Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mandat dla kierowcy Gessler. \"Kuchenne rewolucje” na ostro

Utworzony przez Jules Winnfield, 7 lutego 2013 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Sławek napisał:
Jestem fanem kuchni P Magdy. Ludzie szukają sensacji nie w tym miejscu gdzie trzeba , P Magda mówi ludziom prawdę ,,prosto w oczy" a to niekiedy boli. Jestem ciekawy czy redaktorzy czasopism chcieliby w restauracjach być futrowani np mrożonymi kotletami schabowymi sprzed 2-ch tygodni , bo ja na pewno nie
O ! To coś nowego ! Muszę przyznać że niezły oryginał z ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
name='jasnowidz' timestamp='1355921371' Tak się składa, że akurat zajechałem na kolację i miałem "przyjemność" przebywać w Marzannie akurat, gdy przebywał tam Pan Redaktor ze swoją towarzyszką. Po ich zachowaniu można było stwierdzić, że nie są to "normalni" klienci. Jeszcze się zastanawiałem czy to aby nie jacyś "recenzenci". Jak widać trafiłem. Skoro ja załapałem że coś jest nie tak będąc tam kilkanaście minut to nie podejrzewam, że kelnerka nie załapałaby o co chodzi i powiedziała kucharzowi, żeby się postarał. Kto normalny zamawia ok godziny 20 tyle dań ? Generalnie po ich minach sądząc to chyba mieli jakiś zły dzień. Miny mieli jakby im kelnerka na spółkę z kucharzem dziecko zabili. Moje danie było ok. Ale głupio się je, jak naprzeciw siedzą dwie marudy ze skwaszonymi minami, narzekające dość donośnie na wszystko. Pozdrawiam Redaktora, jego Towarzyszkę i sympatyczną Panią Kelnerkę. /quote ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przeczytajcie to . Waldemar S. to podobno dobry znajomy tej pani G. Jak widać zachowania mają podobne. Dziwię się tylko właścicielom restauracji, że dają sobą pomiatać takim pasożytom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wreszcie pogoni tą Żydówkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Takie ono żydowskie, jak Ty inteligentny. Meissner, Arct, Wedel, Blikle, Gerlach itd. to są nazwiska niemieckie a osoby które je noszą są potomkami niemieckich imigrantów z 19 wieku. Wiele tych nazwisk stało się "sztandarowymi" polskimi markami.
Wiec dlaczego brat Magdy nazywal sie Dawid Goldsmith i zmienil nazwisko na Piotr Ikonowicz PO CO TA SCIEMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten program dla niektórych kojarzy się tzw "promocją" w tv... tylko że knajpa staje zwykłym bohaterem odcinka... nikt ich losem nie będzie sie przejmował.. mozna pochwalić, zyebać... obojetnie... na kogo wypadnie na tego bęc gessler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ku***sko jedne ,no...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani jest żałosna - targowała się o 50pln w taksówce z Lublina do domu 450 -400 ??? To jest ce le przekupka ??? Wstyt !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się napisał:
Kto wreszcie pogoni tą Żydówkę?
tę a nie tą..nieuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nazyywajcie jej restauratorką, bo to mężczyzna - Gessler jest restauratorem, a nie ona żałosna Ponadto kobitka musi się trochę odchudzić i przestać bluzgać. Fe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo z powodu Pani Gesler, osoba nadęta jak balon, zrozumiała zgrywa sie na wielką gwiazdę na plan programu powinien zgłosić się sanepid, nie wolno przygotowywać posiłków z rozpuszczonymi włosami powinny być pod czepkiem. Gdyby sanepid zastał kogos innego w takim stanie mandat murowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku! Weź słownik (pewno jest w redakcji) i zobacz co znaczy słowo REWIZYTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do busa ją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby tvn taka dobra telewizja a taką babę pokazują ja bym jej za sam wygląd z 10.000 zł wpitolił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze robi,niech zrobi porzadek z tymi pseudo restauracjami bo to co sie tam dzieje to przechodzi ludzkie pojecie, tez bym sie tak wk... jakbym zobaczylam od kuchni czym ludzi karmia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... pomijajac mandat , kontrolę policji.. itp. zasady dobrego wychowania tak samo obowiązują "normalnych" ludzi jak i "celebrytów" , a rzucanie tzw. mięsem wśród ludzi nie jest niczym innym jak zwróceniem na siebie uwagi i " lansowaniem" sie na siłę.... tylko w jakim celu? ..pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że będzie się miało ku końcowi to kuchenne ogłupianie ludzi.TVN trzepie kasę,ona miliony ,a dalej nic z tego nie wynika.Szkoda ,że policja ich traktuje ulgowo.Czy przepisy sa tak ulgowe,a może dla niektórych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy może ktoś wie kiedy odcinek Magdy Gessler w hrubieszowie będzie pokazywany w TV????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo myślą że im wolno celebryci od siedmiu boleścił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest tak ze w Magistracie tak jak i w calym Hrubieszowie jedzenie to syf ktory nie kwalifikuje sie nawet na dokarmanie bezdomnych zwierzat, wszedzie brud, chamska nieobyta obsluga i idiotyczne przeswiadczenie ze jest sie najlepszym. Wiecej takich akcji odslaniajacych pseudo-restuaracje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Ja sie naprawde dziwie glupocie ludzi. Prowadza restauracje ktorych kuchnie jakby zobaczyli klienci to by nigdy nie wrocili... i sie dziwia ze ktos chce im pomoc. Sami ZGLOSILI sie do programu ze wszystkimi niosacymi z nim potrzebami. ,,a co do mandatu to sprawa kierowcy i producenta programu. Gessler nic nie ma do mandatu, nie ona go placi. wiec jak pierogi smakowaly jak gowno to skamlenie do prasy by wybielic swoje gowno.. to ponizej godnosci ludzkiej...,, Słuszna opinia. Właścicielka zgłosiła się do programu w maju?Wtedy nie była jeszcze właścicielką!ale hucpa !p.Justyna przejęła wszystko (łącznie z wiernie skopiowanym menu) od poprzednich właścicieli i w jeden dzień zagościła w lokalu bazując na ich pracy i opinii, chciała wylansować się medialnie bo ma wysokie mniemanie o sobie i zero wiadomości na temat prowadzenia restauracji. Zapraszając p.Gessler zgodziła się na jej warunki ,a teraz biega po mieście i żali się jak to bardzo została skrzywdzona. Proszę wziąść się do roboty, na opinie klienta pracuje się latami,poświęcając wszystko ,a p.Justyna nie dość ,że dostała wszystko gotowe to jeszcze robi wstyd i psuje opinie innym. Kończ Wać Panna, wstydu oszczędż ! Ludzie nie wiecie jak tutaj było,ten zadufany w sobie ,,kopciuch,tj.p.właścicielka idąca po trupach i za wszelka cenę ,w końcu zasłużenie dostała po nosie! BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...