Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marcin Zamoyski to likwidator kolei na Zamojszczyźnie, więc i tak nie zostałby wybrany. Nie chciał aby zostało zrealizowane połączenie Lublin-Zamość, wraz z modernizacją części infrastruktury m.in. wybudowanie peronu na wschód od rynku. A pieniądze miały pochodzić ze środków Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze niech już nie kandyduje, przynajmniej nie będzie się pokazywał jako Prezydent Miasta narąbany jak szpak. A widzicie kogoś godnego tego urzędu w Zamościu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Zamoyski to likwidator kolei na Zamojszczyźnie......... Co ma Marcin Zamoyski do PKP ???? Chyba to samo co Ty ze zdrowym rozsądkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj to zabieg marketingowy, powie że kandyduje w ostatniej chwili, moze zastosuje cudowna taktykę Jarka Kaczyńskiego.zero wypowiedzi. Gdyby teraz ogłosił decyzję, spadłaby na niego tak ogromna ( i zasłużona) krytyka, że nie miałby w tym mieście czego szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ze nie wpadniemy z deszczy pod rynnę, mam na myśli Zawiślaka. Zagłosuje na człowieka z lewicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Zamoyski nie wie, ale ja wiem - będzie kandydował, dlatego jestem niepocieszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...