Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz kłopot? Idź do Puzona

Utworzony przez (Anonimowy), 8 października 2007 r. o 07:06 Powrót do artykułu
jedno zdecydowanie jest pewne. Puzon nie robi tego z powołania tylko dla sławy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest,że ksiądz Puzon zawsze starannie dba aby się dobrze ustaweić do kamery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lubartowa. Ksiedza Puzona znam z mediów, ile on ma siły i zdrowia? A to na Ukraine pojedzie z darami dla Polakow, w swoim terenie bardzo wiele dziala. Podziwiam Go. Ogromnie sie zdziwiłam, jak go zobaczyłam w rzeczywiastości, -kiedy poswiecił swój czas, przyjechał z dalekiego Hrubieszowa do Lublina, by oddać czesc na pogrzebie mojego kuzyna Marka Tarki (TV Lublin). Zycze Mu wiele, wiele sił do pracy dla potrzebujacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naa temat tytułu dyskutowałbym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ty zrobiłeś w swoim marnym życiu biedaku umysłowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda działalność aby była skuteczna,musi być nagłośniona. Jest wtedy możliwość dotarcia do większej ilości ludzi i rozszerzenia działalności.Dużo zdrowia dla ks Puzona i dużo hojnych darczyńców oraz naśladowców. Dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...