Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marcin Zamoyski: Nigdy nie współpracowałem z SB

Utworzony przez galatasaray, 7 stycznia 2009 r. o 11:45 Powrót do artykułu
jaaaasne.......... napewno Ci wierzymy, uczciwoto i abstynęcie, heh.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty możesz nie wierzyć, ja mu wierzę. Zapewne znasz tego człowieka jeno z fotografii i gazet. Całą wiedzę którą posiadasz na jego temat wynosisz z publikacji prasowych. Przeczytaj ile ten człowiek dokonał dobrego w swoim życiu i to nie tylko dla siebie. Jeżeli te informacje Ciebie przekonały, że był TW, to żeby kogoś oskarżyć wymagasz niewielu dowodów. Byłbyś świetnym prokuratorem oskarżającym ludzi po poszlakach. Ja uwierzę że był TW jeżeli będą na to niezbite dowody. IPN mylił się nieraz, szczególnie ostatnimi czasy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu IPN wrzucil g...w wentylator. Na dokumenty :histerycy; z IPN powinni patrzec z perpektywy czasu ,a nie publikowac nazwiska bo jakis esbek wpisal by dostac nagrode. Idac tym tropem rozumowania cala polska inteligencja wyksztalcona w powojennej Polsce to kolaboranci. Korzystali z rezimowych uczelni,dostawali stypedia,a nawet pracowali dla dobra socjalistycznej Ojczyzny. Za samo spiewanie;Ukochany Kraj, Umilowany Kraj powinno sie w oczach pozal sie Boze bezkompromisowych scigaczy TW powinno sie byc napietnowanym do konca zycia. Juz wiem skad sie bierze powiedzenie;polskie pieklo; Bo Polak potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośród niemal 40 mln narodu tylko jeden, Wojciech hrabia Dzieduszycki przyznał się do współpracy przed ujawnieniem tego faktu przez IPN. Pozostali różnie - np. taki Michał Boni dopiero po 17-tu latach od totalnego zaprzeczania i zmasowanej obrony "autorytetów". Nie żebym kwestionował oświadczenie Marcina Zamojskiego czy też innego ujawnionego w zasobach IPN bo od tego są konstytucyjne organa RP, ale zastanawia mnie polska lustracyjna enklawa pośród byłych demoludów w których jakoś nikt i nic nie preparował. Na ten przykład wśród agentury Stasi do tej pory było 0 (slownie zero) falszywych agentów czyli nigdy nie współpracujących a "zapisanych" TW . Gdzie my żyjemy i co zrobiła z części naszego społeczeństwa "grupa trzymająca sondaże"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Ty możesz nie wierzyć, ja mu wierzę. Zapewne znasz tego człowieka jeno z fotografii i gazet. Całą wiedzę którą posiadasz na jego temat wynosisz z publikacji prasowych. Przeczytaj ile ten człowiek dokonał dobrego w swoim życiu i to nie tylko dla siebie. Jeżeli te informacje Ciebie przekonały, że był TW, to żeby kogoś oskarżyć wymagasz niewielu dowodów. Byłbyś świetnym prokuratorem oskarżającym ludzi po poszlakach. Ja uwierzę że był TW jeżeli będą na to niezbite dowody. IPN mylił się nieraz, szczególnie ostatnimi czasy. Pozdrawiam.
no właśnie, - ostatnio wydarł 17 mln za Kozłówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no właśnie, - ostatnio wydarł 17 mln za Kozłówkę.
Durnoto ty niedoinformowana... Jakże mi cię żal! Toż ty nawet linii Kozłowieckiej od Ordynackiej Zamoyskiej nie odróżniasz... Ludzie mają imiona. Zwróć łaskawie uwagę, że Kozłówka NIE NALEŻAŁA DO ZAMOYSKICH Z ZAMOŚCIA i to nie oni procesowali się o - bądź co bądź - własny majątek. Tamci wyjechali z Polski i mieszkają w ... ale co cię to obchodzi? Przecież i tak wiesz lepiej, Gościu! Zanim się stwierdzi, że dzwonią, dobrze najpierw sprawdzić, w którym kościele... Ale w końcu Kowalskich też trochę, więc wszystko jedno, który ukradł krowę. Na wszelki wypadek wsadźmy wszystkich do więzienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marcin Zamoyski zawsze był zwolennikiem lustracji. Byli TW nalleżą do grona jej przeciwników. Ja panu Zamoyskiemu wierzę, znam człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pan nie przejmuje, Panie prezydencie. Byłoby dziwne, gdyby syn TAKICH Rodziców nie figurował. Sbecja wszystkich zacnych ludzi rejestrowała. Dla prestiżu. Za intelektualistę mieli wyższe premie. Poczekajmy chwilę. Niedługo na "liście IPN" znajdzie się Pan Radek Sikorski. Wszak ma szanse na ważne stanowisko, więc czym prędzej trzeba go zdyskredytować, bo może mu się udać... Ot, jakiej Polski się doczekaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.tygodnikzamojski.pl/tz.php?get=dzial,16450 Zamojski chce ustąpienia populistów i ciemniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...