Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz kłopot? Idź do Puzona

Utworzony przez (Anonimowy), 8 października 2007 o 07:06 Powrót do artykułu
jedno zdecydowanie jest pewne. Puzon nie robi tego z powołania tylko dla sławy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Faktem jest,że ksiądz Puzon zawsze starannie dba aby się dobrze ustaweić do kamery
0
Jestem z Lubartowa. Ksiedza Puzona znam z mediów, ile on ma siły i zdrowia? A to na Ukraine pojedzie z darami dla Polakow, w swoim terenie bardzo wiele dziala. Podziwiam Go. Ogromnie sie zdziwiłam, jak go zobaczyłam w rzeczywiastości, -kiedy poswiecił swój czas, przyjechał z dalekiego Hrubieszowa do Lublina, by oddać czesc na pogrzebie mojego kuzyna Marka Tarki (TV Lublin). Zycze Mu wiele, wiele sił do pracy dla potrzebujacych.
0
naa temat tytułu dyskutowałbym
0
a co ty zrobiłeś w swoim marnym życiu biedaku umysłowy?
0
Każda działalność aby była skuteczna,musi być nagłośniona. Jest wtedy możliwość dotarcia do większej ilości ludzi i rozszerzenia działalności.Dużo zdrowia dla ks Puzona i dużo hojnych darczyńców oraz naśladowców. Dziękujemy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: