Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marcin Zamoyski to likwidator kolei na Zamojszczyźnie, więc i tak nie zostałby wybrany. Nie chciał aby zostało zrealizowane połączenie Lublin-Zamość, wraz z modernizacją części infrastruktury m.in. wybudowanie peronu na wschód od rynku. A pieniądze miały pochodzić ze środków Unii Europejskiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i dobrze niech już nie kandyduje, przynajmniej nie będzie się pokazywał jako Prezydent Miasta narąbany jak szpak. A widzicie kogoś godnego tego urzędu w Zamościu??
0
Marcin Zamoyski to likwidator kolei na Zamojszczyźnie......... Co ma Marcin Zamoyski do PKP ???? Chyba to samo co Ty ze zdrowym rozsądkiem...
0
oj to zabieg marketingowy, powie że kandyduje w ostatniej chwili, moze zastosuje cudowna taktykę Jarka Kaczyńskiego.zero wypowiedzi. Gdyby teraz ogłosił decyzję, spadłaby na niego tak ogromna ( i zasłużona) krytyka, że nie miałby w tym mieście czego szukać
0
Mam nadzieję ze nie wpadniemy z deszczy pod rynnę, mam na myśli Zawiślaka. Zagłosuje na człowieka z lewicy...
0
Marcin Zamoyski nie wie, ale ja wiem - będzie kandydował, dlatego jestem niepocieszony.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: