chodzi tu o pominięcie ukarania za przekroczenie linii ciągłej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...